Skocz do zawartości

Zostawiła po 4 latach


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, federico9090 napisał:

Witam odeszła ode mnie dziewczyna po 4 latach związku do innego faceta. Jest szansa, że zatęskni po jakimś czasie i będzie chciała wrócic ? pozdro

 

Tak, odezwie się do Ciebie w najbliższą sobotę. Nie zapomnij przeprosić ją za wszystko, kupić kwiaty i pudełko czekoladek, koniecznie w kształcie serca.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

federico9090 - nie zastanawiaj się, czy wróci - bo jeśli odeszła do innego faceta, to trudno, po zawodach.

 

Możesz zastanowić się (ale krótko i rzeczowo) - czym spowodowałeś, że wybrała innego? jak mówią bracia: gdzie zjebałeś?

Może się okazać, że nigdzie nie zjebałeś - ale panna miała oczekiwania większe, niż wszystko to, co od Ciebie dostała przez ten czas - jeśli tak, to nie ma już nad czym ubolewać, bo nie było tutaj tzw. "miłości" ;-)

 

Teraz możesz tylko:

1. przez pracę nad sobą poprawić swoją pozycję na "rynku"

2. rozejrzeć się za panną na miarę Twoich możliwości - zmniejszysz prawdopodobieństwo kolejnych rozczarowań

 

Nie wiń baby za to, że sobie poszła precz - to nie ma sensu ;-)

To wszystko to wyłącznie Twoja wina! (naprawdę!)

Ale nie strzelaj sobie z tego powodu w łeb - tylko wyciągnij wnioski i rozpocznij nowe życie!

Jak popracujesz na sobą - odpowiednia baba sama Cię znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź psem. Nie bądź ciotą. Nie bądź kimś, z kim można pogrywać w tę i z powrotem jak z chorągiewką na wietrze. Jeśli odeszła, to niech pozwoli swemu ciału udać się w kierunku bliżej nieokreślonym w trybie natychmiastowym z wielkim entuzjazmem w sercu (a zwyczajnie: niech spierdala). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 100% plan dla Ciebie. Kup tyle kuponów lotto ile dasz radę i wyślij. Jak wygrasz i trafisz 6 to kup sobie Jakieś BMW X6 czy coś podobnego a jej w prezencie tez jakiś fajny samochód. Jest szansa że, wróci.

 

A tak na poważnie: ale to wymaga więcej pracy. Kup sobie książki Marka i przeczytaj je. Nie będziesz już nigdy zadawać takich pytań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, federico9090 napisał:

Witam odeszła ode mnie dziewczyna po 4 latach związku do innego faceta. Jest szansa, że zatęskni po jakimś czasie i będzie chciała wrócic ? pozdro

 

Na pewno zwiększysz szansę na zatęsknienie, jeśli nie będziesz się z nią w ogóle komunikował. Żadnych sms-ów. Jak do Ciebie napisze: nie odpisuj! Przynajmniej 3 tygodnie, żeby bardziej tęskniła. A w międzyczasie polecam wypełnić czas, który Ci zajmowała, najlepiej czymś co lubisz, co jest twoim konikiem, ale na co nie miałeś czasu. A za 3 tygodnie powiem co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DonDiego napisał:

federico9090 - nie zastanawiaj się, czy wróci - bo jeśli odeszła do innego faceta, to trudno, po zawodach.

 

Możesz zastanowić się (ale krótko i rzeczowo) - czym spowodowałeś, że wybrała innego? jak mówią bracia: gdzie zjebałeś?

Może się okazać, że nigdzie nie zjebałeś - ale panna miała oczekiwania większe, niż wszystko to, co od Ciebie dostała przez ten czas - jeśli tak, to nie ma już nad czym ubolewać, bo nie było tutaj tzw. "miłości" ;-)

 

Teraz możesz tylko:

1. przez pracę nad sobą poprawić swoją pozycję na "rynku"

2. rozejrzeć się za panną na miarę Twoich możliwości - zmniejszysz prawdopodobieństwo kolejnych rozczarowań

 

Nie wiń baby za to, że sobie poszła precz - to nie ma sensu ;-)

To wszystko to wyłącznie Twoja wina! (naprawdę!)

Ale nie strzelaj sobie z tego powodu w łeb - tylko wyciągnij wnioski i rozpocznij nowe życie!

Jak popracujesz na sobą - odpowiednia baba sama Cię znajdzie.

 

Diego mam mieszane uczucia co do ciebie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak nie może sobie wbić do głowy że to jego wina, zakoduję mu się to w głowie i może się przeistoczyć w jeszcze większego rycerzyka:

-zacznie prosić o powrót;

-biegać;

-upadlać się;

-itd...;

oraz spowoduje wiele problemów z psychiką w książce "stosunkowo dobry" to jest opisane autor nasz opat Marek.

'Zostawiła Cię jej podświadomość a nie kobieta, po prostu wybrałeś się w góry bez odpowiedniego ekwipunku,' cytat z felietonów w skrócie nie miałeś odpowiedniej wiedzy z zakresu natury kobiet o to powód rozstania.

Głowa do góry żołnierzu jutra czeka Cię kolejna bitwa:)

Edytowane przez "Tyran"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wroński napisał:

I pierścionek by się przydał, w Biedrze dodają do żelków.

 

Hahhahahahaa o kurwa az sie zadlawilem jedzieniem! Mi sie od razu kumpel przypomnial co lasce sie oswiadczyl kapslem od tymbarka niby w zartach, ale ona miala mine nietega. W zyciu nie widzialem tyle zla w oczach:D Kumpel 30lat.

Na powaznie. @federico9090 Poczytaj forum najpierw. Sa dziesiatki takich tematow. Juz sie wszyscy naprodukowali. A juz na pewno szkoda czasu, jak napisales gosciu jedna linijke z pytanie z serii: "czy jak uderze mlotkiem w kolano, to jest szansa, ze zaboli?"

Edytowane przez greturt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, federico9090 napisał:

Witam odeszła ode mnie dziewczyna po 4 latach związku do innego faceta. Jest szansa, że zatęskni po jakimś czasie i będzie chciała wrócic ? pozdro

 

Jest szansa

 

Wariant bierny

- znudzi jej się rodeo na różnych kutasach, branie do gardła i degustacja różnych smaków spermy

- dojdzie do wniosku, że chce mieć dziecko

- będziesz wystarczająco kasiasty aby utrzymać ją i dziecko (niekoniecznie Twoje)

- nie będziesz miał w jej oczach lepszej konkurencji do bycia "tatą"

 

wiem wiem, ona nie jest taka...

 

Wariant czynny

- powiedz jej żeby spierdalała

- przestań się użalać jaki jesteś nieszczęśliwy bez niej

- zacznij rozwijać swoją osobowość (np. zacząć czytać książki o rozwoju...próbować...wdrażać w życie)

- zbuduj wysoką samoocenę, pozycje (sport, biznes, pasje itd.)

- pojaw się "przypadkowo" w jej życiu

 

ten wariant ma wade...jak zaliczysz przedostatni punkt, nie będziesz chciał do niej wracać...

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, toreador napisał:

 

Jest szansa

...

- zbuduj wysoką samoocenę, pozycje (sport, biznes, pasje itd.)

- pojaw się "przypadkowo" w jej życiu

 

ten wariant ma wade...jak zaliczysz przedostatni punkt, nie będziesz chciał do niej wracać...

 

 

Ta "wada" jest największą zaletą tego programu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliście razem 4 lata, miała mnóstwo czasu. Odeszła do innego, więc to przemyślała.

Ja już bym się nie pakował w to samo. zresztą, trudno zaufać na 100% drugi raz.

My tu bez emocji, a Ty jesteś w innej sytuacji, więc wątpliwości są zrozumiałe.

 

A co poziomu kobiety, to nie jest tak, że może byłeś za słaby, mało atrakcyjny czy za mało pewny siebie. Możliwe, że coś innego się spodobało. Znam parę, babka odeszła od sensowego faceta do pijaka, łoją razem i są szczęśliwi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volant ciekawie w temacie:

 

"

- Co zrobić, żeby chciała mnie osoba, która mnie nie chce?

Odpowiedzi na to pytanie nie ma, bo przede wszystkim nikt nie powinien chcieć osoby, która go nie chce.

Nikt nie powinien marnować swojego czasu na relacje, które zawiera się pod warunkiem: „Jeśli nie trafi się nikt lepszy to z tobą będę”, bo w miłości warunków nie ma"

http://volantification.pl/2016/01/10/nikt-nie-zasluguje-na-uczucia-z-second-handu

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.