Skocz do zawartości

Ukrainki - warte grzechu?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, darkknight071 napisał(a):

A nie można było skończyć w drugi tunel? ;)

 

Chociaż i tak trzeba uważać bo taki Boruc Becker skończył w trzecim tunelu raz w pubie i potem była z tego córka choć to cud na cudy jak to się stało ;) pani tez wchodnialoszka była 

Ale można grać w wersje demo na zasadzie be nice pod perspektywę kiedyś tam EU Passport ;)

 

ta paszynska to ta joutiuberka? Z buzi trochę paszczet ale gusta bywają różne, ja pasztetu nie jadam ;)

Foie gras to podobno rarytas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s moich okolic. Duża gospodara, firma, piękna żona, trójka dzieci.

 

Poznał Ukrainkę, zakochał się. Wyzerował wszystkie konta, polecieli na Ukrainę.

 

Wrócił ze złamanym sercem, bez grosza przy duszy. Błagając żonę i wybaczenie.

 

Dobra zawodniczka, tak go obrabiała, że stracił chłop głowę. Ogarnięty, po studiach, przedsiębiorczy. Położyła go cipka.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, vodkas85 said:

Gość s moich okolic. Duża gospodara, firma, piękna żona, trójka dzieci.

 

Poznał Ukrainkę, zakochał się. Wyzerował wszystkie konta, polecieli na Ukrainę.

 

Wrócił ze złamanym sercem, bez grosza przy duszy. Błagając żonę i wybaczenie.

 

Dobra zawodniczka, tak go obrabiała, że stracił chłop głowę. Ogarnięty, po studiach, przedsiębiorczy. Położyła go cipka.


Ot magia ciopki, niejednego pokonała ;) 

 

Musiala być jakaś niezła rakieta aby tak stracić głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, darkknight071 napisał(a):

Musiala być jakaś niezła rakieta aby tak stracić głowę

Niekoniecznie. Znam historię jednego faceta, który rzucił żonę dla Ukrainki. Mimo gorszej urody dostał od niej ciepło i szacunek, tak przynajmniej słyszałem. Chłop jakoś przed 50, dorosłe dzieci, więc może dlatego nie kierował się urodą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vodkas85 napisał(a):

Gość s moich okolic. Duża gospodara, firma, piękna żona, trójka dzieci.

 

Poznał Ukrainkę, zakochał się. Wyzerował wszystkie konta, polecieli na Ukrainę.

 

Wrócił ze złamanym sercem, bez grosza przy duszy. Błagając żonę i wybaczenie.

 

Dobra zawodniczka, tak go obrabiała, że stracił chłop głowę. Ogarnięty, po studiach, przedsiębiorczy. Położyła go cipka.

Dał się omotać. Obrobiony na maksa.

Nie ma mocnych na tzipke.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

Ogarnięty

Nooo chyba średnio ogarnięty z tego co piszesz.

 

Mi się to nie klei jak ktoś mi opowiada o kimś, że jest ogarnięty a potem wychodzą " kwiatki" typu cuck, beta bankomat albo przy rozwodzie dał się skroić na grubości.🤔

 

 

 

 

21 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Jak wy wszyscy byście lizali ciposzke po kimś 😜 co jak co lubicie pisać że to tylko twoja kolej.

What you mean?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Optimus Prime said:

Jak wy wszyscy byście lizali ciposzke po kimś 😜 co jak co lubicie pisać że to tylko twoja kolej.

Ile ty masz lat? To nie wiesz ze najpierw kabanos jest pierwszy w kolejce do obsluzenia, a potem mozna sie takimi rzeczami odwdzieczac? ;) Nie idz skrotem, badz jak ninja ;)

8 hours ago, nowy00 said:

Dał się omotać. Obrobiony na maksa.

Nie ma mocnych na tzipke.

Ano nie ma, ale takiego Borisa B. zalatwilo gardelko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2023 o 18:25, Kiroviets napisał(a):

Ja nie wiem gdzie niektórzy wśród ukurvinek rakiety widzą.🤔🤔 Parę youtuberek może.

images?q=tbn:ANd9GcTQTnBJ14q_tgRul9GSal5

 

BbCbl-bCMAAVhip.jpg:large

 

images?q=tbn:ANd9GcQR3OMHQLU7fHo2h9_s-jG

Nie wydaję mi się, że kilka YouTuberek. 

 

 

W dniu 27.12.2023 o 18:25, Kiroviets napisał(a):

Dla mnie to trochę jak wybór między rakiem a zawałem serca - p0lka vs ukurvinka. Jedna oskarży Cię o znęcanie, drugą wbije kosę w plecy jak nie kupisz torebki prady czy innego CK.

Interesująca opinia. 

Znasz jakieś Ukrainki? 

 

 

W dniu 27.12.2023 o 18:25, Kiroviets napisał(a):

 

Spotykałem je dosyć często w Holandii i nie różnią się zbytnio wizualnie od p0lek.

Dla mnie Ukrainki gustowniej potrafią się ubrać porównując je do rodaczek. Rodaczka jedna potrafiła chodzić w tym samym znoszonym swetrze kilka dni w tygodniu. Jedna panna ze mną jechała jakby ubrana w spodnie od piżamy pociągiem rano i tam jeszcze miała kłaki od kota bo się poprzedniego dnia z nim bawiła. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Jeżeli chodzi o zadbanie i sexappeal to Ukrainki levelują Polki.

Też mam takie obserwacje. Ukrainki na spotkaniach są w 100% przekonane, że za wszystko ma płacić mężczyzna - Polki czasem się zapytały czy coś się dołożyć, a jedna nawet sama mi opłaciła kawę bo do niej przyjechałem 20km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, nowy00 said:

Też mam takie obserwacje. Ukrainki na spotkaniach są w 100% przekonane, że za wszystko ma płacić mężczyzna - Polki czasem się zapytały czy coś się dołożyć, a jedna nawet sama mi opłaciła kawę bo do niej przyjechałem 20km.

 

kurde pany, nauczcie je srodkowoeuropejskiej kultury - jak na randki chodzilem z holenderkami czy niemkami, to na poczatku prawie w jape wylapalem, jak chcialem placic i odprowadzac do domu ;) ja kulturalnie po slowiansku, ale one nie rozumialy ale dzieki temu szybko sie przestawilem na ten dobry model ;)

 

jakbym sie z wschodnialoszka umowil, to by zaraz placila za siebie, najpierw panna musi cos dac aby dostac, co to za zasady - a jak by sie stawiala, to by sie musiala z kelnerem klocic, wszak zamawiala sama ;)

Just now, darkknight071 said:

 

kurde pany, nauczcie je srodkowoeuropejskiej kultury - jak na randki chodzilem z holenderkami czy niemkami, to na poczatku prawie w jape wylapalem, jak chcialem placic i odprowadzac do domu ;) ja kulturalnie po slowiansku, ale one nie rozumialy ale dzieki temu szybko sie przestawilem na ten dobry model ;)

 

jakbym sie z wschodnialoszka umowil, to by zaraz placila za siebie, najpierw panna musi cos dac aby dostac, co to za zasady - a jak by sie stawiala, to by sie musiala z kelnerem klocic, wszak zamawiala sama ;)

tak sie wlasnie rozpuszcza myszki na samym starcie, potem zaczyna sie bzykanko za prezent i trudno to wyprostowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 i @Roman Ungern von Sternberg Powyżej wypowiedziałem się na temat własnych obserwacji i spotkanych samiczek z tej dzikiej krainy.  Jeśli mają dziary czy piercing- o nie aż tak przesadzone jak p0lki.

 

8 minut temu, darkknight071 napisał(a):

jak na randki chodzilem z holenderkami czy niemkami, t

Oo proszę - real chad.  Osobiście znam gościa(Polak 45- 50l), który był hajtnięty z holenderką, ma dzieci z nią - jej nie widziałem oraz koleżkę +- w moim wieku - IMO chad lite, chociaż wzrost 1,75, który kosił łanie na srinderze jak zboże aczkolwiek wg niego wyrywanie miejscowych kobiet będąc imigrantem ze wschodniej Europy - praktycznie niemożliwe do sklejenia.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Kiroviets said:

@nowy00 i @Roman Ungern von Sternberg Powyżej wypowiedziałem się na temat własnych obserwacji i spotkanych samiczek z tej dzikiej krainy.  Jeśli mają dziary czy piercing- o nie aż tak przesadzone jak p0lki.

 

Oo proszę - real chad.  Osobiście znam gościa(Polak 45- 50l), który był hajtnięty z holenderką, ma dzieci z nią - jej nie widziałem oraz koleżkę +- w moim wieku - IMO chad lite, chociaż wzrost 1,75, który kosił łanie na srinderze jak zboże aczkolwiek wg niego wyrywanie miejscowych kobiet będąc imigrantem ze wschodniej Europy - praktycznie niemożliwe do sklejenia.

 

wszystko jest mozliwe, ale nie przez srinderki, ale przez kontakty bezposrednie i wspolnych znajomych czy prace ;) a niektore myszki z zachodu sa tak wyuzdane, ze same ciagna do lozka i tu nie gra roli, ze jestes slowianin, choc szlacheckie wychowanie (inne doswiadczenie dla nich) czasami bardzo pomaga 

 

osobiscie slyszalem, ze najbardziej wyuzdane sa skandynawki, tam nie nie patola, i jak im sie podobasz to cie ostro podrywaja, jednak tam jeszcze nigdy nie bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten głupi zachwyt nad ruskimi babami to najchetniej bym tych polackich eunuchów %@$*#^!

 

A ogólnie: spóźniliście się. Ostatnie fajne dziołchy ze Wschodu to dekadę i dalej wstecz. Później przyszły internety, seksturystyka, i "parcie na Zachód".

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Mało jeszcze widziałeś. ;) 

 

@darkknight071Napisałem na podstawie rozmów na ten temat z kolegami korzystającymi z apek.

 

17 minut temu, darkknight071 napisał(a):

, jednak tam jeszcze nigdy nie bylem

Byłem. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczę z wiadomych względów.

 

1 minutę temu, zychu napisał(a):

nad ruskimi babami

Jeśli już miałbym wybierać to RUS > upa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niewiele kontaktów 1 na 1 z Ukrainkami. Pamiętam jedną, z którą grałem w tenisa kilka razy. Uroda niby ok, ładna, choć wyglądająca dość staro jak na swój wiek (studentka). Za 5-7 lat będzie przeorana życiem. Mało gadatliwa, roszczeniowa, generalnie wkurwiająca. Po bodaj 3 grze, kiedy wkurzyła mniej najbardziej, zaniechałem kontaktu. Trochę księżniczkowata. Grałem z wieloma Polkami i akurat nigdy nie trafiłem na taką jak ta Ukrainka. Dowód anegdotyczny, owszem, ale takie mam doświadczenia. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

RUS > upa.

To wszystko są ruskie, tyle że ci z Ukrainy wmawiają sobie (i innym), że "wcale nie".

Chłopaki dostają pierdolca na hasło "baba ze Wschodu", ale to tak, jak w przypadku "powideł babuni", które kupujesz w markecie. Baby ze Wschodu umieją się dobrze sprzedać - taka żona, matka i kochanka, co to bigosu nagotuje, i gałę opierdoli. 

A to wszystko jest bujda. 

Ale niech zalewają te paszynki, co mi tam. Wielkie zbliżenie bratnich narodów, ja pierdolę. W jakich pojebanych czasach ja żyję.

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Optimus Prime napisał(a):

ak wy wszyscy byście lizali ciposzke po kimś

 

Ale zamiast lizania ci***szki można lizać paszki, ależ tam bywają zapaszki...

2 godziny temu, nowy00 napisał(a):

i tam jeszcze miała kłaki od kota

 

Ale to skąd jej te kłaki wychodziły?

I jeszcze od kota kłaki?

Niespotykane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darkknight071 napisał(a):

Ile ty masz lat? To nie wiesz ze najpierw kabanos jest pierwszy w kolejce do obsluzenia, a potem mozna sie takimi rzeczami odwdzieczac? ;) Nie idz skrotem, badz jak ninja ;)

Ano nie ma, ale takiego Borisa B. zalatwilo gardelko ;)

Młoda, seksowna można sobie taką podnieść położyć na paszczy i recytować alfabet. Potem lodzik no chyba że obrócić  😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.