Skocz do zawartości

Katoliczki szukają kasy a nie pobożnego chłopa


Rekomendowane odpowiedzi

@Iceman84PL I bardzo ładnie, trzeba się uczyć i słuchać, patrzeć na body language itp. Prawdą jest że nie mamy tego sznytu co Włosi i Hiszpanie... tego luzu.

Zobacz na tego drugiego... jaki on ma w sobie luz kurwa... ja tego nie widziałem na nagraniach PUA nawet. I ty się dziwisz że polki z takim idą? On ma wyniki, on może nawet UDAWAĆ na tą chwile, ruchnie i każdy pójdzie w swoją stronę...

 

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/18/2023 at 11:29 PM, Zły_Człowiek said:

wysokie prawdopodobieństwo aseksualności


Potwierdzam, znam przypadek z otoczenia. Wszelkie zbliżenia były ponoć jak za karę.
Pielgrzymki, MB na instagramie z podpisem "mama". 

Ostatecznie się rozpadło kilka miechów przed ślubem, bo poszło o kasę i status. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.04.2023 o 23:04, z prawego łoża napisał(a):

Przypomniało mi się jak byłem młodszy pamiętam chciałem wyrwać katoliczkę(25lat) ja miałem wtedy 19. [...] Pani inżynier niestety nad wyraz szukała sobie beciaka

Może nie szukała beciaka, tylko po prostu mężczyzny.

 

Osobiście w tym wieku zerwałem z dziewczyną, bo była dla mnie za dobra. Jak poszliśmy do pracy na jabłka, to ja wytrzymałem dzień i kupiłem karton fajek, ona 2 tygodnie i zrobiła prawko. Jej następny chłopak chodził do pracy. Do mnie przychodziła na rozrywkę, ale była z nim. Niedługo później wyszła za mężczyznę, który zapewnił jej godne życie. Cieszę się, że dobrze wykorzystała swój potencjał. Ja w tym czasie dojrzałem i miałem wiele panien, a ją bym po prostu zmarnował.

 

Trochę mniej egoizmu a więcej wyrozumiałości dla drugiej osoby, katoliku.

Edytowane przez rozbujnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.