Skocz do zawartości

Uzależnienie od seksu


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się tym, że prowadzisz aktywne życie seksualne. Jest to grzech, ale, że nie mieszkacie ze sobą, to spokojnie uzyskasz rozgrzeszenie. Porozmawiaj z dziewczyną, że tez masz swoje potrzeby: sen, czułość, intymność i że chcesz ograniczyć Wasze kontakty o 75%. Powinna zrozumieć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiroviets napisał:

kościelna myszka" od imprezowej karyny różni się tylko stylem ubioru, nie jest tak wulgarna i ciśnie pucę przed sąsiadami otoczeniem, jaka to ona skromna i świto***bliwa nie jest

Zapomniles ze ludzie różnią się także wychowaniem, szczerością, autentycznością, wartościami i inteligencją. 
Wydaje mi się że przeceniasz zwierzęce instynkty, a nie doceniasz świadomej części umysłu. Do reszty się nie odniosę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fury King napisał:

Jesteśmy rozpracowywani, biorą się za nas za kolejnością w analfabecie. Następny pewnie @Brat Jan.

Jeś to fakt, to dobrze, że mój nick na "K" sie zaczyna  :) . Został mi (przy tej ilości userów) pewnie z jakiś rok :) .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS nie masz czegoś takiego, że musisz raz na jakiś czas wyruchać grubaskę?

 

Zaczyna się zawsze tak, że mi się już nic kompletnie nie podoba od jakiegoś czasu i któregoś dnia budzę się i czuje w kościach, że to będzie zadbana grubaska z ładną buzią.

 

Nie mówię o klientce 150kg tylko te 85kg przy dajmy na to 165-70cm wzrostu.

 

Po tym wszystko się kasuje i wraca mi ochota na ładne, szczupłe dziewczyny.

 

A te rozlazłe cipy to wcale nie jest tak, że jakieś gorsze tylko jak byś miał po prostu różne masturbatory na przykład w każdym inny orgazm.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iwakeuplikethis napisał:

Mnie nie pomogla. W dodatku skutki ubocznw mocno mnie zniechecily.

 

Tak samo jak medytacje, techniki masturbacji i tak dalej.

Jedyne co pomoglo to ta masc. 

powodzenia!

mam bravera control taki spray, troche nawet pomagal ale faja nie chce stawac czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 14:43, Król Jarosław I napisał:

@RENGERS nie masz czegoś takiego, że musisz raz na jakiś czas wyruchać grubaskę?

 

Po tym wszystko się kasuje i wraca mi ochota na ładne, szczupłe...

Juz myslalem ze ze mna cos nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.