Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Panowie często zapętlają się na tym forum w swym myśleniu i wnioskach różnych tworzę wątek, w którym tryskające empatią Panie mogą zamieścić słowa wsparcia, pocieszenia i nadziei dla wielkich budowniczych cywilizacji ziemskiej i twórców poruszających wątków w dziale Samców. Bo im więcej szczęśliwych osób dokoła, tym lepiej :)

 

Zaczynam!

 

O WZROŚCIE będzie, jako, że niedawno ten temat Panowie eksploatowali we własnym gronie:

 

Nie jest winą kobiet, że statystyczny mężczyzna jest wyższy od statystycznej kobiety (w PL o ok. 10 cm) - więc weźcie pod uwagę, że my po prostu nie mamy wyjścia wybierając wyższych od siebie mężczyzn :(

 

Pomyślcie przy tym, jak w dobie równouprawnienia mało komfortowe dla kobiety jest to, kiedy na co dzień żyje ona z mężczyzną nawet o dwadzieścia parę cm wyższym od siebie (a przecież nie miarką, a sercem wybierała), który to osobnik codziennie patrzy na nią z góry. Wytrzymalibyście?

Ale da się bez szpilek - wystarczy podnieść wzrok :)

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lumineer napisał:

Jako, że Panowie często zapętlają się na tym forum w swym myśleniu i wnioskach różnych tworzę wątek, w którym tryskające empatią Panie mogą zamieścić słowa wsparcia, pocieszenia i nadziei dla wielkich budowniczych cywilizacji ziemskiej i twórców poruszających wątków w dziale Samców. Bo im więcej szczęśliwych osób dokoła, tym lepiej :)

 

Zaczynam!

 

O WZROŚCIE będzie, jako, że niedawno ten temat Panowie eksploatowali we własnym gronie:

 

Nie jest winą kobiet, że statystyczny mężczyzna jest wyższy od statystycznej kobiety (w PL o ok. 10 cm) - więc weźcie pod uwagę, że my po prostu nie mamy wyjścia wybierając wyższych od siebie mężczyzn :(

 

Pomyślcie przy tym, jak w dobie równouprawnienia mało komfortowe dla kobiety jest to, kiedy na co dzień żyje ona z mężczyzną nawet o dwadzieścia parę cm wyższym od siebie (a przecież nie miarką, a sercem wybierała), który to osobnik codziennie patrzy na nią z góry. Wytrzymalibyście?

Ale da się bez szpilek - wystarczy podnieść wzrok :)

Śmiechłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lumineer napisał:

Nie jest winą kobiet, że statystyczny mężczyzna jest wyższy od statystycznej kobiety (w PL o ok. 10 cm) - więc weźcie pod uwagę, że my po prostu nie mamy wyjścia wybierając wyższych od siebie mężczyzn :(

 

OMG, ale pierdolenie! Dawno nie czytałem takich bzdur. Macie wyjście, tylko kompletnie niewidzialni są dla was faceci ~170 cm i poniżej. Żeby nie było, że się skryty zazdrośnik i zakompleksieniec odezwał - ja akurat ze wzrostem nie mam problemów (183 cm), ale widzę, jak np. był traktowany brat mojej byłej: 165 cm - jak powietrze...

 

45 minut temu, lumineer napisał:

Pomyślcie przy tym, jak w dobie równouprawnienia mało komfortowe dla kobiety jest to, kiedy na co dzień żyje ona z mężczyzną nawet o dwadzieścia parę cm wyższym od siebie (a przecież nie miarką, a sercem wybierała), który to osobnik codziennie patrzy na nią z góry. Wytrzymalibyście?

Ale da się bez szpilek - wystarczy podnieść wzrok :)

 

Pierdolenie. Serduszkiem wybierałaś, ach jakie to romantyczne. Tylko jakimś cudem to serduszko zawsze "podpowiada" faceta min. 10 cm wyższego 😅

 

Zwykłe dawanie się ograć gadziemu mózgowi, a nie żadne "serduszko". 

 

Moja kuzynka, do rany przyłoż kobieta, też jakimś cudem wybrała "sercem" bad boya, który jej nie szanował, zdradzał itp. No ale ten romantyzm ją pchał w jego objęcia, bo przecież trudno odmówić prawie 2-metrowemu samcowi 🤷‍♂️🙈😅

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lumineer napisał:

Pomyślcie przy tym, jak w dobie równouprawnienia

Taki świeży cytacik z kobiecego forum, jak wygląda równouprawnienie okiem kobiety. Porada doświadczonej kobiety dla koleżanki. 

Dlaczego Twój facet tylko przyjeżdża do Cb, a Ty do niego nie możesz pojechać od czasu do czasu i się pogościć?
Dlaczego Ty zajmujesz się jego obsługą podczas jego pobytu u Cb, a nie zaangażujesz go w zajęcia domowe. Jest w sumie na wpół-domownikiem a nie gościem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lumineer napisał:

Marzy mi się, by prezes Glapiński podchodził tak poważnie do swojej pracy, jak niektórzy Panowie komentujący to, co napisałam :D (a może większość?)

@lumineerJa też żartowałem.

 

 

 

 

 

 

Wcale się nie śmiałem jak to czytałem. 😏

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Miszka napisał:

Wcale się nie śmiałem jak to czytałem. 😏

 

Poważnie? 

Następnym razem (o ile będzie) dołączę zdjęcie twarzy, by intencje były bardziej czytelne: :D

 

 

Uprzejmie proszę moderację @Mosze Red (lub inni) o dostawienie na końcu tytułu wątku: ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lumineer napisał:

Nie jest winą kobiet, że statystyczny mężczyzna jest wyższy od statystycznej kobiety (w PL o ok. 10 cm) - więc weźcie pod uwagę, że my po prostu nie mamy wyjścia wybierając wyższych od siebie mężczyzn :(

Ty to jednak umiesz pocieszyć 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lumineer

 

Myślę, że intencje miałaś dobre tworząc ten temat, tylko trochę nie chcący gafę strzeliłaś i stąd nie przyjemne komentarze się pojawiły oraz część panów poniżej 180cm z tego wątku pewno wie jak to działa w praktyce, gdzie jest się skreślanym za sam brak kilku cm wzrostu u naszych kochanych hipergamicznych pań. 

Rozumiem Twój tok myślenia jednak, to tak nie działa że nie macie wyboru bo faceci są o te 10 cm wyżsi średnio. Po prostu lubicie gości wyższych od siebie, wydają się wam bardziej atrakcyjni a ewentualnie akceptujecie o równym wzroście gostka zaś faceci 165 i poniżej raczej są traktowani jak powietrze i mają bardzo ciężko na rynku matrymonialnym.

 

Poza tym nie ma równouprawnienia - kobiety będą wybierać nadal wyższych od siebie, ponieważ tacy są dla was atrakcyjniejsi a niscy będą od zawsze zmuszeni nadrabiać innymi cechami by się wydać atrakcyjniejszymi waszej płci. 

 

Braci myślę, że szczególnie nie trzeba pocieszać tych zdecydowanie niższych od średniej tylko uświadomić, że jedyną swoją szansę to mają gdy rozwiną inne cechy, które samice uważają za atrakcyjne i zaakceptować sytuację i próbować ją wyprostować bo to jedyna droga oprócz sznurka, jeśli ktoś taki uzależnia swoje być albo nie być od samic.

 

Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lumineer napisał:

 

Poważnie? 

Wcale. Choć... w każdym żarcie jest cień prawdy.

 

15 minut temu, lumineer napisał:

Następnym razem (o ile będzie) dołączę zdjęcie twarzy, by intencje były bardziej czytelne: :D

Lepiej nie. Tylko wszystko zepsujesz.

 

15 minut temu, lumineer napisał:

 

Uprzejmie proszę moderację @Mosze Red (lub inni) o dostawienie na końcu tytułu wątku: ;)  

W tym hotelu samoobsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci siostro z rezerwatu za te niesamowite słowa otuchy i wsparcia. Oby więcej takich empatycznych i efemerycznych istot żywiących się jedynie miłością jak Ty, to może przestaniemy obwiniać kobiety za nasz wzrost i nie będziemy więcej maruderami! 

 

Pis joł, pozdrówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.