Skocz do zawartości

Parę ładnych słówek wklepanych w klawiaturę i 29 lat poszło...


Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,48622,29270805,po-29-latach-zostawila-meza-i-dzieci-dla-mezczyzny-poznanego.html

 

Ćwiczysz, uczysz się, zdobywasz pracę, podrywasz pannę, 29 lat wypruwasz flaki. Przychodzi gość wklepie w klawiaturę ckliwą historyjkę i wszystko idzie w piach... 

 

Co ciekawe, spróbuj pokazać choć chwilę słabości i jesteś na wylocie a tu im się włącza syndrom opiekunki na 102%...

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavex Ty jesteś po rozwodzie. Dobrze pamietam? No co mam Ci napisać? Jedyne co, to Pani już wcześniej napewno szukała okazji, aż uderzyło ze zdwojona siłą. Samiec w Polsce zawsze powinien mieć świadomość negatywnych stron związku.  

 

 

Ja sam rok czy dwa temu dostałem taki zastrzyk amorów, że sam nie poznawałem siebie. Ten, kurwa Eros ze strzałą i łukiem chyba ze trzy mi wpierdolił. A koniec jak zwykle. Echhh kobiałki. 

 

 

 

 

Przynajmniej biały ten chłop? Bo ile razy można Willa Smitha poznawać online...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ja sam rok czy dwa temu dostałem taki zastrzyk amorów, że sam nie poznawałem siebie. Ten, kurwa Eros ze strzałą i łukiem chyba ze trzy mi wpierdolił. A koniec jak zwykle. Echhh kobiałki. 

Też tak miałem jakiś czas temu. Kurała... jak jakiś zakochany nastolatek, ale szybko mi przeszło jak mój konar wylądował u ustach innej. Konkluzja tak sama. Echhh te baby. 😅

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slavex napisał:

najinteligentniejszym stworzeniem

Kobiety też wariują. Z tym, że ona zrobiła krzywdę typowi. A ja nikomu bo startowałem jako singiel. I tak w koło Macieju. Starsza siora kolegi już po 50 też znalazła badboja, drugi ślub chciała brać. Jakoś ochłonęła jej szczęście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest w tym najśmieszniejsze i najsmutniejsze zarazem?

 

 

 

 

To, że całym podmiotem sprawy stało się oszukanie JEJ na kwotę XYZ i narażenie na płacz, stres, depresję, a jej sekretne życie przed mężem jest gdzieś trzecioplanowe :D 

Pewnie bidulka żyła od 29 lat w klatce, pod butem męża. Nie dziwota, że biedna kobiałka boża chciała poczuć się kochana. Co za podły internetowy oszust!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś durna historia z anglolandu o kobiecie z IQ buta. Naprawdę? Dać się nabrać na coś takiego?

Chociaż "nigeryjski szwindel" działa do dzisiaj. Tak, w 2022 jeszcze byli ludzie którzy na to się nabierali.

 

Więc mąż to powinien się cieszyć i wnosić o rozwód z jej winy. ;)

 

 

Z naszego podwórka - jedna z wielu takich spraw:

"Podawał się za Willa Smitha. Wyłudził od kobiety 45 tys. złotych

45 tysięcy złotych straciła 35-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego (woj. lubelskie). Kobieta twierdziła, że na Instagramie poznała amerykańskiego aktora Willa Smitha. Gwiazdor miał ją upoważnić do odebrania wartych 6 milionów dolarów diamentów, 3 milionów dolarów w gotówce oraz dokumentów rozwodowych. Gdy przelała pieniądze na rzekome "opłaty", kontakt ze "Smithem" się urwał"

 

:ph34r:

 

 

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.

Też o tym słyszałem.

Ciekawe, że w sumie była cisza w tym temacie a aż się prosił o publiczną analizę.

Jednak zasada, że nie mówi się niczego co szkodzi kobietom wciąż działa.

Dziwi mnie trochę, że one same nawzajem się nie uczą od siebie.

Cóż. Nimi hormony rządzą 10 razy bardziej niż nami, ale to kolejna prawda o której jest cisza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Dziwi mnie trochę, że one same nawzajem się nie uczą od siebie.

Co roku wchodzi nowy rocznik dziewczyn 18 lat , 30 lat, 40, 50... spora część dziewczyn się sparzy, znajda się następne. 

Faceci tez... 

My będziemy kiedyś starzy, a nowe młode pokolenia, którym życie jeszcze nie dało w dupę,  przejdą te same problemy, tak się ten świat kreci. 
Młodego świeżego, głupiego towaru nigdy nie braknie... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.