Skocz do zawartości

Onet, artykuł o zgwałconej blogerce. Nie wiem co o tym myśleć.


Rekomendowane odpowiedzi

Raz poznałem laskę, która mi się żaliła jak to jej chłopak po jej upojeniu alko (oczywiście nie jej wina, że się sama upijała) ją "gwałcił". Po całej sytuacji baba usunęła całą prywatną korespondencje, żeby jej chłop się nie dowiedział co pisała. Oczywiście dalej są razem. 

Wniosek: nie warto słuchać takiego gadania, to nie twoja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość to ból, pomyślał zając jeżowi wkładając.

 

Trudno na serio inaczej skomentować takie clickbaitowe idiotyzmy. Idę właśnie pisać pozew do sądu o ukaranie żony, że skakała na mnie w moim półśnie, jak mnie w środku nocy budziła.

 

Jest to trywializowanie, robienie kurwy z logiki naprawdę ohydnego przestępstwa, jakim jest gwałt.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu jak jeszcze nie wylewalem za kolnierz chlopaki nagrali filmik z mocno zakrapianej akcji .Ten gosc ktory wygladal jak ja z cala pewnoscia mna nie byl . Ludzie chleja do oporu a pozniej cos im sie wydaje , biale myszy i kolorowe wlosy to juz chyba ostatnie stadium .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 03:40, TAW napisał:

- Więc zgwałcili was wszystkie? 

- Tak, pani oficer. Wszystkie oprócz Agnieszki. 

- A Agnieszki czemu nie zgwałcili? 

- Bo Aga nie chciała. 

Analogicznie.

 

- Dzień dobry, proszę mi rozmienić 200zl

- Niestety ten banknot jest fałszywy

- O cholera, zgwałcił mnie!

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za bezpodstawne pomawianie i oczernianie mężczyzn kobiety nie są karane.

W Szwecji poprzez aplikacje obie strony muszą wyrazić zgodę na seks a i tak jak kobiecie się odwidzi czyli powie, że była pijana albo facet jej się nie podobał to masz przesrane jako mężczyzna.

Szwecja: zaczęły obowiązywać nowe przepisy o zgodzie na seks - rp.pl

Artykuł prawdziwy czy nie ważny jest przekaz, że mężczyźni uważajcie mamy narzędzie by was gnębić i marnować wam życie bo co nam biednym kobietkom za to zrobią?

To samo jest przecież z aborcja, kobiety chcą same decydować o płodności mężczyzny a jak zdarzy się wpadka czy niechciane dziecko bo partner jest brzydki to usunąć bez konsekwencji.

Do niedowiarków dalej myślicie, że kobiety w Polsce mają tak źle a mężczyźni są płcią uprzywilejowaną?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.