Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy forumowicze. Chciałbym zapytać was przez ile partnerek i w jakich okolicznościach byliście zdradzani? Zakładam notkę, abyście podzielili się swoimi historiami i ich morałami. Jak mówi słynne powiedzenie, lepiej uczyć się na cudzych błędach. Ja miałem 4 partnerki. Wszystkie relacje rozpoczęły się od ich gwałtowanego zainteresowania przez 3 z nich zostałem zdradzony zeszły z jednej gałęzi na drugą, jedna z nich zostawiła mnie gdyż stwierdziła, że nie chce związku oczywiście kilka miesięcy później kolejny chłop. Tutaj moje kolejne pytanie czy w takim razie jestem betą? Pozdrawiam i dobrego wieczorka życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zdradzają z różnych powodów, aby upokorzyć partnera, zaspokoić swoje potrzeby widocznie ty nie byłeś dobry w te klocki lub główny powód jest taki, że stałeś się w ich oczach słabym mężczyzną dlatego wymieniły cię na lepszy model. Pamiętaj kobiety kochają siłę a słabością gardzą. Kobiety nie mają moralności czy wyrzutów sumienia zawsze sobie wytłumaczą zdradę i odwrócą kota ogonem stwierdzając na końcu, że to twoja wina. Jak myślisz dlaczego tylu mężczyzn słyszy na końcu znajomości miś nie wiem co czuje muszę odpocząć? Czytaj regularnie forum, uczestnicz w dyskusjach dodatkowo masz tu mnóstwo wiedzy i rozwiązań jak nie popełniać dalej tych samych błędów. Musisz nauczyć się instrukcji obsługi kobiety jak działa i czego chce wtedy zrozumiesz dlaczego😉

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.