Skocz do zawartości

Zobacz jak WSTYD niszczy Twoje życie towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

A naprawdę chcę być po prostu wyruchana?...

A nie można bardziej kulturalny sposób?

Np

"A naprawdę potrzebuje miłości cielesnej?..."

 

Młode chłopaki potem myślą tylko o samym akcie zamiast o całości "relacji intymnej"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SuperMario napisał(a):

Skurwensyn miał taką pewność siebie że jak widziałem go w akcji to wtedy jeszcze młody i nieświadomy myślałem że liści na pysk zbierze cały bukiet. O ja naiwny haha.

Taaaak, od małego nam wmawiają że KAŻDA kobieta to kwiatuszek, że one są niewinne i delikatne...

 

A potem jeden z drugim widzi jak chleją, ćpają, ruchają się z nowo poznanymi typami, przeklinają itp. i jest WIEEELKI dysonans poznawczy...

 

Dzisiaj mój kolega ZAWSTYDZIŁ mnie bo trochę gadałem o nowej kobiecie managera naszego. Zajebista dupa ogółem. Żartowałem sobie. Na co on (chyba humoru nie miał) żebym przestał bo to nieładnie tak obgadywać i ogólnie chyba swój jakiś wstyd przeprojektował na mnie. Nie powiem - podqrwił mnie ostro. Musiałem go przeprosić bo to trochę mój jakby przełożony... ale JUŻ WIEM że nim NIE WARTO takich tematów poruszać.

I sobie pomyślałem - jak kobieta spotka takiego PORZĄDNEGO faceta który BĘDZIE JĄ OCENIAŁ i ZAWSTYDZAŁ za jej naturalne potrzeby (bycia porządnie zerżniętą bo to normalne) to JAKIE ONA BĘDZIE MIAŁA DO NIEGO PODEJŚCIE? 

Takie jak ja od teraz do tego kumpla. Po prostu temat taki z nim NIE ISTNIEJE.

 

A potem chłopy płaczą że badboye ruchają a im nawciskali bajek że kobiety chcą grzecznych chłopaków itp.

 

Dziewczyny teraz noszą obcisłe topy gdzie widać im sterczące sutki bo nie noszą staników. Dzisiaj widziałem leginsiare, stringi jej odbijały bo gadki z siłowni tak cienkie i obcisłe że wszystko widać..

 

ALE PAMIĘTAJCIE, ONE NIE CHCĄ SEKSU xD Bo tak wam mówili jacyś frajerzy w dzieciństwie.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Taaaak, od małego nam wmawiają że KAŻDA kobieta to kwiatuszek, że one są niewinne i delikatne...

 

A potem jeden z drugim widzi jak chleją, ćpają, ruchają się z nowo poznanymi typami, przeklinają itp. i jest WIEEELKI dysonans poznawczy...

Co zrobić.

Niektórzy goście do końca życia biorą kobiety jako ósmy cud świata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 23:10, SuperMario napisał(a):

... poznałem kumpla którego SMV to było max 5 jak się ładnie ubrał, 170cm i o kilka kg za dużo. I co z tego? Jak miał luz i taką wyjebkę jakiej chyba nigdy później nie widziałem i ruchał najlepsze panny na roku. 

...

Aha, i jeszcze jedna rzecz, mieliśmy też na roku takiego chada, mundurówka, siłka, szczęka, wzrost, no miał wszystko, oprócz gadki. I co? I nic, najlepsze warunki nie pomogą jak jaja są ściśnięte stresem. 

 

 

No i co Ty @Zły_Człowiek na to? Wygląd ponad wszystko? Geny?

 

Taaaa... to geny, geny... ale tylko na ekranie komputera, gdy chad milczy, i ten SMV 5/10 też milczy.

 

A na kogo lecą laski? Na samca alfę.

Który to samiec alfa? Najsilniejszy? Z najlepszymi genami?

Nie. Samiec alfa to ten najbardziej zadowolony.

 

Skąd one wiedzą, że najbardziej zadowolony?

Nie wiem.

Jakoś to wykrywają.

Mają radary do wykrywania poziomu energii wewnętrznej.

 

Radary nie działają gdy się patrzy na telefon. Tylko w realu.

 

Ruskim naukowcom się o tym jeszcze nie śniło nawet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 10.09.2023 o 23:26, Ramaja Awantura napisał(a):

Ruchasz dziewczynę, jej jest dobrze i tobie i to GRZEEEECH bo qrwa życie to nie przyjemności tylko udręka bo jakiś frajerzyna to wymyślił w średniowieczu...

 

Kult cierpienia nie wymyślił frajerzyna, tylko ktoś kto wiedział co robi, kto tutaj na planecie rządzi.

 

 

Kobiety są zmuszane przez naturę aby mieć seks, aby były dzieci. Brak seksu boli.

Kobiety chcą seksu przez parę dni w miesiącu. Dużo seksu. Dużo, dużo. Z wieloma, których dopuści.

 

Mężczyźni są zmuszani przez naturę do seksu. Brak seksu boli.

Mężczyźni chcą seksu co parę dni. Najlepiej nie ciągle z tą samą.

 

 

Seks to przyjemność. Nagroda przewidziana dla ludzi przez naturę.

Seks to samo dobro.

 

 

Społeczeństwo dziewczynę, która uprawia dużo seksu obkłada winą.

Dziewczyny muszą dbać, aby nie być odrzuconymi przez stado.

 

 

Kobietę podrywają "chadowie" w pracy. Ona jest niepodrywalna. Zdystansowana.

Po południu jedzie do hotelu z obcym na seks, bo to bezpieczny kochanek, nie narobi smrodu w pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @Kenobi, zadarłeś z potęgą imperium oraz ciemnej strony mocy!

Odpisuję ci ostatni raz bo siebie robisz idiotę.

 

... poznałem kumpla którego SMV to było max 5 jak się ładnie ubrał, 170cm i o kilka kg za dużo. I co z tego? Jak miał luz i taką wyjebkę jakiej chyba nigdy później nie widziałem i ruchał najlepsze panny na roku. 

...

Aha, i jeszcze jedna rzecz, mieliśmy też na roku takiego chada, mundurówka, siłka, szczęka, wzrost, no miał wszystko, oprócz gadki. I co? I nic, najlepsze warunki nie pomogą jak jaja są ściśnięte stresem. 

 

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

No i co Ty @Zły_Człowiek na to? Wygląd ponad wszystko? Geny?

 

Taaaa... to geny, geny... ale tylko na ekranie komputera, gdy chad milczy, i ten SMV 5/10 też milczy.

WOW, 1 na milion karzeł który obraca modelki1!!!!!

Wy naprawdę jesteście upośledzeni. Sorry, ale to wy siedzicie w matrixie redpilla XD

Nie będę poraz kolejny ci walił co to jest cherry picking oraz to że faceci przeceniają wygląd kobiet a sobie obniżają.

Nie chce mi się po raz kolejny o prawach statystyki i prawdopodobieństwa.

Jak po raz 3 tego nie rozumiesz, to nie świadczy o twojej inteligencji oraz z logiką jesteś na bakier.

 

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

A na kogo lecą laski? Na samca alfę.

Który to samiec alfa? Najsilniejszy? Z najlepszymi genami?

Nie. Samiec alfa to ten najbardziej zadowolony.

Jak chad ma zaburzenia psychiczne to jego sprawa,  ale to chad łatwiej obraca modelki niż karzeł z charakterem.

Jakbyś nie rozumiał żę kobiety lecą głównie na geny, ale też ma wpływ jego charakter i psycha.

Czyli ci rozrysuję bo ewidentnie zbyt bystry to ty nie jesteś:

ZDROWE psychicznie kobiety widzą gościa i oceniają go na postawie tych wartości:

 

1. Wygląd i geny - jeśli są z akcpetowalne czyli całkokształt więcej niż 6/10 idź do kroku 2 jeśli nie to OVER! Koniec programu!

2. Charakter - jeśli jest akcptowalny czyli nie strachliwy oraz nie skrajny debil to idź do kroku 3, jeśli nie to OVER lub ONS! (pomijam fakt że im lepszy wygląd to większa tolerancja)

3. Jego posiadanie i majątek - im więcej ma to lepiej, ale to ma marginalne znaczenie przy punktach 1 i 2.

 

Jeśli kobieta pomija krok 1 to oznacza że jest zaburzona (oraz ma znaczące braki w wyglądzie) i ma świadomość że nie ma szans na relacje z lepszymi, bo każda kobieta dąży do relacji z LEPSZYM mężczyzną.
Czyli desperatka, narkomanka, kobieta która ma wenerę lub srogą liczbę poprzednich partnerów... one przestały wybrzydzać bo nie mają wyboru!

 

Kapujesz?

Te wasze wyjątki są śmieszne, bo to z reguły pary zaburzona psychicznie wiedźma która nie ma szans na lepsze opcje z przęciętniakiem, lub pary powstałe przed tinderem czyli spokojnie ponad 35 lat.

Sorry ale te wyjątki będą zanikać. 

The future is now old man!

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Skąd one wiedzą, że najbardziej zadowolony?

Nie wiem.

Jakoś to wykrywają.

Mają radary do wykrywania poziomu energii wewnętrznej.

Kolejny sekciarz radarowy i eneretyczny - bzdura.

Przegryw może chodzić z bananem na ustach a kobiety dalej będą na niego patrzeć z obrzydzeniem lub pogardą.

I tak testowałem to jak i moi znajomi. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Radary nie działają gdy się patrzy na telefon. Tylko w realu.

Ruskim naukowcom się o tym jeszcze nie śniło nawet.

@Kenobi ty jesteś takim śmiesznym człowiekiem,  jakby te twoje pierdololo działało to byś nie musiał obracać prostytutek a ty mi sprzedajesz magiczną wizję romantyzmu że charakter ma znaczenie. 

Ma gównianie znacznie, gdy ma się kijowy wygląd, on dopiero jest zauważany jak się ma dobry wygląd.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Kult cierpienia nie wymyślił frajerzyna, tylko ktoś kto wiedział co robi, kto tutaj na planecie rządzi.

Lol.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Kobiety są zmuszane przez naturę aby mieć seks, aby były dzieci. Brak seksu boli.

Kobiety chcą seksu przez parę dni w miesiącu. Dużo seksu. Dużo, dużo. Z wieloma, których dopuści.

Po to misiu kolorowy powstał tinder i dlatego chady nie przerwanie nie mogą się odgonić od natrętnych pań.

I nie misiu kolorowy aż tak sexu nie pragną gdy w otoczeniu są same przegrywy, mało jest kobiet kociarek czy innych nawiedzonych bab które urzywają dildo?

Ty się wczoraj urodziłeś?

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Mężczyźni są zmuszani przez naturę do seksu. Brak seksu boli.

Mężczyźni chcą seksu co parę dni. Najlepiej nie ciągle z tą samą.

Brawo, odkryłeś Corussant! 

I dlatego chady obracają sobie panienki jak chcą a przegrywy mogą najwyżej popatrzeć.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Seks to przyjemność. Nagroda przewidziana dla ludzi przez naturę.

Seks to samo dobro.

Nie, sex został stworzony do prokreacji.

A daje przyjemność bo inaczej by nas nie było od tysięcy lat.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Społeczeństwo dziewczynę, która uprawia dużo seksu obkłada winą.

Dziewczyny muszą dbać, aby nie być odrzuconymi przez stado.

Hahahahaha no co za typ XD

Że się przejmują opinią przegrywów? 

A ty myślisz że czemu tak kobiety uciekają do innych miast, mimo że na miejscu mają studia, pracę itd.

Po anonimizację! Tam nikt ich nie zna, więc są urwane ze smyczy.

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Kobietę podrywają "chadowie" w pracy. Ona jest niepodrywalna. Zdystansowana.

Po południu jedzie do hotelu z obcym na seks, bo to bezpieczny kochanek, nie narobi smrodu w pracy.

Wow. Rozsądna kobieta z rozsądną zasadą.

Po co ma brać typa z pracy i mieć nasrane potem, jak może mieć opcje lepsze?

 

Wiesz co @kenobi ostatni raz ci odpisuję w tym wątku bo siebie pogrążasz a nie rozmawiasz jak człowiek, ja ci dałem wiele racjonalnych arguementów a ty jak dziecko walisz bzdurami.

Jakby nie było jak ja piszę to byś nie musiał obracać div, ani zaburzonych kobiet, a świat jest jaki jest.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Oj @Kenobi, zadarłeś z potęgą imperium oraz ciemnej strony mocy!

Odpisuję ci ostatni raz bo siebie robisz idiotę.

 

... poznałem kumpla którego SMV to było max 5 jak się ładnie ubrał, 170cm i o kilka kg za dużo. I co z tego? Jak miał luz i taką wyjebkę jakiej chyba nigdy później nie widziałem i ruchał najlepsze panny na roku. 

...

Aha, i jeszcze jedna rzecz, mieliśmy też na roku takiego chada, mundurówka, siłka, szczęka, wzrost, no miał wszystko, oprócz gadki. I co? I nic, najlepsze warunki nie pomogą jak jaja są ściśnięte stresem. 

 

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

No i co Ty @Zły_Człowiek na to? Wygląd ponad wszystko? Geny?

 

Taaaa... to geny, geny... ale tylko na ekranie komputera, gdy chad milczy, i ten SMV 5/10 też milczy.

WOW, 1 na milion karzeł który obraca modelki1!!!!!

 

Aby nei robić z siebie idioty należałoby mieć liczby.

Wg Ciebie 0.000001 nieatrakcyjnych obraca modelki.

Wg mnie liczba jest inna. Ale nie mam badań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Wy naprawdę jesteście upośledzeni. Sorry, ale to wy siedzicie w matrixie redpilla XD

Nie będę poraz kolejny ci walił co to jest cherry picking oraz to że faceci przeceniają wygląd kobiet a sobie obniżają.

Nie chce mi się po raz kolejny o prawach statystyki i prawdopodobieństwa.

Jak po raz 3 tego nie rozumiesz, to nie świadczy o twojej inteligencji oraz z logiką jesteś na bakier.

 

Dobrze, zakończmy to.

Mierzą się tutaj opinie.

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

 

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

A na kogo lecą laski? Na samca alfę.

Który to samiec alfa? Najsilniejszy? Z najlepszymi genami?

Nie. Samiec alfa to ten najbardziej zadowolony.

Jak chad ma zaburzenia psychiczne to jego sprawa,  ale to chad łatwiej obraca modelki niż karzeł z charakterem.

Jakbyś nie rozumiał żę kobiety lecą głównie na geny, ale też ma wpływ jego charakter i psycha.

Czyli ci rozrysuję bo ewidentnie zbyt bystry to ty nie jesteś:

ZDROWE psychicznie kobiety widzą gościa i oceniają go na postawie tych wartości:

 

1. Wygląd i geny - jeśli są z akcpetowalne czyli całkokształt więcej niż 6/10 idź do kroku 2 jeśli nie to OVER! Koniec programu!

2. Charakter - jeśli jest akcptowalny czyli nie strachliwy oraz nie skrajny debil to idź do kroku 3, jeśli nie to OVER lub ONS! (pomijam fakt że im lepszy wygląd to większa tolerancja)

3. Jego posiadanie i majątek - im więcej ma to lepiej, ale to ma marginalne znaczenie przy punktach 1 i 2.

 

Mówisz:    "lecą głównie na geny".

Przedstawiasz trzy punkty.

Punkt 2 i 3 to nie są geny.

 

Samozaorałeś się.

 

 

"zbyt bystry to nie jesteś"

-- :) :)    

Jeśli jeden mężczyzna mówi tak do drugiego, to mądre kobiety źle myślą o tym co te słowa wypowiada.

 

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Jeśli kobieta pomija krok 1 to oznacza że jest zaburzona (oraz ma znaczące braki w wyglądzie) i ma świadomość że nie ma szans na relacje z lepszymi, bo każda kobieta dąży do relacji z LEPSZYM mężczyzną.
Czyli desperatka, narkomanka, kobieta która ma wenerę lub srogą liczbę poprzednich partnerów... one przestały wybrzydzać bo nie mają wyboru!

 

Jak napisałem "wygląd ma być nieodpychający", to mnie wyśmiałeś.

 

Cytuję Ciebie:    "Wygląd i geny - jeśli są z akcpetowalne"

 

Porównaj sobie.

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):
2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Skąd one wiedzą, że najbardziej zadowolony?

Nie wiem.

Jakoś to wykrywają.

Mają radary do wykrywania poziomu energii wewnętrznej.

Kolejny sekciarz radarowy i eneretyczny - bzdura.

Przegryw może chodzić z bananem na ustach a kobiety dalej będą na niego patrzeć z obrzydzeniem lub pogardą.

I tak testowałem to jak i moi znajomi. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.

 

 

Tego nie da się przetestować.

 

 

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):
2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Radary nie działają gdy się patrzy na telefon. Tylko w realu.

Ruskim naukowcom się o tym jeszcze nie śniło nawet.

@Kenobi ty jesteś takim śmiesznym człowiekiem,  jakby te twoje pierdololo działało to byś nie musiał obracać prostytutek

 

Nie muszę.

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

a ty mi sprzedajesz magiczną wizję romantyzmu że charakter ma znaczenie. 

 

To twój punkt nr 2.

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Ma gównianie znacznie, gdy ma się kijowy wygląd, on dopiero jest zauważany jak się ma dobry wygląd.

 

 

Twoje punkty są dobre.

 

Ty twierdzisz, że laski lecą tylko na chadów, geny 10/10.

A twój punkt brzmi że trzeba tylko przeskoczyć 6/10.

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Lol.

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Kobiety są zmuszane przez naturę aby mieć seks, aby były dzieci. Brak seksu boli.

Kobiety chcą seksu przez parę dni w miesiącu. Dużo seksu. Dużo, dużo. Z wieloma, których dopuści.

Po to misiu kolorowy powstał tinder i dlatego chady nie przerwanie nie mogą się odgonić od natrętnych pań.

 

 

Tak. Jak ktoś jest chadem, to trudno się z nim spotkać.

Info od kobiety, z którą miałem seks. Innej. 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):
2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Mężczyźni są zmuszani przez naturę do seksu. Brak seksu boli.

Mężczyźni chcą seksu co parę dni. Najlepiej nie ciągle z tą samą.

Brawo, odkryłeś Corussant! 

I dlatego chady obracają sobie panienki jak chcą a przegrywy mogą najwyżej popatrzeć.

 

Zgadzam się z tym.

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):
2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Społeczeństwo dziewczynę, która uprawia dużo seksu obkłada winą.

Dziewczyny muszą dbać, aby nie być odrzuconymi przez stado.

Hahahahaha no co za typ XD

Że się przejmują opinią przegrywów? 

 

Nie przejmują się opinią przegrywów.

Tylko stada do którego należą.

Kobiety są czułe na temat opinii w stadzie jaką mają.

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

A ty myślisz że czemu tak kobiety uciekają do innych miast, mimo że na miejscu mają studia, pracę itd.

Po anonimizację! Tam nikt ich nie zna, więc są urwane ze smyczy.

 

Uciekają po lepsze życie. Nie anonimizację.

 

W mieście jest multimilioner, mega chad, jak z 50 twarzy greya, albo 365 dni.

Boskie życie. Korpo seks. Imprezy, samochody, biurowce.

Sex w wielkim mieśćie.

 

 

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Wiesz co @kenobi ostatni raz ci odpisuję w tym wątku bo siebie pogrążasz a nie rozmawiasz jak człowiek, ja ci dałem wiele racjonalnych arguementów a ty jak dziecko walisz bzdurami.

 

:) :)

 

 

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Jakby nie było jak ja piszę to byś nie musiał obracać div, ani zaburzonych kobiet, a świat jest jaki jest.

 

Mmm... jak ja je wszystkie... no prawie wszystkie... lubię. Nie masz pojęcia.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Aby nei robić z siebie idioty należałoby mieć liczby.

Wg Ciebie 0.000001 nieatrakcyjnych obraca modelki.

Wg mnie liczba jest inna. Ale nie mam badań.

To i tak nie zmienia faktu że to promil, a wiarygodnych badań nie ma, bo kobiety kłamią nawet w anonimowych badaniach.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Dobrze, zakończmy to.

Mierzą się tutaj opinie.

Widzę żeś uparty.

 

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Mówisz:    "lecą głównie na geny".

Przedstawiasz trzy punkty.

Punkt 2 i 3 to nie są geny.

Samozaorałeś się.

No tak jest nie umiesz czytać ze zrozumieniem....

to ci ostatni raz odpiszę: tak głównie lecą na geny, a POTEM patrzą na następne cechy.

Jasno ci to napisałem. te cechy 2 i 3 mają znaczenie podrzędne.

dalej nie kapujesz? to ci napiszę jaśniej:

MORDA/WYGLĄD>>>>>>>>>>>>>>>DŁUGO DŁUGO NIC>>>>>>>>>>>>>>CHARAKTER>>>KASA

 

Dobry charakter, fermony itd jest bezużyteczny dla przegrywa, bo kobieta nawet nie da do siebie odezwać - zostałe skreślony już po pierwszym punkcie, a program po niespełnionym warunku się zakończył a nie ocenia dalej XD.

Nie pokażesz tych dobrych cech, jak pani odrzuca za wygląd, sorry.

 

19 minut temu, kenobi napisał(a):

"zbyt bystry to nie jesteś"

-- :) :)    

Jeśli jeden mężczyzna mówi tak do drugiego, to mądre kobiety źle myślą o tym co te słowa wypowiada.

 

🥱 nie mamy kontrargumentów prawda?

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Jak napisałem "wygląd ma być nieodpychający", to mnie wyśmiałeś.

Cytuję Ciebie:    "Wygląd i geny - jeśli są z akcpetowalne"

Porównaj sobie.

Wyśmiałem to w kontkeście że nie opychający to 5/10.

Nieodpychający wygląd to conajmniej 6/10 (dla kobiet 2-4/10) a tak naprawdę +8/10 (czyli dla całej reszty)

 

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Tego nie da się przetestować.

Da, wystarczy obserwować padawana dobrej energi i jego wpływ na panie.

Dziwnym trafem nie działa na brzydkich osobnikach. Kobiety nie stały się dla niego miłe.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Nie muszę.

Nie musisz a jednak piszesz o divach.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

"a ty mi sprzedajesz magiczną wizję romantyzmu że charakter ma znaczenie. "

To twój punkt nr 2.

Czy ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie napisałem że ma znacznienie TYLKO GDY ma się ten wygląd!

Czyli wizja charakteru jest błędna! 

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Twoje punkty są dobre.

No powoli łapiesz, może jednak będzie to nowa nadzieja.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Ty twierdzisz, że laski lecą tylko na chadów, geny 10/10.

A twój punkt brzmi że trzeba tylko przeskoczyć 6/10.

No 6/10 jak wystarczą panienki 1-4/10 ale jak chcesz cokolwiek lepszego to niestety, trzeba mieć więcej!

I nie, tuning bez operacji plastycznych daje max. "plusika" czyli 5 z +/10 a ten nadal będzie gorszy niż zaniedbany 6/10.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Tak. Jak ktoś jest chadem, to trudno się z nim spotkać.

Info od kobiety, z którą miałem seks. Innej. 

Widzisz próbowała. Jesteś dla niej drugąrzędną opcją, jakby miała wybór to byś skończył z ręką.

 

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Nie przejmują się opinią przegrywów.

Tylko stada do którego należą.

Kobiety są czułe na temat opinii w stadzie jaką mają.

Uwierz mi, że jak tylko pojawi się odpowieni chad to opinia rodziny, społeczeństwa, znajomych, czy nawet zasady religijne pójdą w bok!

Nie raz i nie dwa to widziałem.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Uciekają po lepsze życie. Nie anonimizację.

Hahahah, lepsze życie jest drugim powodem, przecież sam pisałeś że "brak sexu ich boli".

19 minut temu, kenobi napisał(a):

W mieście jest multimilioner, mega chad, jak z 50 twarzy greya, albo 365 dni.

Boskie życie. Korpo seks. Imprezy, samochody, biurowce.

Sex w wielkim mieśćie.

No zgadza się i może zmieniać chłopów jak chce i ile chce, bo nie ma "kagańca opinii społeczeńśtwa" jak w domu.

19 minut temu, kenobi napisał(a):

 

:) :)

 

Twój high ground nie działa jak mogę ciebie powalić piorunami. XD

19 minut temu, kenobi napisał(a):

Mmm... jak ja je wszystkie... no prawie wszystkie... lubię. Nie masz pojęcia.

To że nie zuważasz u nich red flagów to twoja sprawa, ale nie mów że nie ostrzegałem.

Ty lepiej zacznij patrzeć oczami a nie ptakiem to może też je zauważysz.

 

I zanim odpiszesz, zastanów się nad sobą, przemyśl to co napisałem i czy faktycznie twoje życie wygląda jak sądzisz.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura

Widziałem to nagranie jak i poprzednie Żubera. Daleki jestem od kupownia jego produktów, bo z samych free na yt wyciagniesz perełki jesli dobrze interpretujesz. Zgadzam sie z tym co tutaj prawi. Wstyd, i bycie zbyt powaznym bym dodal na randkach to jest trumna. Z tego nawet czAD SRad nie ukręci;)

 Oczywiscie taki luz i swoboda patrzenia nie bierze sie z nikąd. Ja pamietam jak trenowalem spojrzenie ogolnie na filmach z Bondem czy genialny wręcz przykład z filmu Alfie ( bodaj 2004r. ). Jesli nie masz mozliwosci jak @SuperMario ze masz koło siebie typa co ma to naturalnie, to musisz szukać w netach. Da sie to zaimplikować do siebie 

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wolnoscodporno.pl/Blog/2016/08/O-Emocjach-Wstyd-1

 

Wrzucam, ogólnie blog polecam bo świetnie tłumaczy emocje :).

 

1 godzinę temu, SilentAssassin napisał(a):

Wstyd, i bycie zbyt powaznym bym dodal na randkach to jest trumna.

Tak tylko ten wyparty wstyd w człowieku zostaje a człowiek mylnie wtedy interpretuje że jest "ponurakiem" itp.

Temat ogólnie bardzo złożony...

 

Cytat
A wstyd niszczący nas od wewnątrz w naszych życiach pojawia się nienaturalnie - poprzez działania innych ludzi, których celem było zawstydzenie nas. A więc wmówienie nam "Ty jesteś taki, a taki". Kilka przykładów o kobietach i mężczyznach:
- Grzeczne dziewczynki nie całują się z chłopakiem, którego dopiero poznały. Skoro tak zrobiłaś, to nie jesteś godna mojego szacunku. Z poważaniem - tatuś i mamusia.
- Kobieta nie uprawia seksu dla przyjemności. Jeżeli to robi jest dziwką. Z poważaniem - kobiety i mężczyźni.
- Facet bez samochodu to nie facet. Z poważaniem - inni faceci, którzy mają samochody.
- Facet nie uprawiający seksu to nieudacznik. Z poważaniem - wszyscy faceci, wliczając tych, którzy seksu jeszcze nie mieli.

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał(a):

Dobre zastosowanie shamingu potrafi wrzucić w poczucie wstydu:

Bardzo ważny materiał... ogólnie Musisz wiedzieć ma spoko materiały... shaming to broń kobiet byś był posłuszny i robił co każą...

Człowiek we wstydzie jest najniżej  i jest bezbronny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Bardzo ważny materiał... ogólnie Musisz wiedzieć ma spoko materiały... shaming to broń kobiet byś był posłuszny i robił co każą...

Człowiek we wstydzie jest najniżej  i jest bezbronny...

Co prawda to prawda.

Z kanału Musisz wiedzieć dowiedziałem się o czymś takim jak shaming czy ghasliting

 

Kobiety mają te broń opanowaną do perfekcji (gaslihtigin i shaming).

 

W dniu 10.09.2023 o 23:26, Ramaja Awantura napisał(a):

hawkins_tabela.jpg?ssl=1

Wstyd jest najniżej na mapie emocji...

Nawiązanie do tej grafiki. Wstyd najniżej i wina także.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

8 minut temu, nowy00 napisał(a):

Kobiety mają te broń opanowaną do perfekcji (gaslihtigin i shaming).

 

Zgadza się.

 

Wielu ludzi nie ma rozwiniętych osobowości, nie idą drogą samorozwoju.

Więc postępują niemoralnie, kierowani emocjami. 

 

 

 

Często kobiecy shaming i gaslighting nie są jej świadomym działaniem,

ale akcją pod wpływem emocji, idąc po najmniejszej linii oporu,

aby osiągnąć cele, które jej wydają się dobre.

 

 

 

 

 

Przykład przemocy jest taki: 

 

— Idę w piątek z Michałem na piwo, okej?
— A co ja będę robiła w piątek? Tak mnie samą zostawisz? Mówiłeś, że chcesz ze mną czas spędzać...

 

Inny:

 

— Źle się nam powodzi, mógłbyś coś zrobić, aby zarabiać więcej. Zobacz... Arek wcześniej do pracy jedzie niż Ty, może bardziej się stara, coś może robisz źle. Tak chcesz całe życie ciułać? Przecież muszę dziecku kupić leki, ubrania, wyprawkę do szkoły. Do fryzjera rzadziej chodzę.

 

 

 

I jedno i drugie wynika z emocji kobiety.

Jedno i drugie to przemoc wobec mężczyzny z którym żyje.

 

Ona postępuje źle, ale ... no taka ona jest... nie zastanawia się, nie myśli, nie jest empatyczna, nie przyjmuje punktu widzenia męża.

 

 

 

W pierwszym przypadku nie chce aby on szedł na piwo z kolegą, bo brak obecności męża na jej oku może spowodować utratę męża — np. koleżanki, czeste wyjścia, zdrada.

W drugim przypadku ona się kieruje troską o dostatek w gnieście rodzinnym. Kto zapewnia dostatek? Mąż. Kto jest winny jak brakuje? Mąż. Z kim rozmawiać gdy brakuje? Z mężem.

 

 

 

Obroną jest LOGIKA.

 

 

 

— Idę w piątek z Michałem na piwo, okej?
— A co ja będę robiła w piątek? Tak mnie samą zostawisz? Mówiłeś, że chcesz ze mną czas spędzać...

 

— Puknij się w głowę... mogę iść z kolegą na piwo, więc idę, a Tobie nic do tego. Nie potrafisz sobie zorganizować jednego popołudnia beze mnie? Po to Ci mówię wcześniej, abyś sobie mogła czas zorganizować.    ---> tego nie mówimy jej, aby nie nakręcać spirali zła.

 

 

 

 

— Źle się nam powodzi, mógłbyś coś zrobić, aby zarabiać więcej. Zobacz... Arek wcześniej do pracy jedzie niż Ty, może bardziej się stara, coś może robisz źle. Tak chcesz całe życie ciułać? Przecież muszę dziecku kupić leki, ubrania, wyprawkę do szkoły. Do fryzjera rzadziej chodzę.

 

— Źle się nam powodzi? No to idź do pracy i będzie lepiej. Możesz nawet więcej zarabiać niż Arek. Ja się tylko z tego faktu ucieszę. Mogę nawet z dziećmi w domu siedzieć.   ---> tego też nie mówimy, bo to przemoc wobec kobiety

 

 

 

 

Niestety jako dzieci nie mamy tej broni o nazwie LOGIKA.

Bo inni, dorośli, rodzice, występują w roli autorytetu od którego się uczymy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 10.09.2023 o 23:10, SuperMario napisał(a):

A wstyd, no niestety jest nam wpajany od małego, nie rób tak, nie mów tak, wstydź się, no jak ma taki mały dzieciak nauczyć się pewnych rzeczy, nawet w kontaktach z dziewczynkami w piaskownicy gdy jest odgórnie hamowany przez dorosłych. Gdyby nie było tego hamulca to nauczyłby się sam gdyby przegiął, bo Dorotka czy inna Marysia albo nie chciałaby się z nim bawić albo dostałby wiaderkiem w łeb. A najczęściej taki Jasio nie miał szansy spróbować za to napatrzył się na bajki Disneya i wpojono mu że dziewczynki trzeba nosić na rękach za sam fakt istnienia i później brak social skills wychodzi w momencie gdy jest najbardziej potrzebny.

 

To wynika z egoizmu rodziców albo z ich niedorozwoju moralnego (= egoizm).

 

Egoizm polega na tym, że    "JA chronię dziecko, aby nie zbliżało się do gorących garnków, bo JA chcę być dobrym rodizcem, i JA nie mogę dopuścić do tego, aby się oparzyło".

Lepiej niech się dziecko oparzy w kontrolowanych przez rodzica warunkach, aby mu się żadna krzywda nie stała -- tak się nauczy lepiej.

 

Mniej drastyczny przykład podałeś -- niech się dizeci tłuką foremkami w piaskownicy. Krzywda się nie dzieje, dużo się nauczą.

 

 

Pryzkład z życia:    gdy matki są z dziećmi na spacerze, to matki pomagają dziecku bawić się foremkami i rozstrzygają spory między dziećmi.

Gdy ojcowie są na spacerze z dziećmi, to stoją przy piaskownicy i patrzą, czy nie ma krzywdy.

 

 

Nie możemy oczekiwać, że w sferze emocji, rozwoju człowieka, ludzie nie bęðą stosowali przemocy emocjonalnej, bo oni tego nie czują.

Nawet wykształceni ludzie, oczytani, kulturalni, zaangazowani tak traktują dzieci, że to jest delikatna przemoc przez wiele, wiele lat.

 

 

Chcesz się przekonać czy stosujesz przemoc jako rodzic?

 

Zrób test ORZEŁ CZY NIELOT:

 

https://testy.rodziceprzyszlosci.pl/przemoc-emocjonalna-2/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 10.09.2023 o 23:10, SuperMario napisał(a):

Sam byłem tak wychowywany, na szczęście później poszedłem na studia (życia na wydziale erotycznym) poznałem kumpla którego SMV to było max 5 jak się ładnie ubrał, 170cm i o kilka kg za dużo. I co z tego? Jak miał luz i taką wyjebkę jakiej chyba nigdy później nie widziałem i ruchał najlepsze panny na roku. 

 

Bóg mi go chyba zesłał na tej uczelni 😅 od wykładowców uczyłem się przedmiotów a od niego jak wyrywać lachony 😄 

 

Skurwensyn miał taką pewność siebie że jak widziałem go w akcji to wtedy jeszcze młody i nieświadomy myślałem że liści na pysk zbierze cały bukiet. O ja naiwny haha.

 

Kiedyś poszliśmy z laskami na piwo, październik czy listopad na pierwszym roku, a ten mówi że musimy po drodze do apteki na chwilę, spoko, idziemy grupą a ten do okienka i gumy kupuje, dla siebie, dla mnie o dla jeszcze jednego, nas trzech i trzy laski. Ja wtedy jeszcze w szoku byłem, laski udawały że nie zauważyły, no ale dzik załatwił nam wszystkim w ten sposób ruchanie później na chacie.

 

Jeśli nie łamię twojej prywatności, to chętnie zapytam.

 

Piwo z laskami super.

Kupowanie gumek na widoku też super -- laski lubią flirt erotyczny, choć same są krok z tyłu, a zakup gumek pewnie też je podekscytował.

 

Ale jak potem poszło logistycznie?

Wszyscy w szóstkę trafliliście do jednego mieszkania?

I tam dalej impreza, ktoś do kogoś zacżął się kleić, potem poszli "na pokoje"?

Kto z kim? To się jakoś naturalnie ułożyło? Czy może ten gościu SMV5+natural wyrwał pierwszą, a potem Ty i kolega trzeci jakoś rozeszliście się na seksy do pokojów z pozostałymi dziewczynami?

 

Bardzo, bardzo ciekawa historia.

Może nawet wątek by założyć jak działają "naturale".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kenobi napisał(a):

Przykład przemocy jest taki: 

 

— umówiłem się w niedzielę z Michałem na moto ( nie pytam, tylko oznajmiam)
— A co ja będę robiła? Tak mnie samą zostawisz?

To przykład z mojego życia, gdy zaczynałem motocyklować.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Brat Jan napisał(a):
40 minut temu, kenobi napisał(a):

Przykład przemocy jest taki: 

 

— umówiłem się w niedzielę z Michałem na moto ( nie pytam, tylko oznajmiam)
— A co ja będę robiła? Tak mnie samą zostawisz?

To przykład z mojego życia, gdy zaczynałem motocyklować.

 

Hłe, hłe, hłe! Dzięk! Boska klasyka.

 

 

Ratunkiem jest LOGIKA.

 

 

Jeden z trików — od razu w glowie odwracać sytuację.

Zamieniać rolami męża i żonę.

 

 

 

Wyobrażacie sobie taki dialog:

 

— Umówiłam się na piątek z koleżankami do baru. — mówi żona

— A co ja będę wtedy robił? Tak mnie samego zostawisz?   — odpowiada mąż

 

Obciach jak cholera.

 

 

 

 

Mając ten obciach w głowie diatalog wyglądałby tak:

 

 

— W piątek idę z Michalem na piwo, okej?     (tak wiem, że lepiej oznajmiać niż pytać, ale ona może ma inne plany)

I co? Mnie taką samą zostawisz? Co ja będę wtedy robić?

 

 

portrait-of-a-real-happy-english-man-loo

 

Yyyy? Przepraszam Kochanie. Czy Ty wiesz co właśnie powiedziałaś? Zastanowiłaś się nad tym co mówisz? Chcesz to przedyskutować?

 

 

 

Myśmy z żoną w tym sensie się zreformowali i już takich jazd nie mam.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, kenobi said:

 

Ale jak potem poszło logistycznie?

Wszyscy w szóstkę trafliliście do jednego mieszkania?

I tam dalej impreza, ktoś do kogoś zacżął się kleić, potem poszli "na pokoje"?

Kto z kim? To się jakoś naturalnie ułożyło? Czy może ten gościu SMV5+natural wyrwał pierwszą, a potem Ty i kolega trzeci jakoś rozeszliście się na seksy do pokojów z pozostałymi dziewczynami?

 

Bardzo, bardzo ciekawa historia.

Może nawet wątek by założyć jak działają "naturale".

 

 

 

Pokoje? 😄 do dyspozycji mieliśmy pokój, kuchnię i łazienkę, alko, żarty, jakieś przepychanki, łaskotki, światło zgasło, kumpel wyciągnął jedną do łazienki, śmiała się żeby jej nie zabierać, ale pociągnięta za rękę szła jak na sznurku 😄 standardowe oddzielenie od stada, ja zrobiłem to samo z drugą do kuchni, poszła bez słowa jak grzeczna dziewczynka 😅, a kolega został z taką trochę grubszą w pokoju. Wszyscy skorzystali, rano kac, trochę śmiechu, dziewczyny z lekkim moralniakiem, i na uczelnię. 

 

Idąc tam zapakowani w to co potrzebne na imprezę wszyscy na pewnym etapie wiedzieliśmy jak to się skończy. 

 

To była też dobra lekcja bo nauczyłem się że jeśli laska nawet udaje niedostępną, ale idzie z tobą na chatę czy do hotelu to wie dobrze po co tam idzie. 

 

BTW to gaszenie światła to też dobry otwieracz, wielokrotnie później korzystałem z tej opcji, laski czują się mniej skrępowane, nie ogarniam ale tak jest, i skoro działa, to żal nie korzystać.

 

Jakiś czas temu znów tak miałem, stoję z małolatą przy zdjęciu które mam na ścianie i które sam zrobiłem, wypytuje mnie o miejsce, szczegóły, ja jej opowiadam historię jaka się z tym wiąże ale w zabawnej formie, droczymy się o kolory, upiera się że zachód słońca jest pomarańczowy, ja że czerwony, jest blisko, lekki dotyk, czuć chemię ale jak ją chcę przytulić to udaje że nie wie czego chce, to wtedy światło pstryk i przyciągam ją do siebie i mówię to "teraz cwaniaro pokaż jaki kolor widzisz 😆" tylko że ona już wtedy trzymała rękę na moich jajach i nie w głowie jej były kolory haha. 

 

Ehhh życie 😁🙂

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Pokoje? 😄 do dyspozycji mieliśmy pokój, kuchnię i łazienkę, alko, żarty, jakieś przepychanki, łaskotki, światło zgasło, kumpel wyciągnął jedną do łazienki, śmiała się żeby jej nie zabierać, ale pociągnięta za rękę szła jak na sznurku 😄

 

Hehehe! Bosko.

No tak to z kobietami jest. Zaprzeczą że chcą, ale idą.

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

standardowe oddzielenie od stada, ja zrobiłem to samo z drugą do kuchni, poszła bez słowa jak grzeczna dziewczynka 😅, a

 

Gratuluję. Na pewno super było przeżyć takie studenckie przygody. :)

 

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

kolega został z taką trochę grubszą w pokoju.

 

Aaaa... spoko. Czasem i modelka to nie jest fajny seks. A grubszą się pamięta długo.

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Wszyscy skorzystali, rano kac, trochę śmiechu, dziewczyny z lekkim moralniakiem, i na uczelnię. 

 

A ktoś z Was jeszcze się przespał kiedyś z którąś z nich, czy potem z tym moralniakiem zostały w swoich głowach tylko?

 

 

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Idąc tam zapakowani w to co potrzebne na imprezę wszyscy na pewnym etapie wiedzieliśmy jak to się skończy. 

 

Pewnie tak. One też.

 

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

To była też dobra lekcja bo nauczyłem się że jeśli laska nawet udaje niedostępną, ale idzie z tobą na chatę czy do hotelu to wie dobrze po co tam idzie. 

 

Tak. Kobiety lubią jak oficjalnie jest maskarada, a w realnie działanie.

 

Incele tego nie czają. Np. na portalu zapraszają dziewcyznę "na randkę" -- zupełnie obcą. Ona im daje kopa w tyłek i mówi, że ona na randki nie chodzi, tylko na spotkania początkowo.

 

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

BTW to gaszenie światła to też dobry otwieracz, wielokrotnie później korzystałem z tej opcji, laski czują się mniej skrępowane, nie ogarniam ale tak jest, i skoro działa, to żal nie korzystać.

 

Super trik, faktycznie. :) :)

DZięki za info z doświadczenia. :)

 

 

 

 

4 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Jakiś czas temu znów tak miałem, stoję z małolatą przy zdjęciu które mam na ścianie i które sam zrobiłem, wypytuje mnie o miejsce, szczegóły, ja jej opowiadam historię jaka się z tym wiąże ale w zabawnej formie, droczymy się o kolory, upiera się że zachód słońca jest pomarańczowy, ja że czerwony, jest blisko, lekki dotyk, czuć chemię ale jak ją chcę przytulić to udaje że nie wie czego chce, to wtedy światło pstryk i przyciągam ją do siebie i mówię to "teraz cwaniaro pokaż jaki kolor widzisz 😆" tylko że ona już wtedy trzymała rękę na moich jajach i nie w głowie jej były kolory haha.  😁🙂

 

Super. HIistoria 10/10.

Dzięki. To mi się podoba. :)

 

Wprawdzie ludzie wokół krzyczą, że nie ważne jest tylko "ruchać, ruchać, ruchać", ale to nie tylko seks, ale cała zabawa z dziewczyną. Od początku do końca.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kenobi said:

A ktoś z Was jeszcze się przespał kiedyś z którąś z nich, czy potem z tym moralniakiem zostały w swoich głowach tylko?

 

Jakiś czas później miałem okazję na seks z tą którą kumpel wyciągnął wtedy do łazienki, ale nie chciałem bo było oczywiste że ona szuka chłopaka. Nie chciałem związku, chciałem się bawić, to jedno, mimo że laska to prawdziwa petarda i nawet teraz po latach nieźle się trzyma.

 

Drugi powód był taki że nie rucham po kimś 😅 w sensie po kimś kogo znam, kumpel, brat itp. Nie mam problemu jak laska np. przedstawi mnie byłemu spotkanemu na mieście ale po kumplu laski nie wezmę. Kwestia mojego ego, i mam tu na myśli jednorazówki, dziewczyny kumpli po rozstaniu są nietykalne tym bardziej. 

 

Jakiś czas temu miałem odwrotną sytuację, poznałem z kumplem laskę, turystkę w obcym dla niej miejscu, wiadomo że wtedy hamulców brak. Poszliśmy we trójkę coś zjeść, później spędziliśmy kolejnych kilka godzin razem na mieście i widzę że jest szansa na fajną zabawę, więc podkręcam bajer, mówię że jutro mnie już nie będzie bo wyjeżdżam na jakiś czas i że jak szaleć to dziś, wszystko z bandyckim uśmiechem na twarzy i widzę że laska w to idzie. Więc wyciągam ją z lokalu, a kumpel który zorientował się co się dzieje mówi do mnie "ja po tobie nie będę ruchał" haha zaśmiałem się tylko bo doskonale go rozumiem ale startowaliśmy z jednego miejsca i każdy miał równe szanse, w sumie to on nawet trochę lepiej wygląda ale chyba zadziałało moje bezczelne poczucie humoru i laska wybrała mnie. 

 

1 hour ago, kenobi said:

Tak. Kobiety lubią jak oficjalnie jest maskarada, a w realnie działanie.

 

Incele tego nie czają. Np. na portalu zapraszają dziewcyznę "na randkę" -- zupełnie obcą. Ona im daje kopa w tyłek i mówi, że ona na randki nie chodzi, tylko na spotkania początkowo.

 

To prawda, daj kobiecie emocje, rozbaw ją, miej ten luz o którym mówimy w tym temacie, zlej jej testy uśmiechem i będzie Twoja. 😉

 

Co do tego czy one chodzą na randki czy spotkania, haha, to nieważne, niech sobie nazywa to jak chce, grunt to nie dać sobie narzucić jej narracji, to jest gra, one w ten sposób segregują facetów, olewka na to, nie słuchamy co ona tam bredzi tylko robimy swoje 😄

 

1 hour ago, kenobi said:

Wprawdzie ludzie wokół krzyczą, że nie ważne jest tylko "ruchać, ruchać, ruchać", ale to nie tylko seks, ale cała zabawa z dziewczyną. Od początku do końca.

 

Dokładnie, ja to traktuję jak polowanie i czerpię z tego ogromną przyjemność. Seks jest wiśnią na torcie. To jest jak gra, coś jak podchody, kręcisz panną tak że ona sama w pewnym momencie nie wie co się dzieje, wie że rano będzie moralniak ale i tak tego chce, to jest kwintesencja polowania. Słów których używamy, historii które opowiadamy, dotyku, miejsca w które je zabieram, całe combo, pozytywny nastrój, spontaniczność, zabawa, są emocje, a one ich potrzebują. I to działa, jak jasna cholera. 

 

Moje SMV to max 7 w trybie randkowym (ciuchy, fryzura itp.), na 8 to pewnie jeszcze z rok na siłowni bym musiał spędzić, (trochę mi się nie chce bo i tak jest dobrze) na codzień 6. Dlatego jestem wdzięczny że na mojej drodze pojawił się kumpel który nauczył mnie tego luzu, poczucie humoru miałem zawsze, ojciec też je ma niezłe, studia to był intensywny okres nie tylko jeśli chodzi o naukę ale właśnie o poznawanie lasek i nie będę ukrywał, mam większe szanse gdzieś na ulicy niż w klubie, bo mogę je sobą zainteresować, mam czas na to by ponaciskać odpowiednie guziki bez stada napaleńców dookoła gdzie zawsze może się trafić jakiś przystojniejszy, a zwykle kilka minut wystarcza żeby dziewczyna chciała ze mną zostać. Lata praktyki, pracy z ludźmi, sprzedaży gówien wszelakich, nawijania makaronu na uszy. I jest jak jest.

 

Dlatego też omijam internet. Szkoda czasu, prędzej na randkę wyciągnę jakąś ładną dziewczynę poznaną gdzieś w sklepie niż miałbym się przebijać przez setkę simpów na Tinderze.

 

Luz to podstawa, za tym idzie pewność siebie, wyjebka, jak jakaś panna nie jest zainteresowana co się oczywiście zdarza to idę dalej, minuty na rozkminę nie poświęcam bo szkoda na to czasu. Nie czuję żadnych negatywnych emocji związanych z odrzuceniem, zero. Nie ta to inna.

 

Bywa że jakaś panna traktuje mnie niegrzecznie bo chciałem ją bliżej poznać, to jest to dla mnie tylko znak że dobrze że nic z tego nie wyszło. Znajdę sympatyczniejszą gdzieś za rogiem, mógłbym stawać na uszach i mimo wszystko się starać ale po co? Jędzę jakąś wyrwać? Jedną już miałem, wystarczy 😄

 

Bolec, Kolec czy tam Stolec mówił że naszym chłopakom brakuje luzu, i niestety coś w tym jest. 😉

 

Szybki edit.

To tylko moja opinia, ale jak ktoś chce podkręcić scial skills powinien pracować z ludźmi, handel, usługi, znam wielu przedstawicieli handlowych i Ci goście nie zawsze top urody rwą lachony jak porąbani. Zresztą wywodzę się z podobnego środowiska i widziałem nie jedno. Fakt że po latach najchętniej bym otworzył hotel dla psów czy kotów żeby nie mieć do czynienia z ludźmi, ale kto powiedział że nauka jest łatwa. Wkurw na ludzi to nieodłączny element tych zawodów, ale doświadczenie przydaje się później w życiu 😉

Edytowane przez SuperMario
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.