Skocz do zawartości

Niebawem wszyscy będziemy przestępcami - mizoginia spenalizowana w Anglii i Walii


Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red twoja ulubiona dwójca święta, bije w tej sprawie na alarm:

 

 

Jeżeli ktokolwiek podniesie rękę na władzę lud.... i nowy proletariat zastępczy, to niech będzie pewny, że władza światowa mu tę rękę utnie!!! Choćby to miał być tylko wątek na BSach....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin powiem ci że to jest tak goniące własny ogon towarzystwo, to całe lewactwo.

 

Ostatnio z jednym kolegą robiliśmy tzw. social experiment, wbiliśmy na dwa popularne lewicowe fanpejdże i zaczęliśmy brać udział w dyskusji (jako lewacy, feminiści i obrońcy praw kobiet xd).

 

W ciągu krótkiej sesji doprowadziliśmy do tego, że lewacy podzielili się na trzy grupy skaczące sobie wzajemnie do gardeł z przyczyn ideologicznych. 

 

Zaczęły się wyzwiska, wzajemne piętnowanie i wykluczenie ze środowiska, a my zbieraliśmy lajki i serduszka od lewicowych Juleczek.

 

Tym całym towarzystwem można rządzić jak  Obajtek Pcimiem praktycznie bez wysiłkowo.

 

Doszliśmy do wniosku, że z 10 inteligentnych gości i takie regularne rajdy to za pół roku albo nie byłoby lewaków i feminizmu czwartej fali w tym kraju, albo stalibyśmy na szczycie ich piramidy pokarmowej.   

 

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawcą wojny nie jest napastnik, tylko napadnięty, bo swoją słabością zachęcił napastnika". Myślę że te słynne słowa Clausevitza mają zastosowanie w aktualnej wojnie płci. W odpowiedzi na inicjatywy typu @metoo, marsze agresji kobiet, a ostatnio czytałem o propozycji ustawy, którą chcą wprowadzić w Anglii o zakazie wychodzenia mężczyzn z domu po godz. 18.00 w trosce o bezpieczeństwo kobiet, my mężczyźni mamy jakieś niszowe redpillowe kanały na YT czy fora. Słowa Clausevitza mogą okazać sie dla XXIwiecznego mężczyzny prorocze.

 

I również za Absolutarianinem uważam, że kwestia czasu jak rozpęta się kampania, żeby nie użyć słowa krucjata, przeciwko radykalizmowi płciowemu forum BS.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok ustawa antyprzemocowa. Można wyjebać z chaty każdego kolesia, bez narzędzi pracy, na golasa, bez gwarancji noclegu nawet. To pierwszy krok. Później pójdą jeszcze lepsze bomby, pewnie nawet w przyszłości wywłaszczenie z majątku dla samotnych matek, bo dokładnie do tego jest ustawa antyprzemocowa. Zajebać od tych, co mają na rzecz tych, co nie mają i nigdy by się nie dorobili. To, o czym ona mówi uwidacznia się jawnie w ustawie antyprzemocowej. Wystarczy zgłoszenie i interpretacja policjanta, a wiadomo, jacy są policjanci. Ich poziom intelektualny pokazał wirus. Wybitni specjaliści prawa, moralności i sprawiedliwości.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Później pójdą jeszcze lepsze bomby, pewnie nawet w przyszłości wywłaszczenie z majątku dla samotnych matek, bo dokładnie do tego jest ustawa antyprzemocowa.

 

Zdaniem niektórych warto poświęcić prawo własności i domniemanie niewinności za uśmiech bombelka. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac pozostaję Ameryka Południowa, Indochiny, Afryka, s...e wszędzie nie sięgnie. 

 

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zdaniem niektórych warto poświęcić prawo własności i domniemanie niewinności za uśmiech bombelka. 😊

 

Zapomniałeś dodać magiczne słowo CUDZE :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Mosze Red said:

Doszliśmy do wniosku, że z 10 inteligentnych gości i takie regularne rajdy to za pół roku albo nie byłoby lewaków i feminizmu czwartej fali w tym kraju, albo stalibyśmy na szczycie ich piramidy pokarmowej.   

 

Gdzie, i kiedy? Stawię się na rozkaz marszałku Mosze!

 

Portable-Ops-Salute.jpg?fit=700,393&ssl=

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci wiara, po co gitara?

Uśmiech bombelka ci dam, dam, dam.

Po co się starać, po co pracować?

Skoro czeka Cię tam.

Uśmiech bombelka, od ucha do ucha,

ten mistyczny sens.

 

Taką piosenkę na szybko wymyśliłem dla ciebie @Dworzanin.Herzoga xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Taką piosenkę na szybko wymyśliłem dla ciebie @Dworzanin.Herzoga xD

 

Zrobię parę podkładów w FL Studio, a Ty dopisz jeszcze parę tekstów, potem dogramy wokale i wydamy album pod tytułem "Od bierdolta się od nas". 😊

Madki 500+ wykupią cały nakład i platynowa płyta będzie. 😊

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki to nie tępaki, wino i piwo to nie,

wódeczka na stole, to jest wesołe

komu polejesz dziś znów

Nie ma co czekać! Trza się najebać

A bombelkom później dać jeść 😆

 

@Dworzanin.Herzoga wstępny zarys do tytułu, na zasadzie ballady do bujania przy stole 😆

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Pierwszy krok ustawa antyprzemocowa

 

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

bije w tej sprawie na alarm

Łącząc jedno z drugim...

Mężczyźni mają coraz gorzej, i niestety ale przespali moment, gdzie ma wskutek sprzeciwu można było wszystko naprostować. 

Opowiem nieco jak to wyglądało na przestrzeni lat. 

W mojej młodości, samotna matka, rozwód czy zdrada były czymś co wywołuje oburzenie i społeczny ostracyzm. Oczywiście też były przeginki w drugą stronę, że taki xionc mógł zgwałcić dziecko bezkarnie, ale cóż, co wolno pasterzom tego nie wolno komu? Tak jest, baranom.

 

Cyfryzacja, komputery i telefony komórkowe (jestem z pokolenia, które się z tym zaznajamiało), media lewackie utworzyły zjawisko hiperspierdolenia. 

Początki wbrew pozorom były rewelacyjne! Pisałeś z kimś na jakimś forum, i potem dochodziło do koleżeństwa, można było (jeśli to logistycznie możliwe) spotkać się z osobą z "neta".

Rozmowy też były na innym poziomie, z szacunkiem. A dziś rozmowy to jeden wielki ściek...

Kobiety inaczej reagowały na zaczepki, ile fajnych babek poznałem to szok! Takie fajne łanie były, inteligentne, ładne, szczupłe. Teraz to roszczeniowe ameby wpierdalające słodkie gówno, przez co najpierw masa, potem dwumasa...

 

Wraz z popularyzacją mediów, coraz mniej wyszukana społeczność zaczęła korzystać z dobrodziejstw techniki, co obróciło sytuację o 180 stopni. Ludzie są bombardowani tv, reklamami, gównem jak szajsbuk, jewtube, łonet, wupet i inne gówno. 

Nastąpił jednostronny nurt, dokładnie tak, wszystko idzie w jedną stronę. Jest blm, a gdzie jest Belarus lives matters? Gdzie Palestynian lives matters?

Dziś promuje się zdrady, rozwiązłość seksualną, samotne rodzicielstwo. 

 

Ech, prawie skończyłem długi poemat ale ucięło mi połowę tekstu, nie dam rady tego powtórzyć więc konkrety:

Nie można dać społecznego przyzwolenia na rozbestwienie kobiet i dyskryminację mężczyzn. 

Każdy kto odpuszcza, ma w dupie nie jest ofiarą lecz wspólnikiem lewackiej ideologii. Nie reagujesz = zgadzasz się na taki stan rzeczy.

 

Oczywiście wszystko robić z głową, większość ludzi to idioci i należy o tym pamiętać. Szkoda czasu na słowne przepychanki, raczej trzeba się skupić na realnym działaniu. 

 

Np jest jakiś ruch o prawach mężczyzn? Wesprzyj go. Ile możesz. Lajk, komentarz, udostępnienie znajomym z pytaniem "oglądałem coś takiego, co o tym myśleć" itd. 

Jak jest jakaś petycja do opierdolenia to zostaw szajsbuka na pięć minut i podpisz. Daj przykład. Pokaż komuś. 

 

Już przespaliśmy lockdown, robią coraz bardziej totalitarne specustawy, robi się coraz gorzej, pętla się zaciska. 

Pamiętaj, nie ważne czy myślisz, że dasz radę lub nie, w obu przypadkach masz rację.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

W ciągu krótkiej sesji doprowadziliśmy do tego, że lewacy podzielili się na trzy grupy skaczące sobie wzajemnie do gardeł z przyczyn ideologicznych.

Wystarczy popatrzeć, jak lewicowe kurewki kanselują innych lewicowych kurewków za głoszenie niepopularnych tez (vide kolektywny pocisk na Agatę Bielik-Robson za zbyt centrowy feminizm).

To samo jest zresztą po tzw. prawicowej stronie.

 

Wszędzie kurewstwo, a głos rozsądku tonie w tym zalewie gówna.

 

A wejście na taką Krytyke Polityczną to jak przekroczenie portalu do innego wymiaru. Tam wszystko jest winą neoliberalizmu/kolonializmu/kapitalizmu/patriarchatu.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.