Skocz do zawartości

Syropki z żabki - czy są zdrowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Od ostatniego miesiąca wpadłem na ciekawe produkty, tuż obok energetyków, w żabce - "Strzał energii Shot". Producent przekonuje, że "zmniejsza zmęczenie, pomaga w utrzymywanie równowagi elektrolitowej" itd. (są i inne rodzaje). 
W buteleczce 120 ml jest:
- Tauryna 500 mg;
- Glukuronolakton 200 mg;

- Kofeina 200 mg;

- Dwuwinian choliny 200 mg;

- cholina 82,5 mg;

- Magnez 187,5 mg (50% RWS);
- Ekstrakt z korzenia ashwagandhy 50 mg; 
- witanolidy 0,75 mg;
- kwas amma-aminomasłowy 50 mg

- Niacyna 16 mg;

- Witamina B6 1,4 mg

Czuję się po tym świetnie, mega, jak po połączeniu dobrego treningu z zimnym prysznicem i jakbym miał strzał dopaminowy. 
FFktpeU.jpg
Czy to jest zdrowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugoterminowo zdrowe na pewno nie, ale niezły koktail.

Pierwsze pół składu to właściwie redbull  tauryna i kofeina, glukuronolakton.

Dalej masz cholinę na wątrobę, adaptogen i kilka niezłych witamin.

 

Za cienki w uszach jestem żeby stwierdzić czy wszystkie te specyfiki się wchłaniają a nie neutralizują się wzajemnie.

 

Dawka czyni truciznę, od czasu do czasu cię nie zabije.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 Skład tego wynalazku ma jakiś tam sens oprócz ashwagandhy bo działa tylko przy dłuższym stosowaniu.

Ja bym od polecał bardziej taki stack : zwykła kawa (możesz dodać Lions mane), alphagpc + urydyna lub cholinecdp (ma cząsteczkę urydyny "w sobie), bcomplex.

Możesz też pokombinować z tyrozyną i ALCAR.

Ja robiłem to tak że brałem wymienione suple rano, a tyrozynę z drugą dawką alpha gpc po południu co w efekcie dawało mi mega focus przez cały dzień.

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.