Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2022 o 15:51, Throgg napisał:

Tytuł wątku jest więc idiotyczny.

Marauder.....chyba.

 

Czy idiotyczny czy nie liczy się inwencja twórcza.

W dniu 11.02.2022 o 15:19, lumineer napisał:

Ale da się bez szpilek

Tu akurat ja się czepne.

Serio?!

....zwłaszcza w sylwestra....wszystkie w płaszczakach.

Kiciara jesteś.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 16:10, SamiecGamma napisał:

 

 

 

Pierdolenie. Serduszkiem wybierałaś, ach jakie to romantyczne. Tylko jakimś cudem to serduszko zawsze "podpowiada" faceta min. 10 cm wyższego 😅

 

Zwykłe dawanie się ograć gadziemu mózgowi, a nie żadne "serduszko". 

 

Moja kuzynka, do rany przyłoż kobieta, też jakimś cudem wybrała "sercem" bad boya, który jej nie szanował, zdradzał itp. No ale ten romantyzm ją pchał w jego objęcia, bo przecież trudno odmówić prawie 2-metrowemu samcowi 🤷‍♂️🙈😅

Takie romantyczne podejście kobiet, złoto. Wybory lasek są ukierunkowane nie na słowa jakie mówią o facetach, a ich decyzjach o byciu z bad boy czy o pozostaniu z gościem wyższym o te 10cm przykładowo, a nie niższym o głowę. 

Lament znajomej ze studiów po rozstaniu z facetem był tak iż dalej tęskni i się z nim kontaktuję poprzez SMS i dzwonienie, a chłop nie odpowiada. Nieważne, że podczas związku traktował ja iż podczas imprez flirt z innymi pannami, co sam widziałem. Dodatkowo po% się żalila, że jej ex tylko by mieć swój orgazm a ona niewazna. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sobie duże pokłady empatii, dlatego pocieszę, a raczej przytaknę forumowej idei, słowami jakie dziś przeczytałam:

"Tym, co różni mężczyznę dorosłego od chłopca, jest umiejętność podporządkowania sobie kobiety. Tym co kobietę dorosłą różni od dziewczynki, jest umiejętność wyzyskiwania mężczyzn" 😉 :D ( Cesare Pavese Rzemiosło życia). (Dygnięcie)

 

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat tylko myślę, że nie zrozumiany. 

Opowiem Wam trochę o sobie, zdarza mi się ubolewać nad tym, że nie mam z kim porozmawiać na poziomie, z bólem serca obserwuje emocjonalne funkcjonowanie naszych Pań, z przykrością patrzę jak nasze społeczeństwo jest słabe i zakompleksione. Wewnętrznie marudzę i prowadzę monolog o tych wszystkich osobach jako jednostkach czy też stadzie. Ale! Regularnie, co wieczór wchodzę na to forum, czytam kilka postów przed snem i wiem, że nie jestem sama. Tu na forum jest intelektualna elita i taki tytuł powinien mieć ten temat, jeżeli ktoś nazywa nas, osoby, które tworzą te forum marudami powinien wrócić co najmniej do kobietopedii. :)

Luźne pytanie na odchodne, 

która rezerwatka czytała jakąkolwiek książkę Marka? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka

Czytałam "Kobietopedię".

 

Tak, przyznaję, forum to przestrzeń, w której można poczytać kogoś, kto jest po prostu inny, od przeciętnych ludzi. Oczywiście sama należę do przeciętnej masy, ale wpisy wielu forumowiczów, którzy mają inny styl życia niż ja...daje mi podświadomie jakąś nadzieję - na inne życie. Życie to więcej niż biologia i te yebane wojenki chłopy vs.baby. 

 

Abstrahuję od maniakalnych wpisów o tym, jak my, baby jesteśmy złe. ;)

 

Wydaje mi się, że chyba post miał powstać w celu pochwalenia facetów, dania im dobrego słowa, tak? ;)

 

To zacznę cykl dobrego słowa :

 

chciałabym pogratulować jednemu forumowiczowi zdania egzaminu na prawo jazdy;

 

kolejnemu pogratulować wyjścia z nałogu masturbacji;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.