Skocz do zawartości

Sexfriends!


olek163

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście już przyjaciela lub przyjaciółkę tylko do seksu? Na pewno są tu tacy szczęściarze. Gdzie wy takie koleżanki znajdujecie? Ja, nie widzę u siebie takiej szansy. Nie mam jak wyjść z domu o własnej równowadze, aby samemu poznać jakąś dziewczynę, przespacerować się z nią do jakiegoś hotelu by znaleźć się z nią sam na sam w pokoju i ... Wy jesteście "mili dla oka" i tacy ... "lekcy " więc jest wam chyba łatwiej znaleźć taką kumpelę. Mm musi wystarczyć Internet. Macie może jakieś pomysły jak mógłbym znaleźć tak koleżankę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie działa tak jak jest nazwane. Fwb to zazwyczaj relacja gdzie jedna osoba bardzo chce czegoś więcej, druga mniej więc tkwią w takiej relacji.

To też nie działa tak, ze mówisz lasce "chcesz być moja fwb? ". To się samo dzieje, bez definiowania. Poznaje sie dwojka ludzi, zajaranych soba a po czasie, raczej prędzej niż później jedna chce czegoś więcej. 

Przykład: atrakcyjny facet poznaje laskę z niższej ligi, tzw. mezalians. Ona oczywiście uprawia z nim seks bo jest nim zauroczona, po 3 takich spotkaniach chciałaby coś więcej, zaczynają się zgrzyty. 

 

Nie znaczy to oczywiście żeby nie szukać takich relacji, generalnie powinno wychodzić się z luźnego podejścia bez większych oczekiwań a z czasem decydować co chcesz robić z relacją. Wtedy faktycznie Fwb Ci wpadną. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olek163 bo ty nie jestes na tym etapie i moze nigdy nie bedziesz. Depresja? to w takim razie lekarz, albo moze zacznij od siebie i zatrosz sie o swoja osobe w sposob jakbys chcial sie zatroszczyc o panne, ktora ci sie podoba. Moze trzeba na czas odlaczyc sie od Internetu i przestac sie bac rzeczywistosci. Ten caly Internet to przeklenstwo ludzkosci. Swiat jest taki piekny.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pater Belli napisał(a):

@olek163 bo ty nie jestes na tym etapie i moze nigdy nie bedziesz. Depresja? to w takim razie lekarz, albo moze zacznij od siebie i zatrosz sie o swoja osobe w sposob jakbys chcial sie zatroszczyc o panne, ktora ci sie podoba. Moze trzeba na czas odlaczyc sie od Internetu i przestac sie bac rzeczywistosci. Ten caly Internet to przeklenstwo ludzkosci. Swiat jest taki piekny.

Załóżmy, że jestem w separacji z siecią i kompem. Jestem, jak już pisałem, niepełnosprawny ruchowo, na dwór wyjdę, tylko z pomocą innej osoby. Tata nie ma już sił młodzieńca i wychodzi kiedy musi. Ja to widzę tak jakbym miał już zawsze być więźniem własnej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pater Belli napisał(a):

@olek163 bo ty nie jestes na tym etapie i moze nigdy nie bedziesz. Depresja? to w takim razie lekarz, albo moze zacznij od siebie i zatrosz sie o swoja osobe w sposob jakbys chcial sie zatroszczyc o panne, ktora ci sie podoba. Moze trzeba na czas odlaczyc sie od Internetu i przestac sie bac rzeczywistosci. Ten caly Internet to przeklenstwo ludzkosci. Swiat jest taki piekny.

Jeśli mam jakąś depresję to jej nie odczuwam. Choć po kilkudziesięciu latach tylko ze starymi rodzicami, których wszystko boli, coś może być na rzeczy.

23 godziny temu, Pater Belli napisał(a):

@olek163 bo ty nie jestes na tym etapie i moze nigdy nie bedziesz. Depresja? to w takim razie lekarz, albo moze zacznij od siebie i zatrosz sie o swoja osobe w sposob jakbys chcial sie zatroszczyc o panne, ktora ci sie podoba. Moze trzeba na czas odlaczyc sie od Internetu i przestac sie bac rzeczywistosci. Ten caly Internet to przeklenstwo ludzkosci. Swiat jest taki piekny.

Jeśli mam jakąś depresję to jej nie odczuwam. Choć po kilkudziesięciu latach tylko ze starymi rodzicami, których wszystko boli, coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do innych wątków założonych przez olka. 

Naprawdę nie szkoda ci jeśli nie swojego czasu to marnować czas innych użytkowników. Nie podając informacji o twoim stanie zdrowia, zbierasz tylko uwagę, ale na pewno nie rady. 

 

Zrobiłeś cokolwiek z rzeczy, o których było pisane w tamtych wątkach. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale randkowe. 

W dniu 18.12.2023 o 04:27, EmpireState napisał(a):

Nie znaczy to oczywiście żeby nie szukać takich relacji, generalnie powinno wychodzić się z luźnego podejścia bez większych oczekiwań a z czasem decydować co chcesz robić z relacją. Wtedy faktycznie Fwb Ci wpadną. 

Chcąc LTR trafiałem na fwb, a potrzebując fwb natrafiałem na LTRy. 

Brak oczekiwań jest dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piter_1982 napisał(a):

Polecam zajrzeć do innych wątków założonych przez olka. 

Naprawdę nie szkoda ci jeśli nie swojego czasu to marnować czas innych użytkowników. Nie podając informacji o twoim stanie zdrowia, zbierasz tylko uwagę, ale na pewno nie rady. 

 

Zrobiłeś cokolwiek z rzeczy, o których było pisane w tamtych wątkach. 

 

No to skoro chodzi o podanie takich informacji to napisz to wprost i uściślij o jakie obszary ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś do jakiegoś lekarza? Praktycznie napisałem za ciebie treść listu w innym wątku. Naprawdę szkoda mi angażować się w pomoc dla kogoś gdzie nie widzę absolutnie, żadnej chęci włożenia minimalnego wysiłku w poprawę swojej sytuacji. Prosisz co jakiś czas o trochę uwagi i tyle.

 

Szukałeś fundacji, która mogłaby zapewnić ci pomoc psychologiczną lub psychiatryczną? 

 

2 minuty w google https://www.sekson.pl/pelnosprawniwmilosci/

 

1. Napisz do fundacji

2. Napisz do Artura. Że jest ci ciężko, że pewnie dostaje wiele maili, ale liczysz, że odpowie itd.

 

Dowiedziałeś się chociaż, czy możesz dorobić na dochód nierejestrowany lub w inny sposób, żeby nie stracić renty. Pytam czy się dowiedziałeś, a nie co się wydaje. 

 

Wygląda na to, że liczysz na magiczny trick, który sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zjawi się w twoim życiu kobieta, ogarnie hotel na spotkanie i jeszcze odwiezie cię taksówką, no bo przecież ty skąd miałbyś mieć na to pieniądze. 

 

Zrób sobie prezent na Nowy Rok i zapisz się na konsultację: https://www.sekson.pl/konsultacje-z-zakresu-rehabilitacji-seksualnej/, wróć jak będziesz miał konstruktywne pytanie. 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2023 o 12:39, Piter_1982 napisał(a):

Polecam zajrzeć do innych wątków założonych przez olka. 

Naprawdę nie szkoda ci jeśli nie swojego czasu to marnować czas innych użytkowników. Nie podając informacji o twoim stanie zdrowia, zbierasz tylko uwagę, ale na pewno nie rady. 

 

Zrobiłeś cokolwiek z rzeczy, o których było pisane w tamtych wątkach. 

 

Moja przypadłość jest nieuleczalna. Mam 32 lata. Potrafię się poruszać, ale tylko po mieszkaniu. Aby wyjść na dwór muszę liczyć na rodziców, którzy z racji wieku, nie mają już sił. Nie mam kolegów, którzy zabrali by mnie na np. siłkę czy ścianki albo piwko, Jeśli odetnę się od neta i zacznę czytać książki, co mi po byciu mądrym, jak żadnej "loszce" wiedzą nie zaimponuję.

 

Myślę że gdybym miał dziewczynę, miałbym większą motywację do samodoskonalenia się.

 

Czy nie wydaje ci się, że te konsultacje z zakresu rehabilitacji seksualnej, są raczej dla par?

18 godzin temu, Piter_1982 napisał(a):

Napisałeś do jakiegoś lekarza? Praktycznie napisałem za ciebie treść listu w innym wątku. Naprawdę szkoda mi angażować się w pomoc dla kogoś gdzie nie widzę absolutnie, żadnej chęci włożenia minimalnego wysiłku w poprawę swojej sytuacji. Prosisz co jakiś czas o trochę uwagi i tyle.

 

Szukałeś fundacji, która mogłaby zapewnić ci pomoc psychologiczną lub psychiatryczną? 

 

2 minuty w google https://www.sekson.pl/pelnosprawniwmilosci/

 

1. Napisz do fundacji

2. Napisz do Artura. Że jest ci ciężko, że pewnie dostaje wiele maili, ale liczysz, że odpowie itd.

 

Dowiedziałeś się chociaż, czy możesz dorobić na dochód nierejestrowany lub w inny sposób, żeby nie stracić renty. Pytam czy się dowiedziałeś, a nie co się wydaje. 

 

Wygląda na to, że liczysz na magiczny trick, który sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zjawi się w twoim życiu kobieta, ogarnie hotel na spotkanie i jeszcze odwiezie cię taksówką, no bo przecież ty skąd miałbyś mieć na to pieniądze. 

 

Zrób sobie prezent na Nowy Rok i zapisz się na konsultację: https://www.sekson.pl/konsultacje-z-zakresu-rehabilitacji-seksualnej/, wróć jak będziesz miał konstruktywne pytanie. 

 

 

 

 

Jestem upierdliwy, ale wszystko robię trochę wolniej. Mam 7  lub 8 aplikacji randkowych, trzy platformy streamingowe, YT, spotify, trzy fora i weź jeszcze pocztę ogarnij. To tylko rzeczy na kompie, a mam jeszcze inne zajęcia.

Edytowane przez olek163
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wydaje mi się.

Zadzwoń/napisz najwyżej powiedzą, że nie kwalifikujesz się, albe poradzą coś innego.

 

Z tego co na szybko przeczytałem, jeśli masz orzeczenie dostaniesz rozmowę bo mają na to kasę z projektu.

 

ps. jeśli rzeczywiście myślisz w kategorii jak zaimponować "loszce" to rzeczywiście cienko to widzę. 

ps2. w 7 metrów pod ziemią było kilka osób w związkach i na wózku. Nie, no, ale to żaden w takiej sytuacji jak ty. Jeden był młodszy, a drugi starszy od ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter_1982 napisał(a):

Nie nie wydaje mi się.

Zadzwoń/napisz najwyżej powiedzą, że nie kwalifikujesz się, albe poradzą coś innego.

 

Z tego co na szybko przeczytałem, jeśli masz orzeczenie dostaniesz rozmowę bo mają na to kasę z projektu.

 

ps. jeśli rzeczywiście myślisz w kategorii jak zaimponować "loszce" to rzeczywiście cienko to widzę. 

ps2. w 7 metrów pod ziemią było kilka osób w związkach i na wózku. Nie, no, ale to żaden w takiej sytuacji jak ty. Jeden był młodszy, a drugi starszy od ciebie. 

No to wysłałem wiadomość, ale nie robię sobie nadziei, szczególnie przed świętami. Ta loszka to tak by nie pisać ciągle długiego wyrazu kobieta. A bohaterowie tego filmu kiedy poznali swoje wybranki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś podstronę, do której zamieściłem link?

Obejrzałeś filmy, wiedziałbyś żeby zajrzeć do opisów filmów YT.

 

Człowieku! Nie masz problemu z kobietami, czy zdrowiem, ty masz problem, żeby funkcjonować. Zrób coś. Napisałeś do lekarzy. Męczyłeś bułę, że nie wiesz jak napisać, że to że tamto. Napisałeś. 

 

Na zachętę jeden film. Przeczytaj co jest na stronie. Poszukaj na yt. 

 

ps. w sumie to mnie oświeciłeś, nigdy nie wpadłbym na to, że napisanie 7 liter w słowie kobieta zajmuje na tyle więcej czasu, że warto pisać zamiennie loszka. Teraz mądrze zainwestuj ten zaoszczędzony czas w samodzielne szukanie następnych materiałów. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup gumowa lale i bedziesz mial sex-przyjaciolke . Sex sie uprawia tylko po slubie . A tak na powaznie , zadna nie da ci doopy za to ze odrobisz za nia zadanie domowe . Nie ma emocji nie ma sexu z kobita .Byc moze w gejoswiecie takie relacje sa mozliwe , moze ktos wie wiecej ? 😂

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piter_1982 napisał(a):

Przeczytałeś podstronę, do której zamieściłem link?

Obejrzałeś filmy, wiedziałbyś żeby zajrzeć do opisów filmów YT.

 

Człowieku! Nie masz problemu z kobietami, czy zdrowiem, ty masz problem, żeby funkcjonować. Zrób coś. Napisałeś do lekarzy. Męczyłeś bułę, że nie wiesz jak napisać, że to że tamto. Napisałeś. 

 

Na zachętę jeden film. Przeczytaj co jest na stronie. Poszukaj na yt. 

 

ps. w sumie to mnie oświeciłeś, nigdy nie wpadłbym na to, że napisanie 7 liter w słowie kobieta zajmuje na tyle więcej czasu, że warto pisać zamiennie loszka. Teraz mądrze zainwestuj ten zaoszczędzony czas w samodzielne szukanie następnych materiałów. 

 

 

Ja, mieszkam z rodzicami w przedwojennej kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie ma 110m2. Pokoje są duże i nieporęczne. To było dobre, kiedy byłem zdrowym, pogodnym 6 latkiem. Po chorobie, naciskałem na remont, ale rodzice, kiedy jeszcze byli sprawni, wykręcali się m.in. wysokimi cenami. A jak ja kupię kawalerkę, to co z tego jak tam sam dnia nie przetrwam.

 

P.S.

Okres zgłoszeń osób chętnych by mieć asystenta był u nas do końca lutego. A ja, przypomniałem sobie o tym programie dopiero w połowie marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 20:55, Piter_1982 napisał(a):

Za chwilę znowu będzie luty. 

 

Nie wszystko na raz po kolei. Przygotuj się do rozmowy. 

 

Mieszkacie w 3 osoby na 110 metrach?

Wróciłem ze świątecznego wyjazdu do Częstochowy. Kilka dni przed Sylwestrem wykupić te konsultacje, już się chyba nie opłaca. Co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.