Skocz do zawartości

Opalanie miejsc intymnych


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, chciałbym sie z wami podzielić fajną, naturalną radą i poczytać przy okazji co sądzicie o tym.

 

W tym roku zastosowałem dość dziwną metodę, a mianowicie gdy bylo słoneczko opalalem sobię kroczę, nie robiłem tego na żadnej plazie nudystów, po prostu w domu, otwierałem okno na oścież gdy słońce padało pod odpowiednim kątem, promienie słoneczne padały na kroczę i tak do godziny sobie opalalem, leżąc. Co zauważyłem? A no na pewno zwiększone libido, lepszą erekcję, większą ilość nasienia podczas wytrysku i myślę że zwiększony poziom testosteronu (ale tego nie badałem, tutaj tylko nasuwa mi sie teoria, ze promienie słoneczne padając na jądra wspomogło produkować pewne hormony sprawniej) i lepiej sie czułem (choć nie mam potwierdzenia czy to przez to, czy po prostu miałem lepszy dzień), wiadomo opalając same plecy, również zwiększy mi sie testosteron, libido, polepsze zdrowie, dużo witaminy D dostarczę, ale zastanawia mnie czy opalając całe ciało (w tym genitalia) ten proces nie jest czasem lepszy, bo z moich wyników wychodzi ze tak, ale ciężko ustosunkować się bo nie mam porównania.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Levis napisał(a):

po prostu w domu, otwierałem okno na oścież gdy słońce padało pod odpowiednim kątem, promienie słoneczne padały

A sąsiedzi??? Pić kawę na tarasie w towarzystwie zwiędłego kutafona somsiada to trochę terroryzm 😂

Edytowane przez Redbad
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Brat Przemysław napisał(a):

Jaja nie bez powodu sa na zewnątrz a chodzi o to żeby miały chłodniej żeby było więcej i lepszych plemników więc nie wiem czy ich przegrzewanie polepsza coś w wyżej wymienionym zakresie.

 

Ale sauna również przegrzewa, tak jak i majty spodnie które nosimy cały dzień.

Wszystkie zwierzęta chodzą bez ubran z wywalonymi jajami po słońcu i nie narzekają, nawet spoko żeby zachować balans po seansie, na pare minut pomoczyć jaja w lodowatej wodzie.

22 minuty temu, Redbad napisał(a):

A sąsiedzi??? Pić kawę na tarasie w towarzystwie zwiędłego kutafona somsiada to trochę terroryzm 😂

Haha, to jest jeden z problemów, ale spokojnie zawsze mozna tak sie zastawić żeby nikt z zewnątrz nie widział 

12 minut temu, Levis napisał(a):

 

 

12 minut temu, Levis napisał(a):

 

 

Edytowane przez Levis
Coś sie popsuło:v
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

przypominacie dzięki tej opaleniźnie książęta orientu


Jak do tej opalenizny dodam to ze w lato 2019 po raz pierwszy od 10 lat mialem naprawde dluga jak na mnie bo dwumiesieczna przerwe od alkoholu wiec zeszla mi calkowicie opuchlizna alkoholowa to wyszedl z tego absolutny peak mojej zyciowej atrakcyjnosci. Nigdy tyle sygnalow od obcych kobiet w tak krotkim okresie czasu nie dostalem.

Arabowie tez w zdecydowanej wiekszosci nie pija a wiec opuchlizny nie maja i stad tez tak sie kobietom podobaja. No takie sa fakty ja to sam po sobie zauwazylem.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc poważnie, opalanie nigdy nie jest zdrowe z racji na promieniowanie UV. Tym bardziej, jeśli nieprzyzwyczajoną do słońca skórę wystawiasz na dłużej na słońce. Jeśli chcesz ze względów estetycznych opalać biodra, to użyj kremu z filtrem UV, który nie jest zbyt chemiczny, aby był bezpieczny dla jąder. Ostrzeżenie przez promieniowaniem UV w czasie "tescticle tanning" jest np. tutaj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10334912/

 

A jeśli chcesz mieć wyższy poziom testosteronu, zadbaj o zdrową dietę, nie pal i nie noś majtek pod spodniami (chociaż w domu), aby jądra były chłodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Jak do tej opalenizny dodam to ze w lato 2019 po raz pierwszy od 10 lat mialem naprawde dluga jak na mnie bo dwumiesieczna przerwe od alkoholu wiec zeszla mi calkowicie opuchlizna alkoholowa to wyszedl z tego absolutny peak mojej zyciowej atrakcyjnosci. Nigdy tyle sygnalow od obcych kobiet w tak krotkim okresie czasu nie dostalem

To jest trochę straszne, ale po twoim wpisie próbowałem sobie przypomnieć kiedy ostatnio dłuuugo nie piłem i nie potrafię. 

W ostatnim 10-leciu nie przypominam sobie 100% abstynencji dłuższej niż tydzień.

Żeby nie było nie pije dużo i nie upijam się,  wódki wręcz nie lubię,  ale piwko, maks dwa, do filmu wieczorem wchodzi dość regularnie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bzgqdn napisał(a):

ostatnim 10-leciu nie przypominam sobie 100% abstynencji dłuższej niż tydzień.

Żeby nie było nie pije dużo i nie upijam się,  wódki wręcz nie lubię,  ale piwko, maks dwa, do filmu wieczorem wchodzi dość regularnie 😕

Miałem podobną relfeksję i też mocno mnie to zdziwiło, bo zawsze były okazje. Nawyki które wydają się być niewinne, mogą przerodzić się w coś poważniejszego z czasem. Zastanów się dlaczego pijesz do tego filmu, czy to ma ci pomóc zasnąć, wyluzować się, zmniejszyć stres/napięcie? Polecałbym znaleźć jakieś zamienniki bez %. 

 

20 godzin temu, Levis napisał(a):

W tym roku zastosowałem dość dziwną metodę, a mianowicie gdy bylo słoneczko opalalem sobię kroczę,

Uważam że to nie ma większego znaczenia, no moze poza estetycznym. Natura tak stworzyła faceta o czym wspomniał @Brat Przemysław że jajka muszą się chłodzić. 

 

Może fakt że dajesz przewiew? Ja sam najczęściej śpię bez bielizny, albo z bardzo luźną, mam wrażenie że poranne wzwody są przez to solidniejsze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Levis napisał(a):

po prostu w domu, otwierałem okno na oścież gdy słońce padało pod odpowiednim kątem, promienie słoneczne padały na kroczę i tak do godziny sobie opalalem, leżąc. Co zauważyłem? A no na pewno zwiększone libido, lepszą erekcję, większą ilość nasienia podczas wytrysku i myślę że zwiększony poziom testosteronu (ale tego nie badałem, tutaj tylko nasuwa mi sie teoria, ze promienie słoneczne padając na jądra wspomogło produkować pewne hormony sprawniej) i lepiej sie czułem

Ale czy to kwestia samej opalenizny czy tego, że zademonstrowałeś "wywalone jaja", odważyłeś się na coś przez co urosła pewność siebie i nastąpiły jakieś reakcje chemiczne w organizmie.

 

@krzy_siek Ty się opalałeś na plaży nudystów, też to aż tak pozytywnie wpłynęło na Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.