Skocz do zawartości

Powitanie


tony86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 36 lat, mimo ogólnej atrakcyjności związków na koncie mam niewiele. Mój pierwszy poważny związek, w wieku lat 20, był dla mnie źródłem wielu problemów i rozczarnowań, później na kobiety patrzyłem bardzo ostrożnie, zdając sobie sprawę że coś w moim postrzeganiu lub postawie jest nie tak. Około rok temu, będąc w szczycie ogólnej formy fizycznej, materialnej i psychicznej, postanowiłem spróbować czegoś na poważnie, również dostając po tyłku. Tak trafiłem na tematy redpilowe. Od mniej więcej pół roku konsumuję wszystko w tym temacie co nawinie mi się pod rękę.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano! 

 

2 godziny temu, tony86 napisał(a):

Tak trafiłem na tematy redpilowe. Od mniej więcej pół roku konsumuję wszystko w tym temacie

https://youtu.be/6bWVAc-CnqM. 🤣🤣🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, OdważnyZdobywca said:

Siema! 

Widać, że trochę przeżyłeś, podchodzisz rozsądnie do wielu tematów i co ważne - uczysz się (nie zamykając się w bańce skrajnych przekonań). Tak trzymaj 😉 💪

 

 

Dzięki :) Doświadczeń trochę po drodze napewno zebrałem, moją piętą achillesową jest brak poważnego LTR od lat. Z własnej woli, ale to nie ma znaczenia. Tak czy inaczej, sporo błędów przede mną, i napewno o radę tu będę pytał.

 

W ogóle dzięki wszystkim za miłe powitanie, sądziłem że ten wpis trzeba tylko machnąć na odczepnego, a tu proszę ;)

Edytowane przez tony86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tony86 napisał(a):

W ogóle dzięki wszystkim za miłe powitanie, sądziłem że ten wpis trzeba tylko machnąć na odczepnego

 

Przywitanie jest ważnym elementem gdy wchodzisz do nowej społeczności to też dobry nawyk, który może przynieść Ci wiele korzyści.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/11/2023 at 2:55 PM, spacemarine said:

 

rekkeh-r3kk3h.gif

 

Avatar Duke'a bo to mój spirit animal, lubię taki mindset.

 

A ten gif w sedno i na temat.

Aż mi nim przypomniałeś jak miałem 12 lat, i wiesz, jakby to powiedzieć, ten fragment gry dobrze zapadł mi w pamięci ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.