Skocz do zawartości

Gadowski o Kiszczakach, globalniakach i całym bagnie rzeczywistości w której toniemy


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

O, jest part dwa. Pierwszą cześć dwa razy zrobiłem. W chuj ciekawe anegdoty.

 

„Kiszczak bandyta i gangster króremu o tak nic nie zrobią.”

 

Po śniadaniu zasiadam na part 2.  

Ale Gadowski nie dał komentarza na swoim kanale na ten tydzień. 

Ps. Sprzedawaliście broń? To byłoby moralnie.... XD

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zuckerfrei said:

Ps. Sprzedawaliście broń? To byłoby moralnie.... XD

"Tak było, nie zmyślam" 😂

 

@Hubertius miał tak, ale po tym co widział i co słyszał (ale społeczeństwo miało te same szanse), w trybie pilnym się raczej z tego wyleczył.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hubertius napisał(a):

Czekajcie, Gadowski? To ten, co niby gada mądrze, a na chwilę przed wyborami odpala program pt. "no trzeba niestety głosować na PIS"? 🤔

Pokaż mi takiego, który zawsze mówi 100% prawdy i jest pokazywany w mediach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

Ja, co siadam do jakiegoś nowego youtubera to muszę się go „nauczyć” i albo ta „miłość” przetrwa lub nie. 

 

Obserwowałem Gadowskiego przez lata. Gość miał specyficzny podejście do władzy, jeśli chodzi o tę obdcną to nie mógł sie zdecydować i w miłości nie pomagało zdaje się to, że władza nie zawsze realizowała jego postulaty.

 

Facet jest inteligentny, przenikliwy i nie boi się iść pod prąd. Ma dobre wtyki w służbach i dużo wie.

Z drugiej strony, lubi się wyzłosliwiać np atakując czyjeś przywary, przedrzeźniając, przekręcając celowo nazwiska.

 

To drugie zaczęło mi w pewnym momencie przeszkadzać na tyle, by przestać go obserwować. Może też to, że 90% jego contentu to krytyka, a to jednak odbiera energię.

Wychodzi że się go nauczyłem, a potem oduczyłem;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.