Skocz do zawartości

Waginet i dom wariatów zrobiony przez feministke w jednym z większych teatrów w wawie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takie historie bo czytając je wole zapdalac 10h na swoim niż mieć do czynienia z wariatkami, kto był w cyrku ten się nie śmieje.

 

Dama feministka i to chyba jakaś z tych na 120% została mianowana szefową teatru, jej biuro miało teraz nazwę waginet i misja to być tylko oaza szczęśliwości. Skończyło się zwolnieniami, stratami w teatrze i jak zwykle wiele osób straciło zdrowie. Zostało to opisane na der onejt wiec tam musiało być naprawdę grubo i pewnie wiele jeszcze wyjdzie.

 

Poczytajcie i mam prośbę byście nie pisali nazwisk itd aby nikt się do forum nie przywalił 

 

https://kultura.onet.pl/wiadomosci/rok-ze-strzepka-uslyszalam-ze-powinnam-spakowac-sie-i-nigdy-nie-wracac/49jrp46

 

Tutaj bez paywalla

https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-co-to-jest-teatr-przemocowy-przypadek-dramatycznego,nId,7126542


Jak ludzie zaczynają brać xanax uciekać na zwolnienia lekarskie to tam już dawno powinna wejść inspekcja pracy.

 

Aha jeśli myślicie że to budżetówka że coś takiego ekstremalnego nie będzie w firmach czy corpo to polecam mój wpis o katolickiej feministce wariatce terroryzującej facetów i kobiety w b dużym corpo, z polityka antymobbingowa która uczy na szkoleniach jak docinać aby to było zgodne z prawem itd 


Jeżeli zobaczycie choć cień choroby psychicznej, mobingu to uciekajcie, oszczędzajcie też aby mieć poduszkę finansowa 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Waginet i dom wariatów zrobiony przez feministke w jednym z większych teatrów w wawie

@spacemarine 

A tutaj sytuacja z początku tego roku:

 

Gruchnęło. „Na zewnątrz jest pięknie, w środku syf” – zaczęła swój reportaż dla Onetu pt. „Upokarzane, bez umów, bez wynagrodzenia. Tak wygląda praca w Centrum Praw Kobiet” Ewa Raczyńska.Po jednym tekście poszły następne – m.in. dwa w poznańskiej „Wyborczej”, wybór listów do redakcji Onetu, omówienia i komentarze.

 

Daje się z tego wyczytać, że najbardziej znana i może największa w Polsce organizacja antyprzemocowa Centrum Praw Kobiet (działa w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Żyrardowie), która wyciąga kobiety z piekła domowej przemocy, sama funduje swoim pracownicom piekło.

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2200304,1,mobbing-w-centrum-praw-kobiet-czy-to-koniec-feminizmu-w-polsce.read

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczcie :D babka stawiająca kilkumetrową cipę w holu teatru i odprawiająca neopogańskie rytuały z cipą w roli głównej... okazała się jednak uprawiającą mobbing. :D A jak PIS chciał odwołać to ile było krzyku postepackich mediów? Swoją drogą tych samych, w których też były ostre afery mobbingowe -> patrz afera z mobbingiem w TVN.

 

Feministyczny kolektyw:

 

Wszystko się kojarzy z penisem:

 

 

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

No zobaczcie :D babka stawiająca kilkumetrową cipę w holu teatru i odprawiająca neopogańskie rytuały z cipą w roli głównej... okazała się jednak uprawiającą mobbing. :D A jak PIS chciał odwołać to ile było krzyku postepackich mediów? Swoją drogą tych samych, w których też były ostre afery mobbingowe -> patrz afera z mobbingiem w TVN.

 

Feministyczny kolektyw:

 

Wszystko się kojarzy z penisem:

 

 

 

 

 


Nikt tak nieprzedmiotowi kobiet jak kobieta, tam zaważy wszystko kręci się wokół pipy, same degradują siebie do organu 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2023 o 09:15, BumTrarara napisał(a):

No zobaczcie :D babka stawiająca kilkumetrową cipę w holu teatru i odprawiająca neopogańskie rytuały z cipą w roli głównej... okazała się jednak uprawiającą mobbing. :D A jak PIS chciał odwołać to ile było krzyku postepackich mediów? Swoją drogą tych samych, w których też były ostre afery mobbingowe -> patrz afera z mobbingiem w TVN.

Trafnie dla mnie ;)

 

W dniu 9.11.2023 o 19:15, spacemarine napisał(a):

Nikt tak nieprzedmiotowi kobiet jak kobieta, tam zaważy wszystko kręci się wokół pipy, same degradują siebie do organu 

Nie inaczej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zindoktrynowany człowiek to wariat w moim odczuciu i nie chcę mieć z takim kimś nic wspólnego. Praca teraz jest wszędzie, dobrzy ludzie się trafiają czasami i warto z nimi trzymać. Jak jest dobrze to jest dobrze cały czas. Dzisiaj fajne jest to, że kobiety się szufladkują, czyli mówią o sobie feministki, ekolożki, psycholożki i tak dalej. Od razu wiadomo, o co chodzi i jaki dystans zachować (maksymalny) :)

 

Jakby to odwrócić i jakiś szef wstawił sobie na drzwiach kutasa i nazwał kutasinet to bym chyba się popłakał ze śmiechu. Zapraszamy Pana do kutuasinetu na rozmowę. No po prostu nie mogę. Poziom zidiocenia ledwie osiągalny umysłem.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie potrafi zrobić takiej darmowej reklamy o charakterze kompromitującym ruch feministyczny niż same fenimistki, które objęły stanowisko nie poprzez doświadczenie, wiedzę czy predyspozycje, ale tylko dlatego, że są feministkami czyli osobami o akurat modnych i ściśle określonych poglądach, które akurat są na topie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał(a):

Każdy zindoktrynowany człowiek to wariat w moim odczuciu i nie chcę mieć z takim kimś nic wspólnego. Praca teraz jest wszędzie, dobrzy ludzie się trafiają czasami i warto z nimi trzymać. Jak jest dobrze to jest dobrze cały czas. Dzisiaj fajne jest to, że kobiety się szufladkują, czyli mówią o sobie feministki, ekolożki, psycholożki i tak dalej. Od razu wiadomo, o co chodzi i jaki dystans zachować (maksymalny) :)

 

Jakby to odwrócić i jakiś szef wstawił sobie na drzwiach kutasa i nazwał kutasinet to bym chyba się popłakał ze śmiechu. Zapraszamy Pana do kutuasinetu na rozmowę. No po prostu nie mogę. Poziom zidiocenia ledwie osiągalny umysłem.


Kutasinet to byłby patriarchat do drugiej potęgi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/9/2023 at 5:45 AM, spacemarine said:

jej biuro miało teraz nazwę waginet i misja to być tylko oaza szczęśliwości.

Mnie się jako pierwsze skojarzenie nasunęła nazwa pokoju "burdelmamy" w "przybytku szczęśliwości". Pardon - w oazie szczęśliwości. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał(a):

Mnie się jako pierwsze skojarzenie nasunęła nazwa pokoju "burdelmamy" w "przybytku szczęśliwości". Pardon - w oazie szczęśliwości.

 

A ja pomyślałem, że to nazwa forum dla ginekologów ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.