Skocz do zawartości

Dumnym tatełem być


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Patryk napisał:

Mówi, czasami pigułki nawet mogą zawieźć, są różne przypadki.

No to jest coś takiego jak aborcja. Jak kobieta stanowczo nie chce mieć dzieci to jest to taka ostatnia deska ratunku w przypadku o jakim mówisz.

A to, że panie często stawiają tabletki bo wiedzą że nie zostaną na lodzie i wpierdolą faceta to już inna para kaloszy, moje rozwiązanie ukróciłoby ten proceder.

3 minuty temu, Patryk napisał:

Czyli każdy facet powinien się ubezpieczyć za powiedzmy 300 zł miesięcznie, żeby w razie czego dzieciak miał opieke finansowa? Fundusz alimentacyjny to koszt dla jednego Polaka bez porównania mniejszy (koło 2 zł/mc).

Aha, czyli wolisz żeby inni Ci się dorzucali zamiast samemu brać odpowiedzialność za siebie i swoje wybory.

Postawa zwykłego komucha. 

 

Jakbyś nie wiedział to są takie polisy że jak nic ci się nie stanie i przeżyjesz to potem dostajesz zwrot odłożonych pieniędzy. Czyli można też zapomnieć o ZUSie i wpłacać tam powiedzmy 1200zł miesięcznie - nadal mniej niż pełny ZUS na działalności.

 

5 minut temu, Patryk napisał:

Oczekuje prostych i tanich rozwiązań

A ja oczekuję że każda 8/10 i wyżej będzie mi klękać do lachy na ulicy. 

 

Naprawdę gówno mnie obchodzą Twoje oczekiwania. Teraz możesz być cwany bo dla takich jak Ty to państwo okrada ludzi. A spróbuj podejść do gościa na ulicy takiego 2m wzrostu i 130kg masy i powiedzieć mu że oczekujesz od niego portfela. Bo to właśnie robisz, tylko wyręcza Cię w tym państwo.

 

 

Naprawdę wątpię że coś do Ciebie dotrze bo z daleka widać że jesteś zwykłym tfu socjalistą. Ma być tanio ma być mało pracy ma być dużo żarcia i ma być fajnie. Tylko ktoś na te twoje fajnie musi zapierdalać.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gościu napisał:

Obecnie fundusz alimentacyjny i program 500+ stanowią zachętę do rozwalania rodzin dla świadczeń "państwo da" niestety.

Rozwalania pseudorodzin które powstały z przyczyn ekonomicznych ala laska nawet go nie lubiła ale kalkulowało jej się to. Z chwilą gdy kalkuluje się rozwód to mamy co mamy. 

6 minut temu, Gościu napisał:

Dobre rozwiązanie to w pierwszej kolejności opieka równoważna.

To zależy od dziecka. I rodzica. Nie wyobrażam sobie tego gdy rodzic jest powiedzmy przez pół roku na morzu. 

 

Ale u pary korposiów to jestem całkowicie za braniem tego układu jako norme. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Naprawdę wątpię że coś do Ciebie dotrze bo z daleka widać że jesteś zwykłym tfu socjalistą. Ma być tanio ma być mało pracy ma być dużo żarcia i ma być fajnie. Tylko ktoś na te twoje fajnie musi zapierdalać.

Tak, żyjemy w społeczeństwie i chciałbym, żeby jak mi nogi odpadną to dostanę tą rentę, żebym z głodu nie umarł, No komunista normalnie XD. Właśnie po to się płaci podatki/ZUS. Ty myślisz, że bez tego byłaby kraina mlekiem i miodem płynąca, ja wiem, że byłaby anarchia i prawo dżungli.

 

6 minut temu, Imiennik napisał:

ZUSie i wpłacać tam powiedzmy 1200zł miesięcznie - nadal mniej niż pełny ZUS na działalności

Zapewniają to samo co ZUS? Leczenie nowotworów, pobyt w szpitalu, opiekę lekarska moich dzieci,  karetkę na już, ewentualna rentę oraz emeryturę do 107 roku życia?

 

Proszę podaj mi nazwę i autentycznie dziś przestaje płacić ZUS. 

8 minut temu, Imiennik napisał:

No to jest coś takiego jak aborcja. Jak kobieta stanowczo nie chce mieć dzieci to jest to taka ostatnia deska ratunku w przypadku o jakim mówisz.

 

Nie dla każdego zabicie dziecka jest moralnie akceptowalne.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patryk napisał:

Tak, żyjemy w społeczeństwie i chciałbym, żeby jak mi nogi odpadną to dostanę tą rentę, żebym z głodu nie umarł

Czyli tak jak mówiłem chcesz państwowej mamusi i wolisz obciążać innych zamiast wziąć odpowiedzialność za własną dupę - chociażby poprzez wykup polisy.

 

Zakończę tę rozmowę bo do komunistów się strzela a nie mówi.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Nie ma. Nie w Polsce.

To niech będzie, płatna oczywiście.

 

A jak nie to trzeba myśleć i odłożyć sobie kasę na wycieczkę do Holandii czy na Słowację. 

 

Niektórzy tutaj są naprawdę śmieszni, zero jakiegokolwiek pomyślunku. Było trzeba nie wyprowadzać się od mamusi a nie teraz normalnym ludziom dupy zawracać.

 

Ha tfu komuniści.

3 minuty temu, Patryk napisał:

Typ sugeruje aborcje jaka metodę antykoncepcyjna

 

17 minut temu, Imiennik napisał:
25 minut temu, Patryk napisał:

Mówi, czasami pigułki nawet mogą zawieźć, są różne przypadki.

No to jest coś takiego jak aborcja. Jak kobieta stanowczo nie chce mieć dzieci to jest to taka ostatnia deska ratunku w przypadku o jakim mówisz

Typ Ci sugeruje nauczyć się czytać ze zrozumieniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Czyli tak jak mówiłem chcesz państwowej mamusi i wolisz obciążać innych zamiast wziąć odpowiedzialność za własną dupę - chociażby poprzez wykup polisy.

Zdajesz sobie sprawę, ze prywatne ubezpieczenia również zależą od ilości i jakości ich uczestników? Jak ludzie masowo zaczną „tłuc” samochody to składki idą w górę, czyli społeczeństwo przyszło de facto po Twoje pieniądze xD Dzięki, ze się zrzucasz na wspólne dobro w takim razie. Twoja logika (jej brak) jest mega zabawna.

 

Wskaz proszę mi ten „zamiennik” ZUS, chyba nie jesteś gołosłowny. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patryk napisał:

Wskaz proszę mi ten „zamiennik” ZUS, chyba nie jesteś gołosłowny. 

Słuchaj nie chce mi się z tobą więcej gadać bo szkoda mi czasu na mówienie rzeczy oczywistych. Sobie zadzwoń do towarzystw ubezpieczeniowych i zapytaj czy mają w ofercie to się dowiesz. 

 

Może jeszcze cię za rączkę przez ulicę przeprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imiennik napisał:

Słuchaj nie chce mi się z tobą więcej gadać bo szkoda mi czasu na mówienie rzeczy oczywistych. Sobie zadzwoń do towarzystw ubezpieczeniowych i zapytaj czy mają w ofercie to się dowiesz. 

 

Może jeszcze cię za rączkę przez ulicę przeprowadzić?

Dzwoniłem, nie maja, to Ty sugerujesz cos innego (kłamiesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk napisał:

Dzwoniłem, nie maja, to Ty sugerujesz cos innego (kłamiesz).

A ja pracowałem w ubezpieczeniach więc mi nie pierdol :D

 

Czuję się jakbym rozmawiał z jakimś dzieckiem. Gra z gołębiem w szachy.

 

 

A nie mówiłem że rozmowa z komunistą nie ma sensu? Ograniczone mózgi.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

A ja pracowałem w ubezpieczeniach więc mi nie pierdol :D

No to dalej, minutę zajmie Ci szukanie, dawaj - 1200 zł i to samo co w ZUS. Zamknij temu „dziecku”, „komuniście” czy jak mnie tam jeszcze obraziłeś mordę. Pokaz, że nie rzucasz slow na wiatr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk napisał:

Pokaz, że nie rzucasz slow na wiatr. 

Przed chwilą sam sprawdziłem właśnie w tej firmie w której pracowałem. Jest na pierwszej stronie internetowej taka oferta. Nic ci nie będę pokazywał bo nie jestem twoją mamusią do odrabiania pracy domowej, tutaj kłania się twój socjalistyczny nawyk - by ktoś robił coś za ciebie. 

 

Nawet mam materiały wewnętrzne na temat tej polisy ale gówno z tego zobaczysz, ewentualne skany mogę wysłać zaufanym użytkownikom forum żeby ci to potwierdzili o ile im się chce marnować na ciebie czas.

 

Można mi także wysłać PW to nawet omówię jak ta polisa działa, byłem pełnoprawnym pracownikiem, miałem wszelkie uprawnienia. Oczywiście nie Tobie @Patryk, Ty sam rusz swoje dupsko do działania i zacznij żyć na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm mityczna firma z mityczna oferta, kurde, dobrze brzmi, renta, emerytura, pełna opieka lekarska, taniej niż w ZUS, wow. Widzicie Panowie? @Imiennik wam załatwi. 
 

Tak jak myślałem, zero dowodów. Szkoda, dyskusja jak gra w szachy z gołębiem, typ poobrazal mnie kilka razy, argumentów brak i jeszcze pokazał, ze potrzebuje pewnego rodzaju maści ma swoje schorzenie xD. Pizgam mocno.

9 minut temu, Imiennik napisał:

ile im się chce marnować na ciebie czas.

Chodziło tylko o minutę Twojego czasu, żebyś mógł udowodnić te dyrdymały, które głosisz.

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk

Ehh dziecko, nic nie załatwię tylko mogę omówić (nie Tobie), grosz mi za to nie wpadnie bo nie jestem już agentem.

 

Dowody są dla każdego zaufanego użytkownika po wysłaniu PW do mnie.

 

Ja rzeczy nazywam po imieniu, chcesz żyć i żreć ze wspólnego żłoba mając dzięki temu łatwiej ergo jesteś komunistą. Potrzebujesz opieki to jesteś dziecko, no albo niepełnosprawny.

 

Naprawdę jak dla mnie tylko się ośmieszasz, jak mówiłem udowodnić mogę to innym użytkownikom, chyba też nie rozumiesz dlaczego ci odpisuję? Nie dla twojej wiedzy tylko żeby innym pokazać jaki poziom reprezentujesz, bo jak nie raz pisałem wejdzie jakiś świeżak przeczyta cię i jeszcze pomyśli że masz rację :D

 

Zero znajomości życia i możliwości działania samemu, wszystko dej i zrób za mnie, wytrzyj tyłek jak popuszczę.

 

 

 

 

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

To mogła napisać tylko...

Patrycja xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Rnext said:

Z nieoficjalnych szacunków wynika, że od 5 do 10 procent młodych Niemców to „kukułcze dzieci”. W całej Europie stanowią one około 3,7 procent.

Bardzo optymistyczny szacunek. W latach sześćdziesiątych, jak jeszcze nikt nie zdawał sobie do końca sprawy z konsekwencji takich badań, wychodziło w USA 25-30%. Fakt, że nadrabiały to obszary sięgające 50% (nie powiem jakie, bo rasizm).

6 hours ago, Rnext said:

No bo jak wytłumaczyć sobie m.in. bezinteresowną mściwość?

Wdzięczność jako zobowiązanie, to ciężar.

Zemsta/mściwość to przyjemność.

Linia najmniejszego oporu.

6 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Dwóch oprawców: oszustka i prokurator.

Prokurator działa zgodnie z linią prawa. Tutaj to państwo daje ciała po całości - oczywiście "dla dobra dziecka", i nieważne kto przy tym i jak zostanie skrzywdzony. Ekstremalnym przypadkiem jest, jak np. trójka dzieci z drugiego małżeństwa żyje w biedzie, bo jedno z pierwszego ma zasądzone alimenty "według zdolności zarobkowych". Tak państwo dzieli dzieci na lepsze i gorsze - "dla dobra dziecka".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Naprawdę jak dla mnie tylko się ośmieszasz, jak mówiłem udowodnić mogę to innym użytkownikom, chyba też nie rozumiesz dlaczego ci odpisuję?

Info priv, rozumiem. 

 

3 minuty temu, Imiennik napisał:

akiś świeżak przeczyta cię

Obawiam się, że jest dokładnie odwrotnie, ja podaje wyliczenia, Ty swojego zdania nawet wstydzisz się bronić, zasłaniasz się tym, że tylko zaufani userzy mogą posiąść tą tajemnicza wiedzę. Napisałeś „a”, ale na „b” już nie starczyło Ci jaj, choć myśle, ze to po prostu brak podstawowej wiedzy. Gdyby było inaczej to już dawno byś tu oferty „prywatnego zusu za 1200” wrzucił. Nie wiem smyku ile masz lat, ale to zachowanie rodem z podstawówki xD. 
 

Pracowales w ubezpieczeniach, więc manipulacje masz widzę dobrze obcykane na wciskanie ludziom shitu jak wyżej.

9 minut temu, Egregor Zeta napisał:

To mogła napisać tylko...

Powiedz mi w takim razie co zrobić z dziećmi, którym ojcowie płacący alimenty umrą lub są niezdolni do pracy?

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Mój czas kosztuje. Wpłać 20zł na forum, jak zobaczę taką kwotę pod Twoim nickiem to wszystko Ci powiem. Najlepiej z własnej kieszeni, nie mamusi.

Typie pogrążasz sie z każda kolejna wiadomością, ja mam płacić na udowodnienie Twoich pierdol? No komedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk

20 zł na forum To się wszystkiego dowiesz, obiecuję pod groźbą bana dożywotniego. 

 

Dalej nie chce mi się z tobą dyskutować bo:

2 minuty temu, Patryk napisał:

Ty swojego zdania nawet wstydzisz się bronić

stosujesz jakieś durne zarzuty, gdzie normalnemu człowiekowi bym objaśnił.

Ale to ja:

3 minuty temu, Patryk napisał:

Pracowales w ubezpieczeniach, więc manipulacje masz widzę dobrze obcykane

 

 

Zachowujesz się jak baba i wmawiasz rzeczy niestworzone. Dam sobie rękę uciąć że NIGDZIE nie dzwoniłeś by sprawdzić ofertę.

 

Naprawdę szkoda na Ciebie czasu gościu dopóki nie wpłacisz z tych 20 zł, to mała kwota a Ty się dowiesz czego chcesz i przysłużysz się forum.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie kolejny user, z którym dyskusja jak widać nie ma sensu, „zapłać to ci odpowiem”. Obrażanie od bab, komunistów itp. Brak ciągłości logicznej we wpisach, tanie zagrywki erystyczne. 
 

Każda czytająca osoba mam nadzieje wyciągnie wnioski. 
 

PS nikt za 1200 zł prócz zusu nie zapewnia takich świadczeń jakie właśnie ZUS, nie wierzcie w bajki i co najważniejsze nie piszczcie priv do taniego manipulanta wyżej, wciśnie wam pewnie jakieś gowno z milionem wykluczeń  jak każdy ubezpieczyciel na prowizji. 
 

 

 

https://www.rp.pl/ubezpieczenia/art37741281-bardzo-trudno-stworzyc-prywatny-zus-dla-siebie


 

 

33 minuty temu, Imiennik napisał:

Dam sobie rękę uciąć że NIGDZIE nie dzwoniłeś by sprawdzić ofertę

To lepiej bierz piłkę, bo jeden z moich przyjaciół ma swoje biuro, ja sam mam 7 oc/ac samochodowych oraz jeden produkt dla siebie. Nie zliczę ile razy dyskutowalismy na powyższy temat 😅

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kespert said:

Bardzo optymistyczny szacunek. W latach sześćdziesiątych, jak jeszcze nikt nie zdawał sobie do końca sprawy z konsekwencji takich badań, wychodziło w USA 25-30%.

Też mi się tak wydaje, że lata temu czytałem o 20% "nasienia podrzutków" w Polsce. W sumie może i dobrze dla dzieci, bo będą lepione (być może) z genetycznie lepszej gliny niż posiadana przez "osiołka-zapierdalaczka". Mimo wszystko, warto żeby jednak zysk jednych (matki i potomstwa) nie był koszmarem i dożywotnim kosztem drugiego (naiwnego bidoka), zabezpieczanym dodatkowo przez niesprawiedliwe państwo. 

 

1 hour ago, Kespert said:

Wdzięczność jako zobowiązanie, to ciężar.

Zemsta/mściwość to przyjemność.

No ale IMO to właśnie jest niezrozumiałe - potrafię odczuwać głęboką wdzięczność a mściwość mnie obrzydza, szczególnie własna. Jestem jakoś dziwnie przekonany, że u Ciebie jest co najmniej podobnie. To przecież kwestia realnego oglądu stanu rzeczy i samoświadomości własnego człowieczeństwa. Natomiast mówię o skłonności pań do aberrowania po nieprawdziwościach, na potrzeby zabezpieczenia własnej integralności, co siłą rzeczy wiąże się z choćby krzywdzącą opinią na temat innych ludzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baca1980 napisał:

Później wszyscy się dziwią że czasami dochodzi do tzw. samobójstwa rozszerzonego.

Wiesz co ? To jakieś idiotyczne określenie rodem z WP czy innej interii.

Zwykłe zabójstwo.

 

A już próby tłumaczenia takiej tragedii jak zabójstwo niewinnych dzieci, tylko dlatego że ONA okazała się urwą ..ee..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.