Skocz do zawartości

Dla pokrzepienia serc dla tych co nie mieli brania na baletach :D


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mac napisał:

Zapodaj gadkę o tym, że czas funkcjonuje różnie u różnych ludzi i jeden dzień z tobą w związku jest lepszy niż 30 lat z frajerem xD Wkręć jeszcze, że należy wykorzystać każdą chwilę, każdą sekundkę uczucia, które was łączy, bo Sidney Polak śpiewał, że nic nie trwa wiecznie. Niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie xD

Och, Ty romantyku mój...Za takie piękne słowa sam bym Cię ujął w ramiona i ucałował.:D

4 godziny temu, powerade napisał:

tydzień temu sie z nią widziałem w Warszawie i uprawialiśmy sex na 1 randce

Hotel czy mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wruźka Zębuszka napisał:

Tu nie chodzi nawet o seks tylko tyle żeby własnemu mężowi nie robić wstydu w towarzystwie i na ulicy. Ktoś słusznie zauważył że J.Lo. pomimo wieku trzyma się świetnie. Jest to o tyle proste w świecie holyłóda że mając siano może utrzymać się w formie. 

Dobry manago chcąc wystawiać konia i dżokeja w gonitwach musi dbać o to, żeby koń był w formie a dżokej trzymał odpowiednio niską masę.

 

Dla Pani Lopez zmiana figury na +size oznaczałaby mnóstwo kasy z portfela i potencjalnie koniec kariery. Więc dba... bo musi.

 

Widziałeś, żeby którykolwiek skoczek narciarski po zakończeniu kariery wyglądał tak, jak w trakcie? Nie. Bo już nie musi trzymać drakońskiej diety.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wruźka Zębuszka napisał:

byle świnia 1/10 twierdzi że jej się należy facet co najmniej 187 cm wzrostu.

 

W razie czego na forum staramy się pisać kobieta, dziewczyna, p0lka lub witaminka nie obrażając kobiet.

Jest wątek dodany przez Marka w tej sprawie.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

W razie czego na forum staramy się pisać kobieta, dziewczyna, p0lka lub witaminka nie obrażając kobiet.

Jest wątek dodany przez Marka w tej sprawie.

:D  w porządku nie wiedziałem że taka polityczna poprawność tu panuje, obiecuję poprawę. Ale wyrażenie "świnia" użyłem mając na myśli kabana 120kg więc obrazić to chyba mogła by się świnka Pepa, a nie kobiety ogółem bo faktycznie używanie wobec nich takiego sformułowania mnie mierzi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wruźka Zębuszka

Czyta nas dużo kobiet dlatego na forum są zasady, że staramy się nie robić błędów i pisać bez obrażania. 

Wtedy te kobiety, które się z nami nie zgadzają nie będą miały się dodatkowo do czego doczepić bo zobaczą, że jednak na forum chłopaki zachowują jakiś poziom. 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 14:31, mac napisał:

Zapodaj gadkę o tym, że czas funkcjonuje różnie u różnych ludzi i jeden dzień z tobą w związku jest lepszy niż 30 lat z frajerem xD

Kiedyś wokół znajomego Chada kręciła się gwiazda, ale nie chciała mu dać bo sypia tylko w związku. No to rzucił tekst, że tej nocy zostanie jej chłopakiem. Emocje eksplodowały. Po godzinie ich znajomość się skończyła. A pani straciła reputację, załamała i wsiadła na karuzelę 

 

Ale potwierdzam, w dobrym momencie takie teksty wchodzą idealnie 😁

 

Edytowane przez Terve
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 11:51, Iceman84PL napisał:

@Wruźka Zębuszka

Mnie to czasem bawi na forum gdy chłopaki piszą o podbojach i o swoim wysokim SMV a w co drugim temacie narzekają na kobiety😁

Jeszcze większy ubaw mam z formulowych "milionerów", którzy nawet ani grosza nie dali dotacji czy nie zakupili książek Reda i Marka by wspomóc. 

 

Z pewną rezerwą podchodzę do tych piszących o sobie, że mają SMV 8/10 czy nawet 8.5/10, a jednocześnie w wielu wątkach narzekających na kobiety ;) Coś tu się nie spina. Z drugiej strony - mam kumpla, który ma SMV 8.5/10 i jemu też wcale łatwo nie jest na współczesnym rynku... To też pokazuje jak spierdolone czasy mamy. 40 czy nawet 20 lat temu ktoś taki mógłby przebierać w witaminkach. Dzisiaj? Nawet on musi włożyć mnóstwo wysiłku, żeby poznać kogoś sensownego z akceptowalnym poziomem atrakcyjności (7.5/10). 

 

Cytat

Osobiście Bad Boyem nie jestem, mam 180 cm wzrostu, SMV 5-6/10 i na dyskotekach udało mi się poderwać może ze trzy kobiety 7 SMV. 

 

No bo takie są realne osiągnięcia przy takich wartościach SMV. Ja sam siebie oceniam na podstawie średnich z Photofeelera, który jest polecany jako dość obiektywne narzędzie ze względu na dobry algorytm i dużą próbę, ale tam też miałem rozbieżne wyniki: od 5/10 do 7/10 z medianą w okolicach 6-6.5, więc tyle sobie daję. Na dyskotekach nie rwałem, ale realnie udało mi się wyrwać w życiu parę kobiet 6.5/10 i jedną, w porywach dwie z SMV 7/10. Poderwanie laski powyżej tego poziomu to raczej dla mnie rzecz nieosiągalna, chyba żebym chciał być beta-providerem, ale zupełnie mi się to nie uśmiecha. 

 

Cytat

Po czasie dalej wyglądają całkiem nieźle jak na swój wiek tylko, że one były naturalne z wyglądu również bez makijażu. 

Cała reszta to były totalne przecietniary lub mniej urodziwe. 

 

Dokładnie tak samo miałem. 

 

Cytat

W Polsce panuje przekonanie i jest to mit, że witaminki tutaj są najladniejsze na świecie🤣

Prawda jest taka, że to co chodzi po ulicach to zazwyczaj 3-6/10 SMV

Czyli poza wszelką akceptowalnościa. 

 

Jest coraz gorzej! Coraz więcej lasek ma nadwagę przez te wszystkie kretyńskie ruchy ciałopozytywne! 🤦‍♂️

 

Cytat

Jesteś nowy na forum, więc musisz wiedzieć, że są też inne niż wszystkie i możesz znaleźć je w rezerwacie🤭

 

A to fakt: rezerwat to miejsce szczególne - każda tam to "inna niż wszystkie" 🤦‍♂️😂

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 10:45, Brat Jan napisał:

Obecnie w moim chorym umyśle kiełkuje inny plan spierdolenia.:D

"Jak to się stało? Panie Prokuratorze, no normalnie - stała na balkonie kobicina -> trachh -> dupppp

Sam pan widzi, że trochę się jej ostatnimi laty przytyło. Tyle żarła to na konserwację balkonu nie starczyło, no i się kobita spierdoliła"

 

W dniu 18.02.2022 o 23:05, Miszka napisał:

Widziałeś, żeby którykolwiek skoczek narciarski po zakończeniu kariery wyglądał tak, jak w trakcie? Nie. Bo już nie musi trzymać drakońskiej diety.

 

Niejaka Otylia Jędrzejczak w jednym z wywiadów wprost powiedziała, że największym plusem zakończenia kariery w sporcie zawodowej był +10 na wadze.
I brak smrodu pływalni towarzyszącego wszędzie w życiu.

 

Faktycznie, laska przez parę lat po finale masowała wściekle. Obecnie z racji bliskiego kontaktu ze ścianą ogarnęła (tłuste) dupsko i znowu w miarę sensownie wygląda.

 

Akurat pójście w HIGIENICZNY tryb życia (co u sportowców zawodowych NIE istnieje) i ogarnięcie styranego ciała to normalka praktycznie wszędzie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowosc ? Wiekszosc lachonow biega po silowniach do momentu az nie zaklepie sobie zwierzyny .Pozniej powoli zamienia sie w walenia .Wyjatkiem tu sa pasjonatki sportu ( niewielki procent ) oraz doopencje kolesi ktorzy tez cos cwicza i licza im kalorie 🤣.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, thyr napisał:

Co to za nowosc ? Wiekszosc lachonow biega po silowniach do momentu az nie zaklepie sobie zwierzyny .Pozniej powoli zamienia sie w walenia .Wyjatkiem tu sa pasjonatki sportu ( niewielki procent ) oraz doopencje kolesi ktorzy tez cos cwicza i licza im kalorie 🤣.

Duża część kobiet jak i facetów chodzi na siłownię żeby wyglądać, taka jest prawda... Inna sprawa, że tak jedni jak i drudzy chcą tam też kogoś fajnego poznać, na przeciętnej siłowni jest większy procent dobrze wyglądających kolesi niż w przeciętnym klubie .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 10:24, Lethys napisał:

Gdybym każdą fajną poznaną laskę miał sobie wyobrażać 20 lat później, to bym w końcu wylądował w Choroszczy.

Kobiety szybciej starzeją się od mężczyzn, więc dlatego:

 

Po to, żeby nacieszyć się jak najdłużej partnerki urodą.

W dniu 18.02.2022 o 10:31, mac napisał:

Na tym świecie jednak sprawiedliwość występuje, w pewnym sensie.

Wiec dlatego trzeba wiązać się z młodszą.

W dniu 18.02.2022 o 11:00, Januszek852 napisał:

Jennifer Lopez dalej wygląda lepiej, niż przeciętna 30-letnia Polka, a ma 52 lata

Jak masz miliony na koncie to możesz wydać majątek na swój wygląd, kolejna rzecz spiskowa:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.