Skocz do zawartości

Zamach (y) w Brukseli


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

@OnTakiJakis ja się tylko zastanawiam, czy oni naprawdę wierzą w te piramidalne bzdety, które głoszą, czy raczej po takim wpisie idą stłuc lustro w łazience żeby na siebie nie patrzeć i porzygać się na podłogę. 

Tyle że niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, ich kondycja mentalno-intelektualna kwalifikuje ich do przedszkola specjalnej troski. Po prostu nie wyobrażam sobie jak można traktować wszystkich jak półgłówków jako hominid i uchodzić za "normalnego". W pale mi się to nie mieści, ale pewnie mam po prostu za małą pałę.

Czyli wg nich, kibole do spółki z PiSem odpowiadają za ten zamach... tzn wymach? 

 

6 minut temu, Brzytwa napisał:

Pewnie im butla w kebabowni wybuchła, a wszyscy zaraz 'zamach' i 'terror'.

zaraz tam butla, "nic się nie stało, rodacy - nic się nie stało". Ktoś przypalał papierosa + nieszczelność kanalizacji = metan pierdyknął (w sumie logiczne, siedzą brukselki i pierdzą w stołki, więc to się tak musiało skończyć). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co napisał Palikot, to  napisał prawdę, ze swojego punktu widzenia. Objaśniam z lewackiego na polski:

 

"Nacjonaliści z ISIS i narodowcy w Europie wspólnymi rękami chcą zniszczyć nasz świat!"

 

- ISIS robi zamachy podważa w ten sposób sens multikulti

 

- narodowcy w Europie zaczną działać aktywnie przeciwko nachodźcom, przy okazji sypnie się multikulti

 

- przy okazji ci straszni narodowcy jeszcze trochę myślą i minimum co zrobią odstawią lewaków jak Palikot od koryta, a może nawet będzie dzień sznura

 

 

Czyli to co powiedział Palikot należy czytać tak:

 

Kurwa jak oni dalej będą się wysadzać w Europie to ludzie się w kurwią ich wyjebią, a nas odstawią od koryta.

 

Lewak coś mówi to nie ma na myśli tego co normalny myślący człowiek ma na myśli, słowa niby te same, a znaczenie jakże inne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mordimer napisał:

 

zastanawia mnie czy ci ludzie są tak zakłamani żeby zarabiać na tej głupocie czy po prostu są głupi, chyba jedno i drugie

Jak mawia JKM, socjaliści dzielą się na 2 grupy: idiotów, którzy wierzą w te brednie, oraz cwaniaków, którzy dla profitów tylko udają, że wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmów z tego co się działo po zamachu na lotnisku.

 

Najbardziej rozjebali mnie amerykanie, schowali się za stertą walizek i rozmawiają:

 

- John co jest kurwa minęło 3 i pół minuty i nikogo nie ma, gdzie policja, gdzie wojsko?

 

Myśleli biedni, że będzie jak u nich, na lotnisku oddział AT, który się pojawi w 2 minuty, za chwilę podjedzie szeryf z 20 chłopakami z m16 i śrutówkami, a za 30 minut będzie FBI w czarnych limuzynach :P 

 

A tu rozczarowania, po 10 minutach pojawia się policjantka 160 cm wzrostu 55 kilo wagi, z pistolecikiem trzymanym niepewnie w rączce i mówi piskliwym, błagalnym głosem, proszę iść do wyjścia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy grzebanie w innych państwach. Grabienie ich i "ulepszanie" na siłę, tylko dlatego, że są słabsze militarnie i politycznie ale mają zasoby lub są w strategicznych miejscach.

To wszystko w wykonaniu USA i ich sojuszników. A raczej zakładników, bo Europa to nic innego jak zakładnik Stanów, który robi wszystko co Stany im powiedzą.

Ci wszyscy uchodźcy to ofiary rozpierduch, które zafundowały im USA + sojusznicy. Ludzie, którzy często stracili kogoś bliskiego od amerykańskich lub europejskich bomb. 

Uciekną od wojny i zgliszczy do Europy. I co, będą do nas pałać miłością? nie. Będzie nienawiść. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zagwozdka ciekawostka.
Ostatni w paryszu jak i dzisiejszy zorganizowany wybuch butli z gazem zbiega się z terminami reprezentacyjnych meczów towarzyskich.
Selekcja, sparingi, ćwiczenia taktyczne, zgrywanie zespołów.  Widać, że ostro wszyscy trenują na docelową impreze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co teraz ma do powiedzenia Monika Olejnik.

 

Tylko tą wersję znalazłem, ale kiedy Wipler mówi o tym, że napływającej ludności nie da się zidentyfikować, to mało się nie zesrała.

 

Ta karykatura dziennikarki powinna natychmiast publicznie zrezygnować z pełnienia jakichkolwiek funkcji w strukturach mediów.

 

Wipler straszy ludzi - i dobrze, skoro sami nie wiedzą, że powinni się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, red napisał:

Czyli to co powiedział Palikot należy czytać tak:

 

Kurwa jak oni dalej będą się wysadzać w Europie to ludzie się w kurwią ich wyjebią, a nas odstawią od koryta.

 

Lewak coś mówi to nie ma na myśli tego co normalny myślący człowiek ma na myśli, słowa niby te same, a znaczenie jakże inne.

 

Jesteś pewien? Gadałem ze Szwedami, nawet nie takimi z jakiś lewackich organizacji, tylko zwykłymi obywatelami. To co Ci ludzie mają w głowie to po prostu jest upadek cywilizacji i resztek zdrowego rozsądku, połączone z brakiem jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego. Ich już nic nie uratuje.

 

http://www.wykop.pl/link/3080285/belgowie-zdecydowanie-zaareagowali-na-zamachy/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vincent napisał:

To co Ci ludzie mają w głowie to po prostu jest upadek cywilizacji i resztek zdrowego rozsądku, połączone z brakiem jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego. Ich już nic nie uratuje.

 

Vincent ale my tu mówimy o lewakach typu milioner - biznesmen Palikot - który wie że większa jeszcze bardziej kasa jest w polityce, czy żyjących na koszt podatnika w luksusie lewakach typu Mogherini, którzy mają solidną ochronę, bmw klasy 7 w pancernej wersji,  imprezki w 5 gwiazdkowych hotelach, wszystko na koszt podatnika. Ja mówię o lewakach, którzy są na górze drabinki, tych którym dziwnym trafem powodzi sie w chuj lepiej niż ciemiężonej masie "bronionej" przez nich. 

 

Napiszę inaczej: mam na myśli świnie z Orwella, wszystkie zwierzęta są równe, ale ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, red napisał:

 

Vincent ale my tu mówimy o lewakach typu milioner - biznesmen Palikot - który wie że większa jeszcze bardziej kasa jest w polityce, czy żyjących na koszt podatnika w luksusie lewakach typu Mogherini, którzy mają solidną ochronę, bmw klasy 7 w pancernej wersji,  imprezki w 5 gwiazdkowych hotelach, wszystko na koszt podatnika. Ja mówię o lewakach, którzy są na górze drabinki, tych którym dziwnym trafem powodzi sie w chuj lepiej niż ciemiężonej masie "bronionej" przez nich. 

 

Napiszę inaczej: mam na myśli świnie z Orwella, wszystkie zwierzęta są równe, ale ......

 

Będzie jak zawsze. Marsze żałoby, modlitwy, składanie kwiatów i wszystko rozejdzie się po kościach aż do następnego wybuchu/zamachu. Lewactwo nawet palcem nie kiwnie.

Powtarzam jeszcze raz - słaby, ogłupiony i uległy naród bez własnej tożsamości nie ma racji bytu. Musi wyginąć i zapewne wyginie. To nie dlatego, że ja tak twierdze, historia zawsze to potwierdzała. Na jego miejsce przychodzili silniejsi. 

 

Nami się ktoś przejmował w 1795 roku? Jedynie Turcja nie uznała Trzeciego Rozbioru Polski. Cały świat zachodni z Wielką Brytanią na czele nawet nie zauważył że zniknęliśmy z mapy, a Napoleon wysługiwał się nami i traktował jako mięso armatnie w walce z Carską Rosją.

 

Ku Chwale Allaha Zachodnia Europo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Nie panikujmy. Zamachy to nic nowego” – mówiła w rozmowie z TVN24 Julia Pitera europosłanka z Platformy Obywatelskiej.

A nie mówiłem, że wszystko jest pod kontrolą :>

To była planowana operacja redukcji ciśnienia w butlach z gazem do opiekania kebabów.
Proszę nie robić zbiegowiska. xD XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brzytwa napisał:

“Nie panikujmy. Zamachy to nic nowego” – mówiła w rozmowie z TVN24 Julia Pitera europosłanka z Platformy Obywatelskiej.

 

Czy to nie ta sama Pani która mówiła, że obniżenie podatków mogłoby doprowadzić do upadłości polskie przedsiębiorstwa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hln.be/hln/nl/36484/Aanslagen-Brussel/article/detail/2654412/2016/03/22/Brusselaars-delen-boodschappen-van-liefde-met-krijt.dhtml

Totalnie wykastrowane zachodnie społeczeństwo. Zamiast zrobić jakieś, nawet spokojne manifestacje, by pokazać swoje niezadowolenie z polityki rządu. To oni jakiś totalny cyrk odwalają z kredkami na ulicy. Jak dla mnie to są za przeproszeniem pizdy. Dla nich już nie ma przyszłości, zostaną zamienieni na silniejsze jednostki.

 

Pamiętacie jak we Francji faceci w ramach protestów przeciw gwałtom chodzili w spódnicach?? 

To też dobre 

 

 

Edytowane przez balagan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.