Skocz do zawartości

Zobacz jak WSTYD niszczy Twoje życie towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

@_aDr_ Wiesz, to są dobre treści "miej żonę, rób dzieci i szanujcie się nawzajem" - to są BARDZO DOBRE I WARTOŚCIOWE treści.

Bardziej mi chodzi o te ślepe potępianie seksualności, wypieranie potrzeb, wpajanie wstydu i poczucia winy bo "zwaliłeś konia" i inne takie pierdolety powtarzane jak zdarta płyta przez gości w sukienkach.

 

Zdrowy wstyd jest wtedy gdy coś spier_lisz i się wstydzisz i POSTANAWIASZ to poprawić i nie robić błędu ponownie.

A nie się potępiasz podświadomie że podobają ci się cipki i ci qtas staje i chce ci się ruchać itp.

 

Bo to są bzdury, jedynie o czym mówi biblia to żeby wstrzymać się od nierządu. Sami przez swoje nauczanie idą na potępienie, do tego potępiają innych. Tak samo robili faryzeusze. Nikt normalny nie potępia za seksualność i upadki w tej sferze. To tak jakby przeczyć swojej biologii, która też jest od Boga. 

 

Wiem o czym piszesz doskonale przez wiele lat płakałem na kolanach, płakałem przed Bogiem, bo zrobiłem sobie dobrze jako młody jurny chłopak. Takie programowanie miałem, a wystarczyło chodzić tam do 9 roku życia. Potem się wypisałem. Ale w podświadomości ciągle to wraca. 

Edytowane przez _aDr_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop ale w temacie troche ;) Kuurła panowie pamiętajcie żeby trzymać się na kilometr od samotnych mamusiek. Zwłaszcza takich młodych w miare z małymi dziećmi. Zwsze będziecie na ostatnim miejscu, a i tak nie pobzykacie za bardzo bo ona nie ma czasu bo dzieci bawi. A dzieci jak wiadomo są non-stop chore albo coś w tym stylu. Więc ona jet zawsze zajęta albo coś w tym stylu.  :D

Zasady te nie dotyczą Chadow w Lambo oczywiście haha

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Jakoś w prawosławiu popi nie mają problemu aby się żenić.

I można? Pamiętam jak mi to tłumaczyli w dzieciństwie że ksiądz składa "śluby bogu" a nie kobiecie... ogólnie takie na odpierdol gadanie...

10 minut temu, Garrett napisał(a):

Mały offtop ale w temacie troche ;) Kuurła panowie pamiętajcie żeby trzymać się na kilometr od samotnych mamusiek. Zwłaszcza takich młodych w miare z małymi dziećmi. Zwsze będziecie na ostatnim miejscu, a i tak nie pobzykacie za bardzo bo ona nie ma czasu bo dzieci bawi. A dzieci jak wiadomo są non-stop chore albo coś w tym stylu. Więc ona jet zawsze zajęta albo coś w tym stylu.  :D

Zasady te nie dotyczą Chadow w Lambo oczywiście haha

Spróbuj nie mieć do kobiet o to żalu. To jest im WGRANE i one się tak zachowują... poza tym z ręką na sercu - spróbuj wejść w skórę takiej samotnej matki... nie będziesz się dziwił czemu się tak PODLE zachowuje...

 

ALE

 

ty nie musisz KOMPLETNIE się tym przejmować i CUDZYMI bejbikami. To jest właśnie zadanie WSTYDU i POCZUCIA WINY wpajanego ci od małego. "Bo jak to? tak zostawić na pastwę maluchy? muszę je uratować!"  

NIE QRWA, NIE MUSISZ, NIC NIE MUSISZ. Najważniejsze to...

 

DBAĆ O WŁASNĄ DUPE.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.