Skocz do zawartości

Seks ze starszym, a takie słowa w łóżku, też was to kręci, czy to zboczone?


deleteduser163

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz to trafnie skontrować. Jak będzie znów mówił "moja córeczko" podczas bolcowania, to wypal na głos takim rozkosznym: ooooch ojcze biskupie!!! To mu rozwali mózg! A za tydzień na forum BS: słuchajcie bracia, mam już ponad 60tke, obracam dużo młodszą, a ta nagle wyskakuje mi okrzykami: ojcze biskupie! Co to może znaczyć??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Angel_Sue napisał:

Od czasu do czasu lubimy ostrzejsze słowa i mi się to od zawsze podobało, bo czyni to seks bardziej wyuzdanym.. Ale teraz mnie nie ukrywam trochę zaskoczył, jak powiedział w pewnym momencie "moja córko, moja córeczko" w trakcie ostrzejsze akcji...Kręci was taka fantazja? 

Szczerze dziwne zachowanie?

Może pożądanie i emocje związane kopulacja odcięły mu myślenie i paplał co ślina na język przyniosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Angel_Sue napisał:

"moja córko, moja córeczko" w trakcie ostrzejsze akcji..

Mocno niesmaczne, obrzydziłoby mnie to. Po takim tekście relacja nie miałaby prawa bytu, według mnie facet powinien mieć coś w głowie i uważać na to, co mówi, natomiast, jeśli w taki sposób uwalniają się jego fantazje to niestety nie interesują mnie ludzie z chorymi zapędami. Można zaakceptować jakieś wulgaryzmy czy ukierunkowania do np. francuskich pokojówek, natomiast pedofilsko-kazirodcze konotacje zdecydowanie nie, przynajmniej ja się od takich ludzi z daleka trzymam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak patrzę na tytuł tego wątku, to dostrzegam w nim swoiste niedopowiedzenie, więcej, nawet pierwszy wpis autorki, w dalszym ciągu nie rozwiewa wątpliwości co do kwestii, kim tak naprawdę jest dla autorki ten "starszy", a ponieważ każdy z nas zrobił pewnego rodzaju założenie, nie oznacza to wcale, że musi być ono poprawne.

 

Co jeśli po prostu jej stary, odezwał się do niej w sposób, w który odezwałby się każdy inny stary będący w takiej sytuacji, a my tu się wszyscy głowimy, czy to jest chore czy nie.

 

To dopiero by była po.ebana akcja, co ?

 

optical illusions GIF by Digg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Anna said:

Mocno niesmaczne, obrzydziłoby mnie to. Po takim tekście relacja nie miałaby prawa bytu, według mnie facet powinien mieć coś w głowie i uważać na to, co mówi, natomiast, jeśli w taki sposób uwalniają się jego fantazje to niestety nie interesują mnie ludzie z chorymi zapędami. Można zaakceptować jakieś wulgaryzmy czy ukierunkowania do np. francuskich pokojówek, natomiast pedofilsko-kazirodcze konotacje zdecydowanie nie, przynajmniej ja się od takich ludzi z daleka trzymam.

 

Dla ludzi którzy mają już swoje dzieci to mocno pojechane, fakt.

 

Czy to możliwe że mężczyźni uprawiają seks z o wiele młodszymi kobietami by wyobrażać sobie, że robią to z dzieckiem? Kurde niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Staś kolor czerwony jest zarezerwowany dla moderacji. 

 

@Angel_Sue temat zamykam, z powodu licznych niedopowiedzeń autorki tematu, wygląda to na zarzucony, kontrowersyjny bait. 

 

Temat jest niesmaczny, od siebie zalecam wizytę u seksuologa ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.