Skocz do zawartości

Przepowiednie Nostradamusa


Martius777

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Druid napisał(a):

Jak jesteś wierzący, mam pytanie, gdzie był Bóg, jak Polska padała pod ciosami żołdaków z Wehrmachtu w 39 roku, jak dochodziło do potwornych zbrodni ?

Niemcy mieli wtedy silniejszych magów w sutannach.

Godzinę temu, Karol Celny napisał(a):

Polacy nie docenili wroga w 1939 i byli przygotowani na papierze, a nie w stanie faktycznym.

Nie można zwalać ludzkich zaniedbań (przy okazji złamanie kilku przykazań) i bezmyślności na Boga.

 

Dzisiaj jest podobnie...

Rząd warszawski skacze do Rosji mimo, że nie ma potencjału i ma jedynie papierowe zapewnienie wsparcia NATO.

Oraz liże tyłki Ukraińcom mimo, że w sondażach coraz mniej nas lubią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę, szczególnie @Karol Celny, przenieście sie z dyskusją do innego tematu (religijnego), by nie rozwalać wątku o o przepowiedniach.

 

 

@Martius777 
Wspominałeś,że Taliban zaatakuje Izrael. O islamie atakującym Izrael jest.

A jest coś bezpośrednio o konflikcie Iran i Izrael? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

 

A jest coś bezpośrednio o konflikcie Iran i Izrael? 

Iran zostanie podbity, przez Taliban. To zakończy podział w Islamie i pozwoli odtworzyć Kalifat. Możliwe, że Izrael oraz USA wysłużą się Talibanen w wojnie przeciwko Iranowi. Wyjaśniłoby to czemu tak łatwo opuścili Afganistan, bez zniszczenia/wycofania broni. Zachód będzie myślał, że ma sojusznika przeciwko Iranowi, tak jak kiedyś Husajna, ale znowu się przeliczą. To tak zwane wielkie zwiedzenie/oszustwo Islamu.  Konfliktu tego nie wyciągam z ciemnej D, bo już się do niego zbiera: 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

A jest coś bezpośrednio o konflikcie Iran i Izrael? 

 

Nostradamus opisywał najważniejsze wydarzenia w historii ludzkości.

 

Według niego warte odnotowania była historia ekspansji przyszłego Talibanu, który po wchłonięciu Iranu zaatakuje Izrael. Według Nostradamusa to wydarzenie jest ważniejsze bo to zniszczy Izrael i dokona się II Holocaust.

 

Nostradamus opuszczał małe wojenki, bitwy w swoich przepowiedniach jeżeli nie miały dużego wpływu na historię danego kraju.

 

Akurat @Salius Ketman odpowiedział prawidłowo na Twoje pytanie, widzę, że dobrze zapamiętał kolejność rozwoju przyszłego Talibanu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zapytanie do tych co bardziej siedzą w zapiskach Nostradamusa. Wspominał coś o budowie 3ciej świątyni, poświęcaniu czerwonych krów?

Chodzą teorie, że cały cyrk, który obecnie zaczął się na bliskim wschodzie jest tak naprawdę preludium by zacząć przygotowania przed rytuałem i rozpoczęciem budowy trzeciej świątyni Jerozolimskiej. Ogólnie ciężko jest znaleźć całkowicie czerwoną krowę, nawet przy zabawach genetyką jest niemal niemożliwym by nie miała absolutnie żadnego białego włoska, musi być jednolita od pyska po ogon. W 2022 kilka takich krów zostało znalezionych, kupionych i przewiezionych z USA do Izraela przez tzw. "Świątynny Instytut" - "zabawa" na którą wydano przeszło 500.000 $. Wówczas były one za młode, a muszą być w określonym wieku.

 

https://www.jpost.com/judaism/article-717650

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead Ma być jakieś spotkanie w Jerozolimie, gdzie odtrąbią wieczny pokój i pogodzenie się religii abrahamowych. Tam zostanie zamordowany papież i wybuchnie wojna Talibanu z Izraelem. Może przy okazji wtedy otworzą 3 świątynie, albo wymyślą że Al-Aksa, będzie służyła za 3 świątynie, Meczet i Kościół naraz, jak nie dawno otworzona świątynia w Emiratach arabskich, gdzie udał się Franciszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał(a):

Wspominał coś o budowie 3ciej świątyni, poświęcaniu czerwonych krów?

 

Nie mam pojęcia, bo polskie tłumaczenia nie obejmują wszystkich przepowiedni, przetłumaczono może 2/3 na język polski. Trzeba by wejść na francuskie fora badaczy dzieł Nostradamusa i tam zadać pytanie.

 

Z pamięci napiszę tylko, że po III wojnie światowej w Jerozolimie na gruzach obecnego meczetu powstanie wielka świątynia nowego chrześcijaństwa, przed nią ma być ustawiony wielki krzyż i monora jako symbole jedność Starego i  Nowego Testamentu

 

Będzie tam również znajdowała się odnaleziona ARKA PRZYMIERZA.

 

Bazylika Świętego Piotra w Rzymie będzie tylko częściowo odbudowana i to dopiero po około 50 latach po III wojnie światowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 21:55, Salius Ketman napisał(a):

Co to za Ekumenizm?! Herezja i uleganie Żydom.

 

22 godziny temu, Scorsky napisał(a):

 

Obecni żydzi nie mają za wiele wspólnego z hebrajczykami

 

Taka moja mała refleksja.

 

Czy naprawdę ludzie będą zdolni do takiego samozniszczenia jak opisał Nostradamus?

 

Historia pokazuje wiele takich przypadków i co gorsza najokrutniejsze były wojny religijne. Wasze wpisy pokazują to zło - dzielenie innych według tego jaką księgę otrzymali w dniu swoich urodzin - Torę, Biblię, Koran, buddyjskie pisma...

 

III wojna światowa ma być dosłownie wojną religijną - islam przeciw chrześcijaństwu i wierze mojżeszowej.

 

Byłem w Berlinie, Pradze, Wiedniu, w tych miastach, które według Nostradamusa mają zniknąć. Trudno w to uwierzyć. Takie wielkie miasta będą morzami zgliszcz i nigdy nie będą odbudowane.

 

Jak oglądałem Berlin z wieży stojącej obok Aleksanderplatz to miałem ciarki patrząc na mrowie kamienic i bloków, które mają odejść do historii.

 

Patrząc z mostu Karola na śliczną Pragę, trudno było uwierzyć, że z nieba spadnie bomba atomowa, która zabierze ją do środka ziemi! Ta urocza przewodniczka co zabawnie mówiła czesko-polskim językiem i dała mi swoją "przewodnicką buławę" też będzie zabrana do wnętrza ziemi...

 

Wiedeń, roztańczony walcem  i pełen smakowitości za witrynami sklepów też ma zniknąć? Ci ludzie co mnie mijali na szerokim deptaku znikną z powierzchni ziemi a oni o tym nie wiedzą...

 

Zaś za nimi w kolejce jest Paryż, Londyn, Mediolan, Pekin, Moskwa, Mekka, Madryt i wiele innych dużych miast, które mają zniknąć. Naprawdę one przejdą do historii jak Troja i inne starożytne miasta?

 

Nostradamus opisał Napoleona, Hitlera. Mówił, że Mahdi będzie najokrutniejszym antychrystem z tych 6 antychrystów, że sam Lucyfer ma być o wiele łagodniejszy!

 

Nie wiem, który z tych jednookich jest tym Mahdim, uzurpatorzy właśnie walczą między sobą w Afganistanie, zastanawiam się czy można zobaczyć kryjące się zło w twarzy człowieka, który w przyszłości zabierze 3/4 ludzkości do grobu? Czy czyste zło ma zwyczajną, sympatyczną twarz?

 

Napoleon wygląda po prostu jak żołnierz, Hitler jak naśladowca Chaplina. Jak będzie wyglądać Mahdi, który po wojnie ma być wymazany ze zdjęć, ma mieć wymazane imię i nazwisko z kart przyszłych książek do historii? To musi być aż tak zła postać, że ludzkość odmówi faktu jego istnienia. Prawdopodobnie tylko my będziemy wiedzieć jak wyglądał i jak nazywał się, nasi wnukowie już nie.

 

Fascynują i zarazem przerażają mnie przyszłe czasy. Czy będę spokojnie oglądać spanikowanych dziennikarzy pokazujących jak Mahdi najeżdża Izrael rozpoczynając III wojną światową? Czy będę czuć się jak ta Kassandra z darem jasnowidzenia co wiedziała o wszystkim i była bezradna wobec faktu, że nie zatrzyma tych wydarzeń? Czy w ogóle psychika wytrzyma widok ogromu zła i nie będzie chciała opuścić piekło na Ziemi?

 

Nostradamus wspominał, że można uniknąć III wojny. Czy skręcimy w inną oś czasu bez wybuchu III wojny? Pisał, że mamy wolną wolę - możemy dopuścić Mahdiego do terroru albo związać go i nie dopuścić do tego w wszystkiego. Opisywałem wam alternatywne linie czasu na poprzednich stronach. Tak, Nostradamus wspominał, że nasze decyzje pozwalają na inne zakończenia III wojny a nawet do sprawienia, że nigdy nie wybuchnie!

 

Mała ciekawostka - Nostradamus pisał, że w trakcie III wojny jego przepowiednie maja być zakazane, tylko wielcy przywódcy będą je znać, wskazał między innymi Henryka Szczęśliwego, do którego napisał osobisty list!

 

Tak sobie zastanawiam się czy nasz generał dyktator będzie miał dostęp do przepowiedni co sprawią, że uratuje nasz kraj przed zniszczeniem?

 

Pożyjemy i zobaczymy co będzie.

 

Życzę udanego nadchodzącego długiego majowego tygodnia!

 

Edytowane przez Martius777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał(a):

Historia pokazuje wiele takich przypadków i co gorsza najokrutniejsze były wojny religijne. Wasze wpisy pokazują to zło - dzielenie innych według tego jaką księgę otrzymali w dniu swoich urodzin - Torę, Biblię, Koran, buddyjskie pisma...

Nie potępiam ludzi, bo sam mam grubą belkę w oku.

Potępiam Talmud, nie Torę.

Uważam kult złota, srebra, drewna (historia Abrahama, jego ojca Teraha i Nimroda), kamienii, słońca, księżyca itd. za kult odstępczy, czynienie sobie Boga na obraz człowieka i te babilońskie wynalazki bardzo przyczyniają się do zła na Ziemii.

 

Człowiek ma dwoje uszu, dwoje oczu, dwie półkule mózgowe, dwie ręce i dwie nogi, żeby jak najczęściej z nich korzystać, mężczyzna ma też dwa jaja, przydatne również w obliczu zagrożenia.

 

Zachęcam do osobistego zaznajomienia się z Biblią najpierw Nowym potem Starym Testamentem, wielokrotnie jest tam wspomniane, aby miłować bliźniego/sąsiada/tego kto Ci dobrze czyni.

 

Już niektórzy dali sobie wmówić, że przepowiednia na 100% się sprawdzi, więc w co lub komu wierzycie/chcecie wierzyć.

 

A może znajdzie się jakiś Polak, który przypomni sobie, kto nam dobrze czynił i uratuje świat jak Tadeusz Samuel Szymon Jordan Rozwadowski w 1920.

Może jednak wreszcie wyciągniemy wnioski z Historii.

Może wreszcie weźmiemy za siebie odpowiedzialność i przestaniemy zwalać na innych jacy to Oni źli i straszni, a my biedne niewiniątka i ofiary.

Może wreszcie zaczniemy nieść swój krzyż, zamiast być belkami pod nogami innych narodów.

Może wreszcie przestaniemy szukać sobie Panów naokoło i zrozumiemy, że Pan jest jeden, a jego imię jest święte.

Edytowane przez Karol Celny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ma wielką moc twórczą w sobie, jest na obraz boży z Boga stworzony, jego część jest w nas. Nie mam nic do religii, ale tam nauczono człowieka się kłaniać, na kolana i modlitwa. Wbrew pozorom modlitwa powinna wyglądać, mamy prosić ale inaczej tak jakby już tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorsky napisał(a):

Wbrew pozorom modlitwa powinna wyglądać, mamy prosić ale inaczej tak jakby już tak było.

Np. "Chleba naszego powszedniego dałeś nam dzisiaj i odpuściłeś nam nasze winy..."

3 godziny temu, Martius777 napisał(a):

Fascynują i zarazem przerażają mnie przyszłe czasy.

Może zluzuj trochę z internetem, telewizją i zafascynuj się tym co bliższe nam...

Edytowane przez Karol Celny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Martius777 said:

Jak oglądałem Berlin z wieży stojącej obok Aleksanderplatz to miałem ciarki patrząc na mrowie kamienic i bloków, które mają odejść do historii.

A jak przeszedłeś w piątek wieczór przez Kreuzberg, i udało Ci się to doświadczenie przeżyć - punkt widzenia się zmienia.

To tylko dzieło - ma swój czas, miejsce i koniec.

Liczy się twórca.

6 hours ago, Martius777 said:

Czy czyste zło ma zwyczajną, sympatyczną twarz?

Adolf był wegetarianinem, kochał owczarki niemieckie, i podziwiał piękno przyrody ze swojej rezydencji.

Nawet już ranny po zamachu, i w ciągłym bólu tłumionym narkotykami - jest zdjęcie, jak radośnie uśmiecha się w gronie młodych dziewcząt, które za chwilę (pośrednio z jego powodu) pójdą dać się zgwałcić, by jakiś oficer spłodził następnego z "rasy panów"...

 

Do prawdziwego zła są skłonni nakłonić innych tylko ci, którzy tłumaczą się jakimś "dobrem"... religią, narodem, rasą...

https://www.kiplingsociety.co.uk/poem/poems_macdonough.htm

6 hours ago, Martius777 said:

Nostradamus pisał, że w trakcie III wojny jego przepowiednie maja być zakazane

Tylko te prawdziwe ;) Mogę się założyć, że pełno będzie "fałszywych proroków".

Ale to przecież tak jak dzisiaj... oryginały tekstu "w internetach" często są dziełem dość współczesnym, nie mówiąc nawet o "tłumaczeniach".

5 hours ago, Karol Celny said:

Może wreszcie przestaniemy szukać sobie Panów naokoło i zrozumiemy, że Pan jest jeden

Po wojnie odrodzenie duchowe chrześcijaństwa ma przyjść z Polski i Francji.

Uwaga - chrześcijaństwa, a nie kościoła!

A to odrodzenie można zobaczyć już dziś... bo coraz więcej ludzi rozumie, co powtarza z każdym "ojcze nasz". Przestaniemy szukać jednego jedynego wyjątkowego Syna Bożego, i zrozumiemy, że nimi jesteśmy - wszyscy.

"Nazywamy się Synami/Córkami/Dziećmi Bożymi, i nimi jesteśmy, dlatego ośmielamy się mówić - Ojcze nasz..."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.