Skocz do zawartości

Android szpiegowskie softy


Songohan

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem . 

Poszukuję sprawdzonego softu, który umożliwi mi pełna inwigilację telefonu małży , jeszcze mojej małży. 

 

Może być płatny . Najważniejsze aby umożliwił mi wgląd w SMS , Whatsapp, Messenger. Może. Być lokalizacja i dostęp do mikrofonu. 

Najważniejsze , aby nie dało się go wykryć , zauważyć . 

 

Polecacie coś ? Ale pytam o takie propozycje poparte doświadczeniem. 

 

Dzięki.

Samiec w potrzebie. 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, curvipiccolo napisał(a):

5 sekund guglania https://www.androidauthority.com/best-spy-apps-android-999763/

 

I @Egregor Zeta ma rację. Jak się babeł chociażby zająknie przed wręczeniem telefonu.. to już wiesz wszystko co musisz.

 

Baba smaruje mi tyłek ze swoimi 'przyjaciolkami niedoli ' i wiem że mi telefonu nie da nawet z tego powodu. Chociaż nie pytałem. Ale to by zagrało na moją niekorzyść , bo nawet gdybym dostał to potem będzie czujniejsza. Ja potrzebuję dostęp pod kątem potencjalnego rozwodu, żeby wiedzieć czego się spodziewać, jakiego ataku, z której strony. A jak przy okazji wyjdzie jakaś wpadka małży to na plus dla mnie. Mam pewne podejrzenia, ale nie wiem czy to urojenia już są w związku ze zjebana relacją, przez co mi mózg paruje.

 

Ja też znalazłem masę programów na google. Ale ja pytam Was , co używaliście i co polecacie . Co się sprawdziło , żeby nie zaliczyć wpadki, ze ona coś wykryje w telefonie. Jestem przekonany, że są tu osoby, które używały takich aplikacji i mogą coś polecić z komentarzem , co jest dobre a co nie . 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Magos Dominus napisał(a):

Czy instalowanie takiego oprogramowania bez wiedzy i zgody użytkownika jest legalne?

Nie jest, żona spokojnie mogłaby o to pozwać, nawet logowanie się na czyjeś konta kiedy zdobyło się hasło kiedyś oficjalną drogą, ale druga strona nie ma o tym wiedzy, że ktoś przegląda treści może skutkować sankcjami prawnymi. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2023 o 08:55, Brat Jan napisał(a):

Pytaj i szukaj na fejsie na grupie "jak poradzić sobie z pierdolniętą żoną".

 

 

Próbowałem , ale są ograniczenia na nowe konta FB. A nie chcę używać swojego konta z oczywistych powodów. 

 

Masz tam konto ? Może mógłbyś wspomóc mnie i wrzucić zapytanie na grupę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Songohan said:

Próbowałem , ale są ograniczenia na nowe konta FB.

 

Jakie ograniczenia?

Nowa karta kosztuje 5 zł. Musisz tylko odebrać sms przy zakładaniu konta. Nazwisko możesz wymyślić, przecież fejs nie może tego nijak sprawdzić.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

 

Jakie ograniczenia?

Nowa karta kosztuje 5 zł. Musisz tylko odebrać sms przy zakładaniu konta. Nazwisko możesz wymyślić, przecież fejs nie może tego nijak sprawdzić.

 

jak pisałem wcześniej - konto musi mieć kilka miesięcy , aby admini zaakceptowali Twoje prośbę o przyjęcie. Nowe konta fb odpadają na starcie. 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan jak byś szukał to zwróć proszę uwagę na jeszcze jeden temat: nagrywanie rozmów. Ten je*** Android coś zmienił w systemie i nie można je z nagrywać rozmów. Przerobiłem kilka aplikacji typu call record i jak nagrywa to tylko mnie. Rozmówcy nie. Może na tej grupie coś będzie . Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.