Skocz do zawartości

Sprzedam części komputerowe! Bardzo dobre ceny!


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili mam na sprzedaż następującą elektronikę :

 

- Rtx 2080 ti Gigabyte gaming OC za 3800pln

 

-Ryzen 7 3700x za 700pln

 

- Chłodzenie procesora Dark Rock 4 Pro - 200 pln

 

- 4 x 8 gb kości ramu 3200 mhz HyperX cl 16, 150pln od sztuki

 

- Dysk Crucial 1TB M.2 za 400 pln

 

- Dysk Intel 2 TB  M.2 za 900 pln

 

- Płyta główna x570 aorus pro za 700pln

 

- Zasilacz  Seasonic Focus Plus 850W 80 plus Platinium - 500pln

 

- Obudowa be quiet Pure Base 6 czarno- pomarańczowa z oknem ze szkła hartowanego  ( uwaga obudowa ma w środku 2 dodatkowe, nadprogramowe wiatraki, dorzucam gratis) ) 350 pln

 

- Monitor ASUS ROG PG279Q Matryca IPS, najlepsze odwzorowanie kolorów jakie może być, ( dobra sztuka bez białych prześwitów, dość popularnych w modelach z IPS), 165 hz, 1440p, 27 cali, G- sync - 2000 pln

 

- Słuchawki SteelSeries Arctis Pro Wireless białe bezprzewodowe, flagowe słuchawki tej marki, ( słuchawki działają bez zarzutu, jednak w jednym miejscu fizycznie są lekko złamane, nie przeszkadza to w używaniu, oraz jest nieodczuwalne)

600pln

 

- Klawiatura Logitech G513 Carbon Tactile mechaniczne przełączniki Romer G tacticle - 300 pln

 

 

Wszystko lekko używane, działa bez zarzutu. używane koło pół roku, posiadam dowody zakupu, wszystkie oryginalne opakowania.

 

 Zainteresowanych zachęcam do kontaktu priv, w przypadku kupna, ja opłacam dostawę,  podaje swój nr telefonu, adres, dane osobowe, żeby w razie "w" można było mnie dojechać. 

 

Nie mam nic do ukrycia, sprzęt jest świetny.

 

Daje gwarancję  rozruchową.

 

Niektóre ceny dla znawców tematu są prawdziwą okazją.

 

Płatność gotówką, w grę wchodzi również wymiana na fizyczne srebro, złoto.

 

 

 

    Pozdrawiam.

 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Brachu rozumiemy, że przeprowadzasz się do jakiejś dzianej milfety korpo-dupero- prezeski. Sprzedaż usprawiedliwiona. :D

 

Kurde, wezme kupie jakąś pierdołe tylko dla kontaktu do forumowego playboya, zawsze jakaś dupera może skapnąć, przechodzona bo przechodzona, ale wuj tam - zawsze dupera. Wolę szarą mychę po rengersie niż misskę z neta/insta. ;)

 

Swoją drogą właśnie zastanawiające czemy MYSZKI nie sprzedajesz. Hm..

No taka szara myszka najcenniejsza. Weź teraz taką znajdź. Ja ostatnio znalazłem, dopiero po 3 dziecku zrobiła się 30stka szarą myszką jako samotna mamcia. Oczywiście wiadomix, że to taka ładna gra pozorów, a w środku najpewniej kwiożercza wilczyca czająca się na $. Mam się na baczności. :)

 

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cst9191 napisał:

na alimenty zbiera pewnie.

 

Na fizyczne złoto/srebro chce się podmienić więc stawiałbym przeciwnie, chce zapewne sie oświadczyć! :)

Ale nie tak zwyczajnie jak wszyscy tylko tak wyjątkowo, romantycznie - chce sam wydziergać taki pierścionek dla lubej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.