Skocz do zawartości

Kanał YT - dr Piotr Napierała


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Ktoś kojarzy o czym on chciał powiedzieć?

 

Przeleciałem wzrokiem po jego streamach, gdzie miał taki strój jak na szocie ~3 tygodnie temu i znalazłem, to stąd, zaznaczone:

Różnice w przechowywaniu żydów w czasie II wojny we Francji i w Polsce. :P 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jutro na kanale Napierały ma być rozmowa z Keltuzem, bardem wolnościowym, autorem takich hitów jak np. "Biała kurwo czarnucha zdychaj", za którą

został skazany przez aparat represji na katorżnicze grabienie liści.

Z ciekawością przesłucham tej rozmowy, kelthuz bardzo rzadko pojawia się gościnnie u kogoś, dodatkową gratką pewnie będą wątki syjonistyczne. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał(a):

Wg mnie sam fakt, że ktoś chce tracić godzinę albo więcej na oglądanie takich idiotów, świadczy bardzo wymownie o jego poziomie. 

 

Żyjemy w czasach gdzie informacja potrafi zniszczyć nie jednego dobrego człowieka, to wszystko się przeje ludziom w końcu i wejdziemy na wyższy poziom wyjebania, nikt nie bedzie niczego słuchał, czytał ani nagrywał, kwestia czasu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Obliteraror 

Nie będę już nudzić, ale od zaznaczonego momentu chwilka[15'58'']:

 

Potężny doktor niehabilitowany mocno masakruje niedobelwederyzowanego profesorskiego wymoczka. 

 

Siłę argumentów tego konfliktu chciałbym zobaczyć na konferencjach i programach jakiejś gali freakowej, a argument siły podczas walki w klatce, 3 rundy

po trzy minuty, boks, małe rękawice. 😊

 

BTW Napierała dziwi się, że Wielomski tylko o nim był w stanie nagrać 45 minut - a ciekawe ile sumarycznie Napierała nagrał minut materiałów o Bartosiaku. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.