Skocz do zawartości

Szeliga


Gambit

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zachowaniu freakfightera Piotra Szeligi? W skrócie to jego trener i przyjaciel uległ wypadkowi podczas walki i jest w stanie wegetatywnym. Piotr wprowadził się do domu jego trenera, bzyka jego żonę i udaje ojczyma. Żona przyjaciela Szeligi mówi że po prostu chce być szczęśliwa. Jestem ciekaw waszych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gambit napisał(a):

Piotr wprowadził się do domu jego trenera, bzyka jego żonę i udaje ojczyma. Żona przyjaciela Szeligi mówi że po prostu chce być szczęśliwa.

Baba zawsze szuka najpierw wśród bliskich znajomych metodą użyteczności...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeliga 

- zbudował sobie PR na zbiórkach na chorego trenera

- publicznie nazywał go "prawie ojcem" i przyjacielem

- po roku dupcy jego żonę gdy on jest poważnie chory

- zmienił zdanie: Teraz mówi, że z trenerem nie byli kolegami

 

Pani Ania

- współżyje z freak fighterem, który był podopiecznym jej męża 

- jej mężem zajmują się rodzice, a ona planuje rozwód 

- uważa, że mąż jest w stanie wegetatywnym, a rodzina męża uważa, że zachował świadomość

 

Moja opinia? Są siebie warci. Znając meandra relacji damsko-męskich nie wróżę im długiej relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał(a):

W indiańskiej wiosce by nią się zajmował wódz

Jeśli to prawda to paniom w indiańskich wioskach opłacałoby się, aby im mężom(partnerom) stało się coś złego, od kalectwa po śmierć. Skoro dzięki temu taka kobieta będzie miała dostęp do największego samca alfa do jakiego mogłaby mieć możliwość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Jeśli to prawda to paniom w indiańskich wioskach opłacałoby się, aby im mężom(partnerom) stało się coś złego, od kalectwa po śmierć. Skoro dzięki temu taka kobieta będzie miała dostęp do największego samca alfa do jakiego mogłaby mieć możliwość. 

Ale wódz nie musiał być samcem alfa. 

No i  raczej było to podyktowane koniecznością z racji tego że taki indianin miał duży potencjał na śmierć. A ona musiała mieć jakieś męskie oparcie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horseman Też mi się wydaje że to długo nie potrwa. Nie mieści mi się w głowie to jak kobiety potrafią porzucić praktycznie z dnia na dzień kogoś, kto według nich jest już bezużyteczny. Mogłaby chociaż żeby sprawiać pozory przyzwoitości odwiedzać go w szpitalu i brać udział w jego rehabilitacji. 

Wrzucają sobie zdjęcia na insta jaka z nich piękna para a jej mąż sra pod siebie w szpitalu. I jeszcze mają pretensje do ludzi którzy piszą że nie powinni się tak zachowywać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.07.2023 o 00:07, Piter_1982 napisał(a):

Chyba w Apokalipsie Św. Jana jest napisane, że w Dniu Sądu Bóg nawet nie spojrzy w stronę tych co zbałamucili, żonę brata. - myślę, że z jakiegoś powodu wartości Chrześcijańskie pozwoliły zbudować niezłą cywilizację.

Tymczasem "Libertarianin" jako wzór podaje kulturę indiańską..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.