Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać zwykły szon i tyle. 

Kobieta powinna być wsparciem dla mężczyzny i nie dojeżdżać go w chwili słabości. Na ringu to normalne, że raz się wygrywa a raz przegrywa. 

Jednak p0lka ma kompleksy co teraz ludzie powiedzom, że z Najmanem przegrał. Kolejne potwierdzenie, że p0leczki kompletnie do niczego się nie nadają. Na miejscu tego gościa zostawiłbym ją w tej chwili gdybym coś takiego usłyszał. 

 

@SamiecGamma Nie jeden kozak z forum to by od Najmana wychaczył niezłe Bęcki. 

Z resztą tyłu tu obierzy światów, ogarniaczy życia a ani grosza dotacji na forum nie wpłacili😆

Co tu dopiero mówić o weryfikacji ich 

umiejętności w czymkolwiek innym. 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Serio? I w takiej chwili demonstracja pogardy w stosunku do bliskiej (?) osoby też jest ok? Dziwne masz podejście.

Przecież się śmieję, chociaż nie do końca bo przegrać z Najmanem to jednak wstyd.

 

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Takich prawdziwych fajterów jest mało i to są naprawdę skromni ludzie.

Skromne, łagodne i słodkie chłopaki - tak jak ja :) Ciekaw jestem skąd Ty tylu fajterów znasz żeby takie sądy wygłaszać xD

 

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Ja jakoś nie uważam 95% ludzi wokół mnie za gorszych tylko dlatego, że jestem mądrzejszy od nich (a w każdym razie inteligentniejszy)

A to mi się zarzuca brak skromności i wyjebane ego, a tu proszę jaki piękny mix humble bragging & virtue signalling.

 

36 minut temu, Alejandro Sosa napisał:

Ale zauważ że @Sankti Magistri będzie bronił swojego środowiska rękami i nogami żeby nie wiem co, mimo że zakładam że nalezy do ogarnietych osob, to jednak dystans sie liczy dystanssss!

To nie jest moje środowisko i się z nim nie identyfikuję bo sam widzę, a raczej widziałem ilu jest przygłupów na salach. Nikogo nie bronię.

Mnie dziwi i śmieszy to bóldupienie i podśmiechujki cipeuszy oraz tzw jednostrzałowców kiedy tylko przewinie się temat sportów walki, wynikające z generalizowania, braku znajomości materii walki jako takiej, a przede wszystkim kompleksów.

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Skromne, łagodne i słodkie chłopaki - tak jak ja :) Ciekaw jestem skąd Ty tylu fajterów znasz żeby takie sądy wygłaszać xD

 

Taki z Ciebie skromny człowiek jak ze mnie moskiewska baletnica. Żeby nie było, że jakieś kompleksy i deprecjonowanie będzie - jestem pewien, że dużo faktów, które podajesz o sobie, a może nawet wszystkie (!) to jest prawda. Jesteś inteligentnym gościem, masz zainteresowania, masz osiągnięcia, wyglądem też reprezentujesz topkę genetyczną. Ale brak Ci pokory, poza tym napinasz się i kija masz w zadzie. 

 

Cytat

A to mi się zarzuca brak skromności i wyjebane ego, a tu proszę jaki piękny mix humble bragging & virtue signalling.

 

Ktoś tu pisze, że ja się za dużo Red Pilla naczytałem, a Ty teraz pojechałeś dwoma wyświechtanymi pojęciami, choć zupełnie kulą w płot. Virtue signalling? Nigdy nie pozowałem na kogoś skromnego, z dobrym serduszkiem, wręcz piszę, że raczej jestem chłodnym człowiekiem w obyciu i mówię zawsze to co myślę.

Iloraz inteligencji można zmierzyć, są do tego stosowne narzędzia i są tabele porównujące z resztą społeczeństwa. To suche fakty, tak jak to, że fajter memeła biorący 120 kg na klatę jest mocniejszy niż ten, który bierze połowę tego.

 

Cytat

To nie jest moje środowisko i się z nim nie identyfikuję bo sam widzę, a raczej widziałem ilu jest przygłupów na salach. Nikogo nie bronię.

Mnie dziwi i śmieszy to bóldupienie i podśmiechujki cipeuszy oraz tzw jednostrzałowców kiedy tylko przewinie się temat sportów walki, wynikające z generalizowania, braku znajomości materii walki jako takiej, a przede wszystkim kompleksów.

 

Prawdziwi fajterzy vs forumowi farmazoniarze i pozerzy. I wszystko w temacie.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baca1980 napisał:

Z moich długoletnich obserwacji. Wychodzi że polskie kobiety j..ebiąc facetów myślą że będą ich motywować. Z.jebany system tylko nie wiem skąd się wziął?

Pewnie ich matka tak opierdalała starego ciągle. Do tego ludzie o niskiej samoocenie mają często tak, że lubią być negatywnie motywowani, bo oni wtedy "udowodnią", że są więcej warci.

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Taki z Ciebie skromny człowiek jak ze mnie moskiewska baletnica. Żeby nie było, że jakieś kompleksy i deprecjonowanie będzie - jestem pewien, że dużo faktów, które podajesz o sobie, a może nawet wszystkie (!) to jest prawda. Jesteś inteligentnym gościem, masz zainteresowania, masz osiągnięcia, wyglądem też reprezentujesz topkę genetyczną. Ale brak Ci pokory, poza tym napinasz się i kija masz w zadzie. 

Nie wiesz co to sarkazm i ironia nie ? To już któraś z kolei próba wytykania mi braku skromności/arogancji i ja nawet wiem dlaczego. Ty i kilku innych po prostu się we mnie zakochaliście i teraz robicie taki shaming, częste zachowanie u kobiet pt "ja go naprawię" xD.

@SamiecGamma Nigdy nie będziemy razem, odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sankti Magistri napisał:

Nie wiesz co to sarkazm i ironia nie ?

 

Oczywiście, że wiem, jednak Ty potrafisz customizować interpretację swoich własnych wypowiedzi w zależności od kontekstu. 

 

Cytat

To już któraś z kolei próba wytykania mi braku skromności/arogancji i ja nawet wiem dlaczego.

 

Taki narcyz, zakochany w samym sobie, jak Ty, raczej nigdy tego nie zrozumie. Naprawiać też Cię nie zamierzam - życie robi to lepiej.

 

Cytat

Ty i kilku innych po prostu się we mnie zakochaliście i teraz robicie taki shaming, częste zachowanie u kobiet pt "ja go naprawię" xD.

@SamiecGamma Nigdy nie będziemy razem, odpuść.

 

Jprdl, co za gość. Po prostu Twój brak skromności i uważanie się za nadczłowieka są dla mnie wręcz komiczne. Ale wiem, że wśród forumowiczów są też tacy, którzy Cię podziwiają. Wolny kraj, wolny wybór. M.in. za ten pluralizm lubię to forum!

 

Kończę z Tobą dyskusję, bo ona nie ma dla mnie sensu - nie wnosi nic do mojego życia, dlatego ja już na żadne kolejne odpowiedzi (jeśli się takie pojawią) do mnie nie odpiszę. 🖐️

Edytowane przez SamiecGamma
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą :)

 

 

18 minut temu, SamiecGamma napisał:
59 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Nie wiesz co to sarkazm i ironia nie ?

 

Oczywiście, że wiem, jednak Ty potrafisz customizować interpretację swoich własnych wypowiedzi w zależności od kontekstu.

 

No właśnie powyższym postem pokazałeś że jednak nie wiesz ;) I Ty mi zarzucałeś brak dystansu i napinanie xD

 

22 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Kończę z Tobą dyskusję, bo ona nie ma dla mnie sensu - nie wnosi nic do mojego życia, dlatego ja już na żadne kolejne odpowiedzi (jeśli się takie pojawią) do mnie nie odpiszę.

😘

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.