Skocz do zawartości

Co jeśli kobiety mają rację? Wątek o subtelności męskich zaczepek


Rekomendowane odpowiedzi

Dyskutujemy tutaj jak to laski są zasypywane wiadomościami na Tinderze i podobnych portalach, narzekamy że ciężko się przebić, wybierają jak w ulęgałkach. Wszystko to jest prawda.

Po czym czytam sobie dzisiaj np. JoeMonstera i w jednym z art widać jaki jest poziom męskich zaczepek. Sami zobaczcie:

 

reklama-JM.jpg

 

 

Jeśli jeden z drugim puchną z dumy, że taki fajny dowcip im wyszedł (ach to subtelne nawiązanie do penisa) na portalu gdzie publikują to pod imieniem i nazwiskiem, to co się dzieje na Tinderze, gdzie gość przedstawia się jako DużyPytong183 lub coś równie "chwytliwego". Gostkowie produkują się tak pod REKLAMĄ. To nie jest nawet konto danej laski.

Czemu?

Może dlatego jest jak jest. Trafi się takich 20-tu z ich "genialnymi" dowcipnymi zaczepkami, po czym przychodzisz Ty jako 21-szy i ....laska nawet już nie czyta wiadomości zdegustowana ogólnym poziomem.

Potem płacz że laski tylko po zdjęciach oceniają, że Chada szukają itp. Jestem facetem. ale czytając tą "tfurczość" sam jestem zażenowany.

 

  • Like 14
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Potem płacz że laski tylko po zdjęciach oceniają, że Chada szukają itp. Jestem facetem. ale czytając tą "tfurczość" sam jestem zażenowany.

 

 

A jakie to ma znaczenie? Jeśli gość 160 cm w kapeluszu napisze zajebisty tekst, to w niczym mu to nie pomoże. I na tej samej zasadzie jeśli tzw. chad rzuci sucharem to gwarantuję Ci, że laski będą się ustawiać w kolejce, żeby ciągnąć mu druta. 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

 

Potem płacz że laski tylko po zdjęciach oceniają, że Chada szukają itp. Jestem facetem. ale czytając tą "tfurczość" sam jestem zażenowany.

 

 

Prostactwo i chamstwo kwitnie. To spermienie / dowcipkowanie jest żenujące.

Tylko powiem Ci pewną rzecz - dla kobiet to, co będzie prostactwem w wykonaniu zwykłego gościa od Czadzika będzie wysublimowanym komplementem pt. "Och ach jaki Ty jesteś zabawny" lub "Och jaki jesteś bezpośredni" więc nie mieszajmy tych dwóch rzeczy.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To procentuje róbta co chceta, pokolenie jp 2, szlachta nie pracuje, a przede wszystkim szoszjal media i popularność wszelkiej maści zjebów i patusów. Pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy. 

 

Odzywka w necie, ktora 10 lat temu wywoływała zażenowanie, dziś jest normą. 

 

Widać do czego prowadzi brak jakichkolwiek norm. Piękny eksperyment społeczny wyszedł z szoszjal media. I niech nikt nie mówi, że nie dało się tego przystopować, bo dało się. Tylko wicie rozumicie towarzysze. Hajs more hajs

 

Inna sprawa, że lata temu jak Sebixy wołały za laską "Te dziunia ale masz cyce", to 5 na 10 pojawiał się uśmiech od ucha do ucha. 

 

Dziś ta spierdolina się szeroko rozlała i tyle. 

 

Akceptuj albo giń ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maroon napisał:

 

Odzywka w necie, ktora 10 lat temu wywoływała zażenowanie, dziś jest normą. 

Chłop u mnie w pracy serwuje podobne komentarze, a ma ponad 50 lat.

Komentarz z pierwszego posta może nie jakiś wyszukany... ale nie to było najbardziej żenujące w tamtej sytuacji. Tylko goscie, którzy małpowali niżej sądząc, że jeśli powtórzą to samo w trochę zmienionej formie, to będą zabawni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, prod1gybmx said:

Chłop u mnie w pracy serwuje podobne komentarze, a ma ponad 50 lat.

 

Jeżeli wystarczająco długo będzie się promować, że zapytanie laski na ulicy "Czy chcesz się ruchać?" jest normą, to będzie normą.

 

Przykład oczywiście, bo wiadomo, że na takie bezposrednie pytanie część odpowie i tak "tak" ?

 

Podobnie jak zaczniesz promować w soszjal media, że nasranie sąsiadowi na wycieraczkę, to wyraz przyjaźni i dobrych manier, to za parę lat zaczniesz zbierać kupy z wycieraczki. 

 

Tak w uproszczeniu działa programowanie społeczne jako część inżynierii społecznej. Kiedyś monopol na to miał głównie kościół i wiele patologii było zamiatanych pod stół. Dziś monopol mają soszjal media i całe szambo wybija. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kleofas said:

 

A jakie to ma znaczenie? Jeśli gość 160 cm w kapeluszu napisze zajebisty tekst, to w niczym mu to nie pomoże. I na tej samej zasadzie jeśli tzw. chad rzuci sucharem to gwarantuję Ci, że laski będą się ustawiać w kolejce, żeby ciągnąć mu druta. 


Samo życie :)

 

1230a324_2ceb_4f10_8_1C7rc.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę z przyjaciółką na imprezy często, na wyjazdach również i to, co się dzieje to kurwa kosmos żenady ? 

 

Kiedyś byłem na evencie house, trance, takie klimaty. Z 10 000 osób. Przechodziłem przez tłum z kumpelą. Ona mnie trzymała za rękę i prowadziła do przodu, bo uznaliśmy, że szybciej ją przepuszczą, co się sprawdziło ? Zanim przeszliśmy przez tłum do znajomych to kolesie chcieli mnie bić, wyzywali, błagali ją, żeby mnie zostawiła i przyszła do nich i tego typu akcje. 5 minut w tłumie jakoś w 2013-2014 xD A standardowo to chlejusy śmierdzące podbijają i pytają od razu o jebanie, żeby numer dała, bo jest zajebista dupa. A jak czasami się zagadamy w klubie to obcy kolesie mają gniew w oczach, że ja mogę się pośmiać, a oni nie dadzą rady. Specjalnie podbijają, a ona od razu spławia ? Ten widok żenady od zawsze mnie bawi. 

 

Miałem takiego nieokrzesanego zioma kiedyś, z którym się wstydziłem trochę wybijać do lokalu, bo ciągle walił podobnymi tekstami. Jak tam dupeczka, może się poruchamy? U niego to było na dzień dobry ? Niektóre dziewczyny przymykały oko, bo ogólnie spoko typek i niegroźny. Nigdy, dzięki takim tekstom nie poruchał ? 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

A jak czasami się zagadamy w klubie to obcy kolesie mają gniew w oczach, że ja mogę się pośmiać, a oni nie dadzą rady. Specjalnie podbijają, a ona od razu spławia ? Ten widok żenady od zawsze mnie bawi. 

 

Aż przypomniało mi się jak kiedyś w pewnym klubie poznałem dziewczynę. Godzina gdzieś po 3 ja sączę jakiegoś drinka a na parkiecie ta moja koleżanka i wokół niej z 5 typa tańczy. Skończyłem drinka, wchodzę na parkiet, biorę ją za rękę i idziemy na kanapy. Ci kolesie zgłupieli, zostali i sami tańczyli :D A jakie miny mieli waleczne, no nie powiem byczki byli. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż :D dawno takiego Cringu nie czułem, jak po obejrzeniu tych tinderowych opisów. Jak widać dziewczyny, też stają się bardziej bezpośrednie ;D Kiedyś miałem chęć zbawienia zagubionych spermiarzy, mówiąc wszystkim kolegom o tym, jak żałosne jest takie zachowanie. Za dobre serce, mało nie nabawiłem się łatki "wroga kobiet". Niektórzy z tego wyrosną i staną się mężczyznami, a reszta niestety, zgnije w przekonaniu, że kobieta to największa i najwyższa wartość, jaka istnieje w życiu mężczyzny. Przykre jest to co się dzieje, ale trzeba się cieszyć z własnej świadomości i własnych postępów życiowych ;) Ja sam jeszcze kilka lat temu, latałem na każde skinienie "myszki", aż wreszcie cierpienie wynikające z tego sprawiło, że stałem się mężczyzną. Na dzień dzisiejszy, moja godność i szacunek do samego siebie jest moją najwyższą wartością życiową. Żyje się super z takim nastawieniem, polecam 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiadomo, kierwa, co gorsze. Czy ten prymitywizm i kompletne zbydlęcenie wyrażające się w tych chamskich, wulgarnych komentarzach, czy może to zbydlęcenie, które prezentuje ta Katarzyna 21 z Tindera.

 

Ten drugi typ zbydlęcenia jest zakamuflowany (dla durni tego samego formatu, rzecz jasna) poprzez już nie tyle konsumowanie, co przekonsumowanie tych współczesnych tworów kulturowych. 500 przeczytanych książek i drugie tyle obejrzanych seriali, a zbiór refleksji ogranicza się do "zajebiste/chujowe".

 

Sapioseksualna, psia jego mać. Już lepsza jest ta Julka do wynajmu na godzinę, bo u niej głupota jest wymalowana na twarzy i człowiek od razu wie, że ma do czynienia z kobietą o inteligencji planktonu. Najgorsze są te pseudointelektualistki. które czytują te wszystkie tandetne czytadła romantyczno-kryminalistyczne i oglądają te lewackie wysrywy Netflixowe produkowane taśmowo.

 

Sam kiedyś poznałem taką intelektualistkę. Studentka ASP, nazywająca siebie miłośniczką ambitnej literatury- chuj wie co to za twór w ogóle, być może to coś pośrodku pomiędzy Dostojewskim, a 365 dni Lipińskiej ?- która miała coś do powiedzenia na każdy temat. Rozmawiało się dobrze, dopóki nie próbowało się wejść głębiej w jakieś zagadnienie. Szybko próbowała jakoś wrócić do tej początkowej płycizny, na której się dobrze czuła, bo ta jej erudycja była powierzchowna strasznie. Coś typu "mam coś do powiedzenia na każdy temat, ale niewiele więcej niż można wyczytać na jakichś gównostronkach o ciekawostkach na każdy możliwy temat od przepisu na majonez wegański po odległość dzielącą nas od sąsiadującej galaktyki".

 

Cytat

Moje cycki są tak duże ponieważ gdyż trzymam w nich dwa mózgi w zapasie.

To się nazywa marnotrawstwo. Mieć trzy mózgi i z żadnego nie korzystać.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Co jeśli kobiety mają rację? Wątek o subtelności męskich zaczepek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.