Skocz do zawartości

Co jeśli kobiety mają rację? Wątek o subtelności męskich zaczepek


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, spacemarine napisał:

Im więcej sp#$miarzy tym lepiej! Dlaczego? Bo im szybciej kołowrotek będzie się obracał tym więcej facetów opuści tindera i media społecznościowe, zobaczy że to nic warte, jasne zabierze to parę lat, ale nie będziemy czekać dekad na pozytywne zmiany. Dlatego bierzcie popcorn i cieszcie się, im szybciej karuzela się kręci tym więcej atencjuszek i sp#$miarzy walnie szybko w bandę.

Naiwniak. Połowa spermiarzy nawet spotykać się nie chce. Nawet na seks. Zbyt tchórzliwi są. Obiecują góry złota by dostać nudesa a jak panna mówi sprawdzam to panikują. 

Będą dalej na Tinderze się ślinić z prawą ręką na penisie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 15:56, Kleofas napisał:

chad rzuci sucharem to gwarantuję Ci, że laski będą się ustawiać w kolejce, żeby ciągnąć mu druta. 

No i chuj wszedłem na pierwszy temat z brzegu i jakbym dostał lepe, dopiero wszedłem i stwiedzilem ze już dość na dzisiaj. :D 

W dniu 27.01.2021 o 21:49, Bohun napisał:

IMHO spermiarstwo wynika z libido, masz duże to ciężko Ci się powstrzymać i tyle

Tez nie do końca, kiedyś miałem duże libido i i nie spermilem. Zresztą popatrz na gości na cyklach, oni zazwyczaj do kobiet nie spermia a libido mają duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 21:44, Libertyn napisał:

Połowa spermiarzy nawet spotykać się nie chce. Nawet na seks. Zbyt tchórzliwi są. Obiecują góry złota by dostać nudesa a jak panna mówi sprawdzam to panikują. 

Bo, w przeciwieństwie do tutejszej opinii, to oni głupi nie są. :P Mają pewnie jakaś swoją myszkę albo mieszkają w piwnicy i dobrze wiedzą, że umówi się z nimi tylko Sasza z Miszą, żeby dać im w pierdol i zabrać telefon.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 13:24, Młody_Pelikan napisał:

Boże, ześlij Islam na te Julki

 

Jestem za wersją. Boże, ześlij te Julki tam, gdzie Islam.

 

Mi źle nie jest, więc dlaczego mam jeszcze z Julkami cierpieć, amatorzy kozich wdzięków niech mają swoją pokutę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Co jeśli kobiety mają rację? Wątek o subtelności męskich zaczepek
W dniu 2.02.2021 o 01:40, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

No i chuj wszedłem na pierwszy temat z brzegu i jakbym dostał lepe, dopiero wszedłem i stwiedzilem ze już dość na dzisiaj. :D 

Tez nie do końca, kiedyś miałem duże libido i i nie spermilem. Zresztą popatrz na gości na cyklach, oni zazwyczaj do kobiet nie spermia a libido mają duże. 

Widać to co Ty nazywasz wysokim libido ma się nijak do wysokiego libido w sensie stricte ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.