Skocz do zawartości

Wypadek prezydenta


Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek powinieneś wziąć w cudzysłów. Pierwsze słyszę by wzmocniona opona jebnęła... po katastrofie z Millerem, casą, Smoleńskiem, Lepperem i Petelickim pewnie kolejny przypadek. Pewnie różne gangi żerujące na naszym narodzie strzelają się w walce o wpływy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 chyba już kilkanaście lat temu na prostym czteropasmowym odcinku A1 w sosnowcu był podobny wypadek.......podróżowali działacze solidarnosci na jakies ważne glosowanie....

nie pamiętam dokładnie ale ktoś tam wtedy zginol

 

może i dobrze ze to się stało,a na pewno ze tak się skonczylo

ale teraz będą bardziej uwazac

 

Edytowane przez kryss
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marek Wolf napisał:

Wypadek powinieneś wziąć w cudzysłów. Pierwsze słyszę by wzmocniona opona jebnęła... po katastrofie z Millerem, casą, Smoleńskiem, Lepperem i Petelickim pewnie kolejny przypadek. Pewnie różne gangi żerujące na naszym narodzie strzelają się w walce o wpływy.

Pewnie było to ostrzeżenie. Przebita opona to dopiero początek. W Smoleńsku straciłem bliską osobę. Przynajmniej kierowca BOR-u był ogarnięty.

 

I tak moim osobistym i skromnym zdaniem PIS nie da ogarnąć tego całego burdelu, trzeba, by było podjąć naprawdę radykalne środki i metody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz ze służby tak łatwo odpuszcza? Tu walka toczy sie pomiedzy kilkoma grupami...Wplywy, ogromne pieniadze, władza, rozpierdalaja to bez sentymemtów...

W ksiazce Pana Wojciecha Sumlinskiego pt. "Niebezpieczne zwiazki Bronisława Komorowskiego z WSI" jest napisane

 

"Uważaj na ciezarówki ze żwirem"

Róznymi metodami probuja zrobic burdel...

Walka trwa...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowil ze będzie lekko

rzadzacy wobec takich zagrywek i ludzi za tym stojących musza być przynajmniej tak samo bezwzględni.....,a najlepiej jeszcze bardziej....i mniejsza o metody...

ktoś cie kijem,ty mu maczuga....inaczej dupa z tego bedzie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smucą "pożyteczni idioci" , których na przykład codziennie widzę na Pejs-buku , i to wśród znajomych...

Kolportują anty-PiSowskie "żarciki", memy , hasła itp.

Banda pożytecznych  idiotów. Pożytecznych z punktu widzenia Sitwy (PO,PSL, Nowoczesna, SLD)...

 

Zacznę im chyba w końcu odpisywać mniej lub bardziej delikatnie , że są po prostu idiotami...?

Nie potrzebuję takich znajomych...

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w grę wchodzą dwa czynniki. Albo ktoś im za takie opluwające komentarze płaci (exemplum Aleksander Mak, Beata Szepietowska, Leon Lewy z lewackiego szamba pt. "na temat"), albo też faktycznie sami pożyteczni idioci, podobnie jak Malwina Pe. Chociaż nie, tą ostatnią Pannę rozpracowuje od dawna i uważam, ze stoi za nią Soros. W końcu pochodzi z jednej stajni co ta Joanna Grabarczyk - HejtStop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vincent napisał:

Tu w grę wchodzą dwa czynniki. Albo ktoś im za takie opluwające komentarze płaci (exemplum Aleksander Mak, Beata Szepietowska, Leon Lewy z lewackiego szamba pt. "na temat"), albo też faktycznie sami pożyteczni idioci, podobnie jak Malwina Pe. Chociaż nie, tą ostatnią Pannę rozpracowuje od dawna i uważam, ze stoi za nią Soros. W końcu pochodzi z jednej stajni co ta Joanna Grabarczyk - HejtStop. 

 

O właśnie Malvina wypisz wymaluj wpisuje się w ten schemat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vincent napisał:

Halo Pani donosicielko, gdzie jesteś?

 

 

 

comment_YTlHbZmhLILMbntIFWuHFxZVr9QzQups

 

+

 

swieto-paczka.jpg

 

+

 

hamburger2.jpg

 

 

Idąc za żarciem znajdziesz ją młody padawanie, podążaj śladami słabości wroga swego, a odnajdziesz go. Ciemna strona odżywienia mocna w niej jest, wyczuwam to.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super komentarz napisał Rafał Ziemkiewicz:

 

Jak Kaczyński potknie się i zaklnie "kurwa mać", to będzie trzy dni wrzasku że obraził polskie matki, a celebryci będą sobie robić słitfocie z hasztagiem "jestem kurwą". Niewiarygodne, że można tak pozwolić "Wyborczej" i tefałenom narobić sobie do głowy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja bym jednak cosik dodał:

http://matusiakj.blogspot.com/2016/03/opona-samochodu-prezydenta-polacy-nic.html

 

I znowu pierwszy przypadak na świecie:D.

Polska to jest dziwny kraj - już tak nawet gadają w........... Senegalu;)

SH.

 

 

 

opony-PAX.jpg

Edytowane przez SledgeHammer
Dodałem fotkę opony PAX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Żadna oficjalna instytucja nie wydała jeszcze jakiejkolwiek rzeczowej opinii na temat przyczyn wypadku, ale oczywiście zwolennicy teorii spiskowych już wiedzą. Bo gdzieś na blogu wyczytali, bo niezależna napisała (niezależna-hahaha), bo tak im do światopoglądu pasuje. Ja sobie spokojnie poczekam do zakończenia śledztwa, ale na mojego nosa to na 90% przypadek. Byłbym się w stanie założyć, że samochód na coś najechał i oponę zwyczajnie rozjebało. I proszę mi tu nie pierdolić o niezniszczalności tych opon, bo historia zna przypadki, gdzie dużo mocniejsze opony (np te z samolotów komunikacyjnych) pękały pod wpływem najechania na ciało obce.

 

Kwiatek? To Ty?
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

Ja sobie spokojnie poczekam do zakończenia śledztwa, ale na mojego nosa to na 90% przypadek.

 

Bez opcji zerowej w służbach "specjalnej troski" to niestety niemozliwe;).

 

9 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

I proszę mi tu nie pierdolić o niezniszczalności tych opon, bo historia zna przypadki, gdzie dużo mocniejsze opony (np te z samolotów komunikacyjnych) pękały pod wpływem najechania na ciało obce.

 

Błąd logiczny !!!!

W zwykłych autach komunikacyjnych nie stosuje się takich opon !!!!

Nawet w ciężarówkach:lol:.

Opony Pax są w każdej limuzunie rzadowej !!!!

A przynajmniej powinny być.

Niestety @Alaryk Zabójca - one nie pękają.

Doucz się odstaw emocje i się nie odkrywaj, bo mam podobne wrażenie co @Vincent

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.