Skocz do zawartości

Celebryta Logan Paul i jego narzeczona modelka Nina Agdal


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Miszka napisał(a):

 

Przestań pyszczyć. 5 lat na forum i 366 postów. I będziesz mi pisał o wartości postów? Chłopcze...

Wcale mnie to nie dziwi- jeżeli twoja działalność na tym forum wygląda jak tutaj. Gość napisał 4 post w temacie  którego nie chce czytać zamiast jak człowiek widząc tytuł po prostu to zignorować. W dodatku co post się powtarza. Co za gość.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tamerlan napisał(a):

Dokładnie, warto przy tym dodać że armia studentek i nie tylko ma konta na portalach typu max models, strefa hostess itp. itd

 

To jest realny problem na który wielu mężczyzn w Polsce może trafić.

 

Możesz o tym nawet nie wiedzieć (chociaż dziś internet-wyszukiwanie twarzy/zdjęć trochę w tym pomaga)

 

Dokładnie tak jest, nie jest to wcale tak odrealnione jak się niektórym może wydawać!

 

Edit: Poza tym pośmiałem się... Ona naprawdę ma niezły licznik i to udokumentowany :D 

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Maciejos said:

Taki typowy Trevor

 

ej... ej... przyhamujmy trochę :P

8 hours ago, Miszka said:

Bo to NIC NIE WNOSI do tego, co nas otacza i z czym na codzień możemy się zmierzyć.

 

Słucham czasem takiej piosenki IRA i jest tam fragment "Słuchając opowieści których finał znasz to jaką szanse miłość ma..." i zawsze mi daje do myślenia w kontekście tego co się czasem pojawia na forum. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

Wydaje mi się, że taki celebryta jak Logan Paul ma mnóstwo pań chętnych na seks, więc powinien być wyrobiony "w grze" (jak to mówi się na kanale "Musisz wiedziec").

 

Zatem trudno mi uwierzyć, że on weźmie ślub.

 

Wręczając pierśionek zachowuje się jak dzieciak.

 

Może to taka pokazówka dla młodzieży?

 

 

On podobnie jak will smith uwierzył że trafił ta jedna perłę na dnie oceanu która jest inna niż wszystkie...

Ci faceci to idealne przykłady bluepilla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

@Tamerlan temat jak temat, ale nie ten dział.

Bardziej pasuje do "hydepark" albo "społeczeństwo".

 

Chyba, że osobiście korzystałeś z usług jego narzeczonej?🤔

 

Zerknąłem wcześniej na tematy w dziale- jest o Kiwiorze (więc w zasadzie to samo- o Celebrycie który się nawet nie rozwiódł jeszcze), jest artykuł z Onetu.

 

 

3 godziny temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Dokładnie tak jest, nie jest to wcale tak odrealnione jak się niektórym może wydawać!

 

Edit: Poza tym pośmiałem się... Ona naprawdę ma niezły licznik i to udokumentowany :D 

 

W miastach jak Kraków, Warszawa to jest powszechne. Co 2-3-4 studentka (strzelam teraz) ma konto na podobnym portalu, nawet te mniej wyglądające na modelki (a każda pragnie być)

4 godziny temu, vodkas85 napisał(a):

Czy modelki, aktorki i celebrytki dorabiają sobie jako prostytutki?

Niesamowita sprawa. Dziwne nie?

no jak widać dziwne nawet dla celebrytów czasami

2 godziny temu, cst9191 napisał(a):

Wiele tych zdjęć jest przerobionych.

 

Np. to:

 

 to prawda sporo fejków też

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krk/wwa to powiedzmy, że masz dużo większe szanse przy fajnej lasce na takie atrakcje. Ja sobie strzelę teraz tak 70% szans ;)

 

Co do zdjęć i trollingu Danis'a. Na początku wrzucał z tego co widzę prawdziwe zdjęcia, zrobiła się z tego taka beka, że przerodziło się to w robienie (oczywiście wszyscy widzą że to fake) masowych przeróbek, jakoby Pani miała po prostu każdego. Mnie tam to bawi 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tamerlan napisał(a):

W miastach jak Kraków, Warszawa to jest powszechne. Co 2-3-4 studentka (strzelam teraz) ma konto na podobnym portalu, nawet te mniej wyglądające na modelki (a każda pragnie być)

 

10 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

W krk/wwa to powiedzmy, że masz dużo większe szanse przy fajnej lasce na takie atrakcje.

Serio?

Większość studentek "dorabia tyłkiem"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

 

Serio?

Większość studentek "dorabia tyłkiem"?

 

Dla mnie konto na portalu "Strefa hostess" czy max models to "czerowna flaga". Oczywiście sporo dziewczyn dorabia tam normalnie ale jest sporo szans na pewne "inne" sytuacje. 

 

A czy większość to nie wiem, statystyka raczej wszystkich nie obejmuje, sporo lubi zwykła zabawę z dala od domu, a spora część pewnie nawet nie potrafi określić swojego statusu.

 

https://krknews.pl/piata-studentka-przyznaje-ze-sponsora-mysla-ze-sa-prostytutkami/

 

48 minut temu, zychu napisał(a):

Forum świadomych mężczyzn, k***a.

 

A o babach pierdolenie, że bzdurami się zajmują.

 

kolego nie chcę być złośliwy ale pamiętam Cię z wątku o Radziu Majdanie, Dodzie i Rozenek.

 

Myślę że trzymanie kija w d*pie, i mówienie innym o czym można rozmawiać a o czym nie nie służy temu miejscu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.09.2023 o 11:20, Gixer napisał(a):

On podobnie jak will smith uwierzył że trafił ta jedna perłę na dnie oceanu która jest inna niż wszystkie...

Ci faceci to idealne przykłady bluepilla...

Nie chodzi o "blue pill" strikte tylko o traumatyczne dzieciństwo i czucie niezdrowego przyciągania jedno do drugiego.

Osoby takie jak Will są straumatyzowane i dla tego nie odpuszczają i chcą by relacja działa mimo, że jest to relacja patrząc z boku katastrofalna dla niego - dużo by opisywać. Ten temat to jest rzeka.

Nigdy bym nie pomyślał, że taka znana osoba w gruncie rzeczy jest tak skrzywdzona. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.