Skocz do zawartości

elogejter - szczera opinia o uzytkowniku


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim bardzo za odpowiedzi!

 

Nie jestem atencjuszem, post nie miał żadnego celu w tym, żebym sobie nabił atencje, czekałem na konstruktywne odpowiedzi od tych osób co mnie kojarzą.

 

Przepraszam z góry te osoby, które mnie nie znają ( może kiedyś będzie okazja 🙃 )

 

Dzięki @Fury King @Amperka @Król Jarosław I @Kiroviets @Fury King

 

i oczywiście @Iceman84PL dużo się dzieje ostatnio u mnie, podążam w jakąś stronę a przynajmniej próbuje, mam nadzieje, że zaowocuje w przyszłości ( a nawet jeśli nie to samo poszerzanie horyzontów, obeznanie się w jakichś tematach ) 

 

Dzięki @Iceman84PL za dużo poświęconego czasu i dużo rad których od Ciebie otrzymałem i przepraszam że nie wszystkie rady docierają do mnie, albo i docierają na chwile a później i tak robię to co chce i myślę, że jest dobre dla mnie w tym momencie... Dużo pracy przede mną ale się nie poddam 

 

PZDR

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fury King napisał:

@JudgeMe bo nie ma sześciu zer na koncie? 

Ambitny gość, który wkręcił się w patologiczną dziewczynę. Naiwny bo wierzy, że się zmieni (dziewczyna 🙂) Za często narzekający na swoją sytuację życiową. 

Ps. Ja ludzi oceniam na tych którzy się niezaszczepili albo się zaszczepili

Nie... 

Dlaczego kojarzę takich użytkowników jak Mac, Renext, czy Yolo? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obchodzisz, jakbyś umarł nikt by nie zauważył, podobnie jak ja bym się przestał logować. 

 

Nie szukaj swojej ważności i opinii wśród osób, które Cię nawet nie znają. 

 

Co z tego tematu masz?

 

Że ktoś napiszę, że Twoje posty są wyśmienitej jakości? Czy ogólnie, że jesteś najlepszym użytkownikiem ever?

 

Twoje poczucie wartości nie powinno zależeć od tego czy napiszę, np ja że jesteś zajebisty lub chujowy. 

 

Zapomnij o tym temacie, poproś o usunięcie i naprawiaj poczucie wartości, z Bogiem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.11.2021 o 22:52, Iceman84PL napisał(a):

Trochę rozmawialiśmy na PM i w postach na forum, z jednej strony brawo dla ciebie, że podjąłeś decyzję o studiach, pracy za granicą, 

wynajęciu mieszkania i zarobku na tym, ale z drugiej kompletnie nie rozumiem czemu nadal jesteś z kobietą, która nie rokuje na przyszłość?

Trochę mi o niej opowiadałeś i sam przyznałeś, że ma zachowania i przeszłość niezbyt chlubną.

Nie słuchasz rad i rozwiązań braci, którzy poświęcili Ci czas, energię, cały czas szukasz uznania i próbujesz przekonać, że nie mamy racji

a ty sam zmienisz kobietę na lepsze co praktycznie się nie stanie.

Ostatnio nawet napisałeś do mnie nową wiadomość, na którą nie odpowiedziałem bo marnujesz mój czas i rady a ja nie jestem z tych

, w których można się wypróżniać bezustannie i zachwalać jak to 28 letnia kobieta przed ścianą to ekstra laska😁

Masz 24 lata świat przed tobą stoi otworem tylko jak to u młodych bywa negujesz wszystkie rozwiązania, które my starsi dawno przeszliśmy,

doświadczyliśmy w życiu gdzie możesz na naszych błędach szybciej się uczyć i przewidywać, nabyć wiedzy, która ułatwi Ci życie.

Widocznie każdy młody musi się przekonać na własnej skórze co to jest życie i jak mocno potrafi kopać.

Masz duży potencjał, cechy samca alfa, które nie potrafisz w odpowiedni sposób wykorzystać, popełniasz frajerskie błędy, które co rusz

wpędzają cię w to nowe kłopoty chociażby te bójki w klubach czy agresywne zachowanie do mężczyzn gdy są przy twojej lubej.

A teraz mam 26 lat i w końcu zrozumiałem, że każdy z braci miał racje

 

panna ta nie była do ltr a ja z nią wszedlem w taką relajce

 

mnóstwo dram, niepotrzebnych nerwów, ale mam lekcje na całe życie.

 

zaczynam powoli od nowa, panna pierwsze rzeczy juz wziela z mieszkania, zdrówka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.