Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, CookieMonster napisał:

Oki, czekam. Dzięki

Ustaw sobie 0.05 sprzedaż na Binance, bo tutaj może być duży opór ewentualnie odkupisz na korekcie i sprzedasz 0.10 albo zawiniesz sie z kasa.

Edytowane przez smerf
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

Ustaw sobie 0.05 sprzedaż na Binance, bo tutaj może być duży opór ewentualnie odkupisz na korekcie i sprzedasz 0.10 albo zawiniesz sie z kasa.

Tak zrobiłem, Dzięki!

 

Widzieliście nowy film nayt od Piotra Ostapowicza na temat podatku od krypto? Komuś może się przydać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coraz większy hype na krypto. Z mojego otoczenia znajomi zaczynają gadać że Bitcoin to zajebista inwestycja. A nie są oni rekinami inwestowania i jak im wspominałem w o krypto w 2020 to nikt nie był zbyt zainteresowany tematem. I coraz więcej takich ludzi będzie wchodzić w ten rynek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, CookieMonster napisał:

Bitcoin to zajebista inwestycja

 Dla laika słowo Bitcoin to jak milion dolarów Ci ludzie nie mają pojęcia że zostaną z ręką w nocniku. 

 

Teraz kosztuje 60k i ile zarobi x2 może x3 max... o ile ktoś sprzeda.... Ba, oni się już na większych korektach wysypia...

Edytowane przez smerf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, smerf napisał:

 Dla laika słowo Bitcoin to jak milion dolarów Ci ludzie nie mają pojęcia że zostaną z ręką w nocniku. 

 

Teraz kosztuje 60k i ile zarobi x2 może x3 max... o ile ktoś sprzeda.... Ba, oni się już na większych korektach wysypia...

Zdaje sobie z tego sprawę. To co im mówię że to jest jednak trudny rynek i wahania kilkunastu procent jest czymś normalnym. Ale cena 60 tys$ chyba działa na wyobraźnię mocniej niż zdrowy rozsądek...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, smerf napisał:

 

Nawet kilkudziesięciu, korekta 30-35% w krypto jest czymś normalnym wręcz pożądanym.

Ależ oczywiście. Ale wytłumacz to osobie napalonej na Bitcoina. Całe szczęście że ja wszedłem dość wcześnie. Ale nowa osoba która np kupi krypto za 10k i tu nagle korekta 30% 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CookieMonster napisał:

Ależ oczywiście. Ale wytłumacz to osobie napalonej na Bitcoina. Całe szczęście że ja wszedłem dość wcześnie. Ale nowa osoba która np kupi krypto za 10k i tu nagle korekta 30% 😂 

 

41 minut temu, smerf napisał:

Dla laika słowo Bitcoin to jak milion dolarów Ci ludzie nie mają pojęcia że zostaną z ręką w nocniku. 


Dostawcy kapitału są potrzebni :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GriTo napisał:

Czy masz na myśli, że zarobi dwa/trzy razy tyle, czy chodzi o to, że podskoczy o dwa/trzy tysiące?

 

Może przebić 100k, czyli zrobić około razy 2 od teraz, lub w super hossie x3 ale wątpię, żeby poszedł na 180k-200k.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w portfelu ADA, ETH, IOTA, VET, XLM, LINK, SNX, UNI, REEF, UNFI, ATOM, TRX, DOT, BNB, ICX, NXPS, CHZ. 

 

Idzie zwariować ze śledzeniem wykresów. Co byście wyrzucili albo zamienili do ADA, ETH? Nie wiem które projekty jeszcze ile urosną a dużo czasu schodzi na research jak się pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Samiec:) napisał:

IOTA, VET

 Tu masz dublla oba projekty zajmują się tym samym zostawiłbym VET.

7 minut temu, Samiec:) napisał:

TRX

 Jest to bardziej do hypa token jak wybije to sprzedaj.

4 minuty temu, Massamba_ napisał:

dużo plnów w tych wszystkich projektach?

 Dziwne pytania zadajesz, jesteś poborcą podatkowym?:lol:

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Massamba_ napisał:

Szeroki wachlarz portfela.

Tak z czystej ciekawości, dużo plnów w tych wszystkich projektach?

Nie duży kapitał na start dałem 3000 dolarów teraz na korekcie chcę jeszcze drugie tyle dorzucić. Wachlarz duży bo chodzi i maksymalizację zysku bo późno wszedłem w krypto. 

 

2 minuty temu, smerf napisał:

 Tu masz dublla oba projekty zajmują się tym samym zostawiłbym VET.

 Jest bardziej do hypa token jak wybije to sprzedaj.

IOTA sprzedam VET lepiej urósł masz rację. TRX jaki potencjał twoim zdaniem? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Massamba_ napisał:

NXPS

 Tu myśl o sprzedaży od 0.005 do 0.012 polowe np na 0.005 reszta na 0.010

2 minuty temu, Samiec:) napisał:

TRX jaki potencjał twoim zdaniem? 

Wychajpuja go do góry znając życie, ale sam CEO projektu jest mocno szemrany. Taki pump&dump.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

 Tu myśl o sprzedaży od 0.005 do 0.012 polowe np na 0.005 reszta na 0.010

dałem stop lossa 75% na 0.005 a resztę na 0.008 nie wiem czy to więcej zdoła wyciągnąć w sumie 0.005 już się zbliża

@smerfa jak twoje nastroje w stosunku do XLM i SNX? ciągle stoi od ostatniej korekty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, CookieMonster napisał:

 

Widzieliście nowy film nayt od Piotra Ostapowicza na temat podatku od krypto? Komuś może się przydać

 

Nic nie mówił o odliczaniu strat. Bo w sytuacji jak niżej:

w 1 roku zarobimy dla uproszczenia obliczeń 10 000pln, w 2 roku strata 15 000pln, w 3 roku znowu zysk 10 000pln.

Wychodzi mi 1900+1900=3800 podatku.

Zysk na czysto 8100-15000+8100=1200pl

Po 3 latach skarb państwa zarabia na nas 3800, nam zostaje skromne 1200

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.