Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zjebałem z tym longiem na ADA było brać, intuicją mi dobrze mówiła, ale brak czasu zadecydował....timing jest niesamowicie ważny. 

 

Dzisiaj stwierdziłem ze Ethereum zabija alty koszty transferów obsługi Uniswap to istny dramat...wczoraj zapłaciłem około 150 USD za swapa i przelew środków.....nadzieja tylko w Cardano.

 

BTW. Szykujcie zaskórniaki, bo Vechain wypuszcza DEFI niebawem o ile nie chcecie przegapić kolejnej okazji do zarobku... wypatrywać należy nowych tokenów ze stajni Vechain ( pod koniec miesiąca może ciut szybciej )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, smerf napisał:

Panowie zjebałem z tym longiem na ADA było brać, intuicją mi dobrze mówiła, ale brak czasu zadecydował....timing jest niesamowicie ważny. 

 

Dzisiaj stwierdziłem ze Ethereum zabija alty koszty transferów obsługi Uniswap to istny dramat...wczoraj zapłaciłem około 150 USD za swapa i przelew środków.....nadzieja tylko w Cardano.

 

BTW. Szykujcie zaskórniaki, bo Vechain wypuszcza DEFI niebawem o ile nie chcecie przegapić kolejnej okazji do zarobku... wypatrywać należy nowych tokenów ze stajni Vechain ( pod koniec miesiąca może ciut szybciej )

 

 

Myślisz że wystartuje na Binance? Możesz coś doradzić z CHZ? Jak ci się wydaje ta pompka na nim tco była to jednorazowa akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smerf napisał:

Panowie zjebałem z tym longiem na ADA było brać, intuicją mi dobrze mówiła, ale brak czasu zadecydował....timing jest niesamowicie ważny. 

 

Dzisiaj stwierdziłem ze Ethereum zabija alty koszty transferów obsługi Uniswap to istny dramat...wczoraj zapłaciłem około 150 USD za swapa i przelew środków.....nadzieja tylko w Cardano.

 

BTW. Szykujcie zaskórniaki, bo Vechain wypuszcza DEFI niebawem o ile nie chcecie przegapić kolejnej okazji do zarobku... wypatrywać należy nowych tokenów ze stajni Vechain ( pod koniec miesiąca może ciut szybciej )

 

 

Czemu zjebałeś?  Ja wczoraj nie zdążyłem kupić przy kursie 1.24. Dzisiaj jest 1.28, to zły moment wejścia? Chciałem wrzucić dzisiaj jeszcze. Do ath sporo jeszcze zostało, a jak czytam newsy to wszędzie jest szum o wejściu na coinbase pro, więc raczej będzie tylko lepiej. 

Panowie dokładać dziś czy czekać na korektę jakaś? 

 

Vet to kolejny coin który chce kupić.  Czekam na okazję jakaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Songohan napisał:

Czemu zjebałeś?  Ja wczoraj nie zdążyłem kupić przy kursie 1.24. Dzisiaj jest 1.28, to zły moment wejścia?

 

Mam wrażenie ze większość z was nie rozumie co ja tu pisze, niby gadamy o tym samym, ale tak jakby miedzy wymiarowo...

 

Cardano posiadam niemusze dokupywać. Chciałem postawić longa, czyli zrobić handel nie koniecznie moimi Cardano a Fiatem lewarować.

 

Co do Vechaina to nie chodzi mi o tokeny VET, ale o nowe, które wyjdą dedykowane dla DEFI.

 

Jeszcze słowo o Polcedot nie kupuje i nie trzymam, bo wole działające Cardano w tym roku, niż obietnice ze za dwa lata DOT odpala mainnet...wam polecam to samo.

9 minut temu, Songohan napisał:

Vet to kolejny coin który chce kupić.  Czekam na okazję jakaś. 

 

VET to dobry token na pewno jeszcze urośnie, ale wypuści też DEFI i widze tam większy ROI dla nowych tokenow.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał:

Co do Vechaina to nie chodzi mi o tokeny VET, ale o nowe, które wyjdą dedykowane dla DEFI.

 

Tak rozumiem ale te nowe tokeny będą na starcie dostępne na Binance? 

 

I we wcześniejszym poście pytałem o CHZ. Myślisz że to była tylko chwilowa pompka kilka dni temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CookieMonster napisał:

Tak rozumiem ale te nowe tokeny będą na starcie dostępne na Binance? 

 

Nie, ma wyjść Vetswap i prawdopodobnie VET będziesz mógł wymienić na nowe tokeny DEFI.

 

14 minut temu, CookieMonster napisał:

I we wcześniejszym poście pytałem o CHZ. Myślisz że to była tylko chwilowa pompka kilka dni temu?

 

Myślę, że jest to spoko projekt ma głęboką korektę po bardzo dużych wzrostach to normalne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardano to ETH killer. Vitalik będzie płakać. A mi wydaje się na ten moment że Cardano może wskoczyć na drugie miejsce jeszcze w tej hossie. Oczywiście te założenia są bardzo optymistyczne i nie mówię że tak się stanie, ale teraz już jak najbardziej dopuszczam taka możliwość.

 

Ciekawe które to te 100 projektów które przeniosą się z blockchaina eth na Ada. Marketcap znacząco podskoczy na Ada i tym samym zabezpieczy top 3 ale też odciąży trochę eth i opłaty pójdą w dół. Nie mniej jednak dopóki nie wyjdzie eth 2.0 nie będzie proof of stake a to znaczy że eth jest przynajmniej rok w plecy za cardano.

 

Tak czy siak Cardano to bardzo solidna inwestycja.

 

A najbardziej cieszy mnie że główny developer lubi pracę w ciszy i nie hypuje swojego projektu. Nikt nawet nie wspominał o Coinbase a tu proszę. Charles nas jeszcze wiele razy zaskoczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, smerf napisał:

Co do Vechaina to nie chodzi mi o tokeny VET, ale o nowe, które wyjdą dedykowane dla DEFI.

A nei będzie czegoś w rodzaju airdropa dla posiadaczy VET, że dostana oni te nowe tokeny?

 

I druga kwestia, youtuber Piotr Misiurek, nie wiem czy go oglądałeś ale zerknij, bo wydaje mi się, że pokazuje dosyć zaawansowane rzeczy, jeśli choćby postawić przy nim Koniecznego :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Quo Vadis? napisał:

A nei będzie czegoś w rodzaju airdropa dla posiadaczy VET, że dostana oni te nowe tokeny?

 

I druga kwestia, youtuber Piotr Misiurek, nie wiem czy go oglądałeś ale zerknij, bo wydaje mi się, że pokazuje dosyć zaawansowane rzeczy, jeśli choćby postawić przy nim Koniecznego :P

 

Konieczny głowie omawia wydarzenia ze świata krypto, czy też omawia pojedyncze projekty. Nie widziałem żeby pokzazylaw jakies bardziej zaawansowane działania na giełdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CookieMonster napisał:
23 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

 

Konieczny głowie omawia wydarzenia ze świata krypto, czy też omawia pojedyncze projekty.

No to mówię, że on to omawia takie rzeczy, które z reguły sam sobie wygooglać jesteś w stanie.

W mojej opinii już nawet Jarzombek mówi bardziej konkretnie od Phila.

 

Nie wiem czy widzieliście ceny pakietów u Jarzombka :D

Kurła, toż to czysty wyzysk :D dobrze chłopakowi życzę ale uważam, że ceny przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Quo Vadis? napisał:

No to mówię, że on to omawia takie rzeczy, które z reguły sam sobie wygooglać jesteś w stanie.

W mojej opinii już nawet Jarzombek mówi bardziej konkretnie od Phila.

 

Nie wiem czy widzieliście ceny pakietów u Jarzombka :D

Kurła, toż to czysty wyzysk :D dobrze chłopakowi życzę ale uważam, że ceny przesadzone.

Jarzombek i konkrety? To dwa przeciwne słowa 🤣 on sprzedaje jakieś pakiety? xD aż z ciekawości sprawdzę co tam można kupić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Nie mniej jednak dopóki nie wyjdzie eth 2.0 nie będzie proof of stake a to znaczy że eth jest przynajmniej rok w plecy za cardano.

 

ETH 2.0 ma wyjść za 2 lata ... nie wiadomo o ile obniży koszty transakcji Layer2 

 

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

I druga kwestia, youtuber Piotr Misiurek

 

Nie słuchałem, ale i tez nie widze u niego żadnych filmików o projektach, które dały mi zarobić.

 

51 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Jarzombek mówi bardziej konkretnie od Phila

 Dajcie sobie z nimi spokój z tymi pozerami.

 

52 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nie wiem czy widzieliście ceny pakietów u Jarzombka

 

Szukanie frajerów, mam nadzieje ze ktoś go tam rozliczy z tego kiedyś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na dźwigni, ale na kapitale którego nie boje się stracić, czyli jakieś drobne, ze 300$

 

Dźwignia maksymalnie do 3x. Często robię tak, że czekam na korektę aby dokupić wtedy na marginie, a gdy złapie 10-15% sprzedaje choćby nie wiem co, nawet, jak najlepsi eksperci prognozują +200%. Sport dla odważnych, ryzykantów. Dla początkującego warto zacząć jak grać na małym kapitale, rzedu 10$ np. co by tutaj popełnić błędy.

Ale wtedy to już nie inwestowanie, a czysty hazard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gnukij1 napisał:

Ja gram na dźwigni, ale na kapitale którego nie boje się stracić, czyli jakieś drobne, ze 300$

 

Dźwignia maksymalnie do 3x. Często robię tak, że czekam na korektę aby dokupić wtedy na marginie, a gdy złapie 10-15% sprzedaje choćby nie wiem co, nawet, jak najlepsi eksperci prognozują +200%. Sport dla odważnych, ryzykantów. Dla początkującego warto zacząć jak grać na małym kapitale, rzedu 10$ np. co by tutaj popełnić błędy.

Ale wtedy to już nie inwestowanie, a czysty hazard.

I długo grasz ?

Jakie efekty ?

6 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Jak chcecie handel dźwignią uprawiać to pasowało by ogarniać AT.

Ogarniam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Dokupić Cardano czy nie dokupić 🤔 Liczyć jeszcze na jakąś korektę dziś/jutro?  


Nikt Ci tego nie powie, nikt nie ma czarodziejskiej kuli. Może być korekta 20% jak i również świeca do nieba.

Moim zdaniem nawet jeśli jeszcze jakaś korekta będzie to niewielka, więc na dłuższy HODL nie ma znaczenia czy kupisz dziś czy jutro. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Liczyć jeszcze na jakąś korektę dziś/jutro?  

Moim skromnym zdaniem nie ma na co czekać, obecnie kosztuje grosze więc kilka zł w tą czy tamtą nie ma znaczenia.

 

Oby nikt się nie obudził z ręką w nocniku gdy ceny będą wysokie i wtedy się zastanawiać.

 

Sobie i Wam tego życzę😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Massamba_ napisał:

Moim skromnym zdaniem nie ma na co czekać, obecnie kosztuje grosze więc kilka zł w tą czy tamtą nie ma znaczenia.

 

Oby nikt się nie obudził z ręką w nocniku gdy ceny będą wysokie i wtedy się zastanawiać.

 

Sobie i Wam tego życzę😁

Bardzo mądrze mówisz. Tak się zastanawiajac i czekając możesz kupić już znacznie drożej lub wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf skoro taki brylant, to najlepiej w presale 😏

 

@ManOfGod powiem ci że zarobiłem jakieś 50-60% kapitału włożonego. Stosunkowo krótko, jakiś miesiąc.

Czuję, że napięcie towarzyszące temu, nie jest tego warte :D

 

Panowie. NA probit, można kupić DOT, za 50% ceny! Ilość kupna uzależniona od subskrypcji tokenów prob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.