Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystał ktoś z usług panienek stojących przy drogach? Czy francuz w gumce będzie wystarczająco higieniczny? W końcu całkiem przyzwoite panny obrabiają tak randomowych typów na imprezach i są zdrowe jak witaminki.

Balibyście się złapania czegoś podczas takiej usługi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo81 napisał:

Balibyście się złapania czegoś podczas takiej usługi?

NIGDY nie wiesz, kogo dupczysz...

Teoretycznie - pani mają świadomość, że prowadzi ryzykowną działalność i badać się winna częściej niż "w standardzie". Choćby w ramach "dbania o warsztat pracy".

Cóż - jak to bywa z paniami to sami doskonale wiemy...


Przy zastosowaniu podstawowych zasad higieny - poziom ryzyka niski, niemal zerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zapytał się "Drogówki" i usłyszał pytanie - Z podmyciem czy bez? - Trzymała w ręku coca colę.

 

Wątpię aby dbały o swój "warsztat". Gdzie maja łazienkę? Myją się w leśnym jeziorku z sarnami?

 

Ja nigdy nie korzystałem i nie zamierzam, odpal portal randkowy albo z ogłoszeniami z prośbami o pomoc w uspokojeniu bobra i zaraz w kilka minut masz kogoś do łóżka za free.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife

 

Wejdź i sam się przekonaj. Są ogłoszenia lasek co szukają na sex.

 

W jednym tygodniu miałem 2 chętne na seks, wystarczyło odpowiedzieć na ogłoszenie, zaprosić i gotowe. Zajęło to kilka minut.

 

Nawet herbaty nie musiałem robić :) Wpadły i poskakały aż miło i sio :)

 

Po prostu zagadaj i zaproś od razu bez gadki szmatki i gotowe. 

 

PS: Nie mam wyglądu chada jakby coś :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Martius777 said:

@RealLife

 

Wejdź i sam się przekonaj. Są ogłoszenia lasek co szukają na sex.

 

:D

 

 

Byłem. Nic takiego nie zaobserwowałem. Wręcz przeciwnie - zero odpowiedzi. Cześć profili fajkowych, mnóstwo bez zdjęć. Chyba że piszesz o Tinder to tam nie byłem ale wątpię w ten łatwy seks bez zobowiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Analconda napisał:

Za darmo?

Tak, chyba, ze zakupiona prezerwatywa liczy się jako koszt zabawy?

 

Sorry, już liczę.

 

Dwa bzykanka (z jedną i potem z drugą panną w tygodniu) to 2 gumki, została się jedna, paczka kosztowała 6 zł w sexshopie, czyli 2 x 2zł = 4 zł.

 

To dużo?

 

31 minut temu, RabarbaR napisał:

Za darmo .

To boli gardło.

🤗

Raczej pupcie :D

 

12 minut temu, Redbad napisał:

Może i za darmo, ale co z tego jak musisz mieć szczene czada, 199 cm i pałę Mokate... 

 

Ha ha, zwykły pospolity, polski miś :D Przepraszam, że Cię rozczarowałem :D


ps: Naklejasz taśmę kosmetyczną aby mieć szczękę, zakładasz buty z wysokim obsasem i nakładasz czarną przedłużkę? Sorry, ale twoje zdanie tak zabrzmiało :D

 

5 minut temu, RealLife napisał:

No właśnie. Pewnie kolega zapomnial dodać za poskakanie wzięły po 200 PLN. Tak, to się zgodzę. Są takie na portalach randkowych. 

 

Nie płaciłem, umieściły ogłoszenia, ze szukają wrażeń.

Za darmo. Samarytanki miłości :D Wejdź kiedyś w działy typu pani szuka pana do sexu :) 

Edytowane przez Martius777
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Martius777 napisał:

Ha ha, zwykły pospolity, polski miś :D Przepraszam, że Cię rozczarowałem

Spoko, ja piłem do Analnego, bo widać że błysnęło mu przez oczami prawdziwe, realne ruchanie, a ja odpowiedziałem mu jego słowami, żeby zobaczył jaki to rak, który w podobnych wątkach rozsiewa niczym mantrę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Martius777 napisał:

Tak, chyba, ze zakupiona prezerwatywa liczy się jako koszt zabawy?

Ta i niby nie jesteś Chadem a tak o chciały wpaść na bolca? Przecież jak kobieta da takie ogłoszenie to ma setki spermiarzy do wyboru + Chadów którzy też chętnie zamoczą.

 

A co do tirówek - ja bym nie wiem czy skorzystał. Za darmo tak bez gumy a za kasę to nie nawet w gumie bo to lepsza czysta jakaś na mieście. A jak bez gumy to warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Ta i niby nie jesteś Chadem a tak o chciały wpaść na bolca? Przecież jak kobieta da takie ogłoszenie to ma setki spermiarzy do wyboru + Chadów którzy też chętnie zamoczą.

Są takie co po prostu chcą zabawy i tyle. Może wybrała bo mam brodę? Może wybrała bo nie spermiłem, tylko napisałem krótko, że jeśli ogłoszenie jest aktualne to zapraszam na spotkanie i opisałem krótko co lubię i czego nie lubię w seksie i załączyłem swoje zdjęcie?

 

Wbrew pozorom, kobiety rzygają na tych co słodzą - Jesteś taka piękna, ale bym cię nosił na rękach.

 

Krótko i konkretnie bez żadnego proszenia się. Była jedną z wielu chętnych na portalu. Chce zabawy? Nie? To następna i już ;)

 

Nie wiem dlaczego ciągle mówi się o chadach, oczywiście mają łatwiej, tego nie neguję. Jestem misiu polski i w dodatku z niepełnosprawnością ale za to umiem rozmawiać i rozbrajać shittesty. Mówię bez akcentu i każda się pyta czy jestem obcokrajowcem co daje niezłe pole do popisu :DZawsze miałem szczupłe :)

 

Wiem, że trudno ci pojąć, że zwykły człowiek może pobawić się z boginiami. Znasz może bajkę o Pięknej i Bestii? Znasz mity o Hefajsosie kulawcu i Afrodycie? Jest coś takiego, że piękne czasami wolą brzydszych bo czują się bezpieczniej, że nikt im nie porwie faceta.

 

Widziałem twoje foto, masz normalny wygląd i spore szanse na swój harem :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wielu czynników ja mam 182 i katastrofa w tej sferze :D

Myślę, że facet musi być przystojny pewny siebie i podobać się kobietom fizycznie. Łysemu nerdowi takiemu jak ja to i 182 nie pomoże :P

Uwielbiają kobiety takich samczych z wyglądu bandyty w tedy jest ruja na całego i może być nawet niski. 

Jak się facet nie podoba kobiecie to nawet od żony dostanie słaby nudny sex raz w miesiącu, albo rzadziej.

Wygląd w doborze partnera ma kluczową rolę i to olbrzymie kłamstwo, że liczy się wnętrze. Wnętrze nikogo nie podnieca, :D a sex nie oszukujmy się jest ważną częścią relacji damsko męskich.

Na tirówki bym nigdy nie poszedł najgorszy syf. Jakieś panny na poziomie polecam gdzie elita chodzi. Tamte to dla plebsu są i jedynie można się czymś zarazić. Zwal se lepiej taniej i bezpieczniej.

Edytowane przez buka1977
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.