Skocz do zawartości

Plaga tentegeszeń wbrew woli na siłowniach - artykuł


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maciejos napisał:

Moja amerykańska "ziomalka" właśnie taka jest. Idziemy na drinka/dwa i zaraz wchodzi jakiś popierdolony temat o separacji ludzi "kolorowych"....

Oni tam mają formatowane mózgi już w szkole podstawowej. A później jest tylko gorzej. Emancypacja, rasizm, kolonializm, relacje centrum-peryferie, no i tożsamości - to są tematy wiodące w ich programach nauczania. Tabuny wyedukowanych idiotów.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Ładna chociaż była?

I wy macie żal do kobiet, wy miejcie żal do mężczyzn że są takimi frajerami yebanymi XD

Ja akurat mieszkam w Holandii. Przywykłem do tego że kobiety mnie tu totalnie ignorują, bo w Polsce w zasadzie raz na kilka tygodni zawsze miałem panienkę. Słowem z mordy ostatni nie jestem, ale jako że nie wiem albo zajebałem w ścianę, albo po prostu na holenderskie standardy jestem kurdupel (marne 180cm) to tutaj zero, nul, nic. A na siłce to nawet w Polsce nigdy nic. Ale jako że i tak laski się mną nie interesują to eksperymentuje sobie z wyglądem. Jestem teraz w połowie redukcji a jako że mam dobry gen do gęstej brody to sobie zapuściłem i elegancko przystrzygłem u barbera.  I to okazało się game changerem na tym rynku szczególnie jeśli chodzi o ciapatki. W sensie takim że nie raz czuje na sobie wzrok, co się w ogóle nie zdarzało. I to właśnie była ciapatka. Ładna i młoda- 21 lat, wszystko mi powiedziała włącznie z adresem :D ale w luźnym small talku.  Ja obecnie 37. No ale to tylko rozmowa, pierwsza z takim vibem od blisko 4 lat tu.

Swoją drogą zaczynam dochodzić do wniosku, że ściana dla mężczyzn też istnieje. Nigdy nie wyglądałem lepiej, nigdy nie miałem więcej kasy i nigdy nie miałem trudniej z kobietami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wprowadzić siłownie tylko dla chłopów z samymi trenerami personalnymi jakimi byliby faceci :)

Siłownie tylko dla kobiet i tam również trenerzy personalni jedynie płci damskiej. 

Taki podział by zredukował liczbę fikołków jakie robią kobiety na siłowniach dostępnych dla wszystkich. 

Dodatkowo pańcie by już nie zarywały trenerów personalnych. 

Tylko na taki podział nie ma szans gdyż odezwałyby się feministki? How dare you? Podział, równe płcie a myślenie polegające na tym iż na siłowni ogólnodostępnej można otrzymać atencję i wyrwać jakiegoś Chada :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2023 o 14:53, Oldman napisał:

 

Bardzo fajnie gość mówi. Wszędzie poszukiwanie walidacji i atencji. 

Która 20+ mówi o założeniu rodziny? 

Z drugiej strony gdyby to faceci powiedzieli ze rodzinę zakłada się po studiach i nie czeka do 30+ to laski też by się inaczej focusowaly. A teraz facetom wygodnie bo mogą sobie bezkarnie ruchać przez lata. 

 

Ja wszedłem w rodzinę gdzie  naturalne jest ze ślub się bierze zaraz po studiach. Nie ma karuzeli, nie ma chłopaków na próbę... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 02:22, alphachad napisał:

Nigdy nie wyglądałem lepiej, nigdy nie miałem więcej kasy i nigdy nie miałem trudniej z kobietami.

 

To nie "ściana" tylko doświadczenie życiowe. Po latach seks już nie jest po prostu jakimś woow! i świat nie kręci się wokół niego. Jest tylko kolejną z wielu czynności fizjologicznej. Do tego na wolnym rynku jest on dość tanią uciechą.

Spokojnie jak się trafi dobra zawodniczka to jeszcze zatęsknisz za samotnością :).

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Ja wszedłem w rodzinę gdzie  naturalne jest ze ślub się bierze zaraz po studiach. Nie ma karuzeli, nie ma chłopaków na próbę... 

Czyli jak się szuka to i znajdzie "pannę z Himalajów"?

 

 

 

 

 

 

W dniu 12.02.2023 o 02:22, alphachad napisał:

Swoją drogą zaczynam dochodzić do wniosku, że ściana dla mężczyzn też istnieje. Nigdy nie wyglądałem lepiej, nigdy nie miałem więcej kasy i nigdy nie miałem trudniej z kobietami.

 

W dniu 12.02.2023 o 02:22, alphachad napisał:

mieszkam w Holandii.  bo w Polsce

 

W dniu 12.02.2023 o 02:22, alphachad napisał:

Ładna i młoda- 21 lat,   Ja obecnie 37.

 

Może doprecyzuj bo nie wiemy czy porównujesz 2 kraje, czy  1 dawniej a teraz.

Czy podajesz swój wiek a szukasz dużo młodszych, itp

Pytam bo ciekawi mnie ta męska ściana.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 02:22, alphachad napisał:

Swoją drogą zaczynam dochodzić do wniosku, że ściana dla mężczyzn też istnieje. Nigdy nie wyglądałem lepiej, nigdy nie miałem więcej kasy i nigdy nie miałem trudniej z kobietami.

 

Mam podobnie. Po kończyłem kursy. Zdobyłem lepsza pracę. Wyjechałem za granicę. Rezultat. Jest gorzej niż było. Obstawiam że dla loszek mogłem funkcjonować jedynie jako frajer betabankomat. Widzą ze nic z tych rzeczy więc idą szukać innego frajera. Widać że pewność siebie i ogarnięcie życiowe to mogę sobie wsadzić jeśli nie towarzyszy temu niczym nieskrepowana gotowość wypierdalania chajsu na pańcie i słuchaniu jej świnia grzmotu. To jak robią szczurzy ryj jak myślały że to dostaną a tu nic z tego jest bezcenny. Zresztą czy chad czy betabankomat i tak liczyć na poważny związek może jedynie wtedy gdy jest pantoflem. Chad po urobieniu dupą a betabankomat to już na wstępie jako warunek konieczny żeby mógł liczyć na cokolwiek. Nawet na raz na miesiąc. Na Matki Boskiej Pienieżnej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tarnawa napisał:

 

betabankomat to już na wstępie jako warunek konieczny żeby mógł liczyć na cokolwiek. Nawet na raz na miesiąc. Na Matki Boskiej Pienieżnej. 

Trafnie.

Chociaż @Tarnawanie zapominać o jednostkach betabankomat+ modlący się o cud jaki ma się zdarzyć w np. walentynki, 14luty i nagle myszki po obejrzeniu filmu ,,Heaven in hell" staną się bardziej dostępne na łożko :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sekacz19 napisał:

A ja od marca chciałem iść na siłownię, będę kolejnym chamem który będzie patrzył na te opięte dupy jak wygłodniały wilk 😂 Nie wiem czy ja to udźwignę 😂

Tylko grzecznie tam, aby Ciebie później gdzieś nie było widać jako zwyrol na tiktoku :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to o atencje chodzi. Kobiety się dawno wycwaniły że na siłowni można czada wyrwać a i samym strojem atencję zdobyć. Tylko w dużym mieście wszystkie o tym wiedzą i tam jest konkurencja i ciągle coraz młodsze i ładniejsze przychodzą- to trzeba się jakąś krzywdą wyróżnić.

 

Kobiety to ultimate attention whores. Na siłowni tylko przeszkadzają.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.