Skocz do zawartości

DOSKONALA KOBIETA czy NOT ? Jak ona wam sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

Brak wiary w to ze moge sie podobac takiej kobiecie jak ona. W koncu ona jest modelka. Kazdy facet marzy o zonie modelce. No ale za wysokie progi. No ale co zrobic skoro serce wybralo? Moglem krecic ze zwykla dziewczyna zainteresowana mna ktorej sie podobalem i dawala mi znaki no ale jak sie woli ganiac za modelkami no to tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

a pewnie większość stąd by ruchała

 

Cytując do Spejsona z "Blok Ekipy" " Nieważne ładna, średnia czy pasztet. Ważne aby była chętna". 🤣

 

Ostatnio nawet ktoś na czacie pisał, że można sobie implanty mięśni zrobić.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Lalka said:

O co chodzi? xd

U mnie wychodzi "Security connection ERROR".

"The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified."

 

Dziękuję, postoję. Już wolę klasyczne reklamy-podpuchy-pułapki samotnych mamusiek w okolicy, powiększania, czy po prostu obrazki "kliknij mnie, jestem wirus".

 

Natomiast po opisach, dość łatwo dobrać memiczny komentarz:

1699249860_xpho3w_600.jpg

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ann napisał(a):

kobiet. A może się mylę?

Co do ust to i owszem. Chociaż z drugiej strony mają jedną zaletę.😛

 

6 minut temu, Ann napisał(a):

swoich

Była moja kilkukrotnie przez godzinę, więc nie wiem czy o taką opinię Ci chodziło.🤦😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ann napisał(a):

Mam wrażenie,  że zrobione usta i piersi  panowie całkowicie zaakceptowali u swoich kobiet. A może się mylę?

Wszystko jest ok póki nie jest przesadzone.

Można niezauważanie powiększyć usta, a można zrobić glonojada.

Można lekko podnieść piersi np. własnym tłuszczem podkradzionym z boczków, a można wrzucić implanty D lub większe. 

 

Dopóki kobieta nie traci mimiki przy uśmiechu, dopóki wygląda naturalnie, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2023 o 00:16, kenobi napisał(a):

vs zwykłe dziweczyny?

 

takie na oko 8/10 to raczej nie zwykłe ;)

 

To bardziej wygląda na zwykłą dziewczynę 4-5/10

 

https://pl.dreamstime.com/prosty-styl-życia-dziewczyny-z-liceum-małego-miasta-zwykła-przeciętna-dziewczyna-absolwentka-amerykańskiego-w-parku-młoda-image186725314

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.