Skocz do zawartości

Przelała się czara goryczy dzisiejszego dnia


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

@Montella26 Pierdol wszystko. Chcesz się ruchać i ona też, to się ruchacie. Jeśli jest u Ciebie a Ty chcesz oglądać film lub rozmawiać o wyższości empiryzmu nad logiką, to Twoja sprawa.

 

Na pewno nie powinieneś się ruchać wbrew sobie bo Ci anony w necie napisały to czy tamto. 

 

 

Nie bierz do siebie sugestii że ona się z Ciebie naśmiewa. Ja autosugerując to sobie, rozwaliłem kilka szans na związek. 

 

Dodatkowo, pamiętaj że niektórzy mogą Ci zazdrościć atencji i radzić tak byś nie miał od nich lepiej. 

 

Jeśli ciągle na Tobie zawiesza wzrok, to się jej zwyczajnie podobasz. Jak jej się podobasz to możliwe że się do Ciebie onanizuje. Jak chcesz relacji to z nią dużo rozmawiaj, spraw by czuła się ważna. 

 

 

 

Nie zfriendzonuje Cię, jak to rozegrasz dobrze to wyjdziesz na księcia z jej bajki. O ile oczywiście chcesz nim być. 

 

 

Twoje życie, twoje decyzje i konsekwencje. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pracy. Ona też była. Jakoś nie widziałem w jej entuzjamu, by chciała żebym do niej zagadał. Wiadomo patrzyła się, ale odrazu głowa w telefon i zaczynała się śmiać do telefonu.
Na wyjście gdzie się obijamy. Stałem z boku. Szła z koleżanką i nawet nie spojrzała w moim kierunku. Ja z resztą robiłem to samo w ciągu całej nocy. Dwa trzy razy popatrzylem  i później celowo nawet nie patrzyłem. 

Ona zjebała to ona ma to naprawić. Akurat sprawdziłem jedna rzecz. Wiem o której godzinie jestem u niej na dziale. I kiedy była aktywna na messenger. Była aktywna za każdym razem kiedy wjeżdżałem prawie. Eh baby

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamęczysz się chłopie... Od 10.08 temat jest wałkowany - 8 stron, kilkadziesiąt odpowiedzi, Ty o niej rozmyślasz, analizujesz czy się uśmiecha jak Ciebie widzi, stalkujesz jej FB i ludzi z którymi się widuje. Emocjonalnie trochę jakbyś wpadł w jej pułapkę i ona Cię niszczy.

 

Ja bym po męsku następnym razem podszedł normalnie do niej zapytał jak mija dzień i potem nie bawił się w konwenanse i wyjaśnił sytuację, że rozmawialiśmy o weselu i czy nadal temat jest aktualny? Jeśli coś zacznie wymyślać to temat masz jasny i nie bawisz się gierki. Obrażanie się nie jest męskie. Jak Cię zleje to się nie denerwujesz nie robisz wyrzutów tylko mówisz "no dobra twoja strata", uśmiechasz się i lecisz do pracy.

 

A jeśli chodzi o wesele to proponuje zabrać inną koleżankę z pracy. Nie musisz brać partnerki życiowej, jak weźmiesz koleżankę ze swojego friendzona i po prostu potańczycie i miło spędzicie czas bez romantycznych uczuć też będzie dobrze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już musiałem jej zaproponować i koniec tematu 

"wybacz ale nie mam ochoty, ani w tym tygodniu, ani wgl" 

Okej to co było nie tak. "przecież nawet nie mieliśmy o czym rozmawiać" 

Rozumiem, myślałem że pocałunek może coś znaczyć. 

"wybacz to był błąd" 

 

Mści się na mężczyznach za ex i ojca pijaka. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Montella26 napisał:

Tak już musiałem jej zaproponować i koniec tematu 

"wybacz ale nie mam ochoty, ani w tym tygodniu, ani wgl" 

Okej to co było nie tak. "przecież nawet nie mieliśmy o czym rozmawiać" 

Rozumiem, myślałem że pocałunek może coś znaczyć. 

"wybacz to był błąd" 

 

Mści się na mężczyznach za ex i ojca pijaka. 

Gadalem ci żebyś to popierdolił, jak krew w piach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Montella26 napisał:

Mści się na mężczyznach za ex i ojca pijaka. 

Taa i za przegraną w bitwie pod Oliwą. 

Co Cię to obchodzi co stało za jej decyzją, to kobieta więc mogło stać absolutnie wszystko.

Dałeś ciała, źle to rozegrałaś i weź to na klatę zamiast doszukiwać się  17 dna w tej sprawie.

Następnym razem będziesz wiedział jak działać a o tej pannie zapomnij.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Montella26 said:

Tak już musiałem jej zaproponować i koniec tematu 

"wybacz ale nie mam ochoty, ani w tym tygodniu, ani wgl" 

 

Musiałeś usłyszeć "mam Cię w dupie Montella" żebyś w końcu zrozumiał, brawo TY!

 

23 minutes ago, Montella26 said:

Okej to co było nie tak. "przecież nawet nie mieliśmy o czym rozmawiać" 

 

serio, jeszcze dopytujesz? nie rozumiesz sformuowania "mam Cię w dupie Montella" ?

 

25 minutes ago, Montella26 said:

Rozumiem, myślałem że pocałunek może coś znaczyć. 

 

Montella, naoglądałeś się za dużo brazylijskich telenoweli, to tak w prawdziwym życiu nie działa!!

 

16 minutes ago, elogejter said:

"wybacz to był błąd" 

 

tutaj Ci powtarza, jak krowie na miedzy: 'spierdajal Montella, mam Cię w dupie, ktoś inny mnie będzie ruchał, nie TY"

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Montella26 napisał:

Ona zjebała to ona ma to naprawić. Akurat sprawdziłem jedna rzecz. Wiem o której godzinie jestem u niej na dziale. I kiedy była aktywna na messenger. Była aktywna za każdym razem kiedy wjeżdżałem prawie. Eh baby

Jeszcze gruszki nie zwalił i dalej zakochany hehehe .

 

 

 

 

Zwal se z 5 razy , miłość odejdzie w niepamięć i jedź na jakieś wakacje jak nie masz innych problemów . 

 

 

 

Wrócisz z wakacji to za kare zrób jej koleżankę na 100 sposobów żeby miała o czym jej opowiadać , wtedy owa niewiasta spojrzy na Ciebie spowrotem .

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Turop napisał:

Jeszcze gruszki nie zwalił i dalej zakochany hehehe .

 

 

 

 

Zwal se z 5 razy , miłość odejdzie w niepamięć i jedź na jakieś wakacje jak nie masz innych problemów . 

 

 

 

Wrócisz z wakacji to za kare zrób jej koleżankę na 100 sposobów żeby miała o czym jej opowiadać , wtedy owa niewiasta spojrzy na Ciebie spowrotem .

 

Dokładnie to sama mama powiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

 

Masz tylko jedną szansę, z jedną dziewczyną, w jednym życiu.

 

Wydrukuj sobie nad łóżkiem. Szczególnie tyczy się to 'dzisiejszych' czasów, jeszcze z 10-15 lat często mogłeś mieć też szansę na poprawę. Teraz jest next i zero sentymentów.

 

Nie chciałem Cię wcześniej demotywować, ale jak już usłyszałeś od niej gorzką prawdę, to już jest ten czas żeby Cię uświadomić. Każdy w życiu popełniał takie błedy, grunt by się uczyć na przyszłość.

 

Poza tym ten typ laski liże się z każdym lepszym kolesiem co tydzień po imprezie/grillu bo taką ma ochotę. Teraz już wiesz.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Feniks8x napisał:

@Montella26

 

Masz tylko jedną szansę, z jedną dziewczyną, w jednym życiu.

 

Wydrukuj sobie nad łóżkiem. Szczególnie tyczy się to 'dzisiejszych' czasów, jeszcze z 10-15 lat często mogłeś mieć też szansę na poprawę. Teraz jest next i zero sentymentów.

 

Nie chciałem Cię wcześniej demotywować, ale jak już usłyszałeś od niej gorzką prawdę, to już jest ten czas żeby Cię uświadomić. Każdy w życiu popełniał takie błedy, grunt by się uczyć na przyszłość.

 

Poza tym ten typ laski liże się z każdym lepszym kolesiem co tydzień po imprezie/grillu bo taką ma ochotę. Teraz już wiesz.

Po prostu źle trafiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj u niej na dziale robiłem pewną czynność. Stała gdzieś w okolicy 6 metrów odemnie. Z 4 razy na mnie patrzyła przez pewną chwilę. Smutna mina i zawiesiła wzrok. Xd

Schodząc po schodach znów się z nią spotkałem. Pierwsza powiedziała hej i się uśmiechnęła. Kumpel idąc za mną odrazu tekst uśmiechnięty od ucha do ucha "co to za dupa? Znasz ją? Tak się przywitała z Tobą" 

 

Nie wiem w co ona gra. Ale już któraś osoba mi to mówi, że ta laska na mnie leci. 

 

No i mówię kumplowi, że nie leci bo już nie chce się spotkać. A on do mnie, że chyba tylko tak mi mówi. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to codziennie się podniecasz, że powiedziała Ci "cześć" w pracy, a nie przyszło Ci do głowy, że mówi Ci to dlatego, że po prostu Cię zna, i kultura wymaga się przywitać??? 

 

Z tego co napisałeś, powiedziała Ci wprost, że nie macie o czym rozmawiać. Może po kilku spotkaniach z Tobą stwierdziła, że ją nudzisz. Kobiety lubią emocje, poczucie humoru, rozrywkę, seks, a jeżeli przy Tobie czuła się, że "zamulacie" sącząc herbatę i siedząc cicho oglądając film, to nic dziwnego, że nie ma ochoty na więcej spotkań. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fruit napisał:

Jak na razie to codziennie się podniecasz, że powiedziała Ci "cześć" w pracy, a nie przyszło Ci do głowy, że mówi Ci to dlatego, że po prostu Cię zna, i kultura wymaga się przywitać??? 

 

Z tego co napisałeś, powiedziała Ci wprost, że nie macie o czym rozmawiać. Może po kilku spotkaniach z Tobą stwierdziła, że ją nudzisz. Kobiety lubią emocje, poczucie humoru, rozrywkę, seks, a jeżeli przy Tobie czuła się, że "zamulacie" sącząc herbatę i siedząc cicho oglądając film, to nic dziwnego, że nie ma ochoty na więcej spotkań. 

 

 

Hmm nie było innaj możliwość jak spotkanie przy herbatce. Różne zmiany. Chciałem w weekend coś wymyślić. Wycieczkę w jakieś fajne miejsce. To nie bo zaplanowany już. 

 

No właśnie. Nie mamy o czym rozmawiać. Z koleżankami może sobie rozmawiać. A jak cisnęła o seks. Całować i z lapami to pierwsza. Ale rozmawiać o czym nie ma. Nie podobam jej się. Już to widzę. No po chuju. W tej sytuacji to są inne zasady. I tylko kwestia pokonania shit testów. 

Twierdzi, że to był błąd hahah ma do tego takie prawo. Ale o niczym innym w tej chwili i myślała i niczego innego nie pragnęła. 

Zobaczymy co się stanie jak zamilknę. Na amen. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.