Skocz do zawartości

Dziki trener o feministkach


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziałem.

 

W zasadzie dowiedziałem się,że dodał filmik, bo żona kolegi to oglądała.

 

Poruszył kwestię ustawy " mieszkanie za pomówienie" i tego że ukurvinki sobie baluja a sashki się wykrwawiają na froncie.

Spodziewałem się jakiegoś oburzenia u niej czy że zarzuci mu wyolbrzymianie a ta stwierdziła, że Dziki ma rację i my faceci mamy faktycznie przej...nie.🤔

 

Czyżby himalajka.🤔🤔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda w Rezerwacie oburzy się gdy zostanie nazwana feministką nie bardziej niż gdy przeczyta, że jest feministką, a gdy przychodzi co do czego, to oczywiście zachowuje się jak ta feministka, którą nie chce przecież być i nie jest:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nat napisał(a):

Wydaje mi się, że coraz więcej kobiet dostrzega, że feminizm powędrował w złym kierunku.


I co w związku z tym?

Niczego nie zmienią, na ulice nie wyjadą, ustawy nie klepną.

 

Politycy zdają sobie doskonale sprawę, że robiąc COKOLWIEK wbrew ,,interesom” kobiet strzelają sobie w stopę. Facetów mogą jebać bez wazeliny ale kobiet nie tykają. Coś jak w stanach z ludźmi bardziej opalonymi. Ruszysz- będzie wrzask, celebryci i media przeciwko Tobie. Im to nie jest potrzebne a uczciwość to oni mają w dupie.

 

Słyszałeś, żeby ktokolwiek debatował nad zrównaniem wieku emerytalnego?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

Politycy zdają sobie doskonale sprawę, że robiąc COKOLWIEK wbrew ,,interesom” kobiet strzelają sobie w stopę.

Płeć piękna potrafi dbać o swój interes, a faceci nie. Nawet wybudzeni faceci zapominają o "zasadach" kiedy w otoczeniu pojawia się dobra picza. A może niektórzy rogacze mają tak naruszone ego, że już ich nic nie interesuje i pragną by inni też doświadczyli tego samego?

 

Rzekłbym kobiety z mlekiem matki wysysają umiejętność dbania o własny interes. Faceci uczą się dopiero kiedy spotka ich trauma przez praktykowanie blue pilla. Albo też miś nie chce tego widzieć i udaje, że to nie ślina tylko deszcz.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na to wywalone, jestem po NICZYJEJ stronie. Ani po lewicy, ani po prawicy ani po środku. Ani za feministkami ani za manosferą ani za księżycem.

Czyli jestem wrogiem wszystkich wokół bo nie chce wybierać a bardziej uważam że mnie to nie dotyczy.

Jedyne co lubię to śmieszkować ze wszystkiego wokół.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

Wczoraj widziałem.

 

W zasadzie dowiedziałem się,że dodał filmik, bo żona kolegi to oglądała.

 

Poruszył kwestię ustawy " mieszkanie za pomówienie" i tego że ukurvinki sobie baluja a sashki się wykrwawiają na froncie.

Spodziewałem się jakiegoś oburzenia u niej czy że zarzuci mu wyolbrzymianie a ta stwierdziła, że Dziki ma rację i my faceci mamy faktycznie przej...nie.🤔

 

Czyżby himalajka.🤔🤔

Żadna himalajka. Znam takie co głosiły jeszcze bardziej zadziwiające tezy o relacjach DM co nie przeszkadzało w kurvieniu się itd :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Rapke napisał(a):

Żadna himalajka. Znam takie co głosiły jeszcze bardziej zadziwiające tezy o relacjach DM co nie przeszkadzało w kurvieniu się itd :)

 

@Kiroviets Usypianie czujności przeciwnika, żeby jak tylko mrugniesz Cie wykorzystać i zrobić skonczonego naiwniaka. Wrzucanie (głównie samej siebie) do kategorii ja jestem inna, normalna, ja was rozumiem i nawet współczuje...! I są takie które znają teorie redpilla,  generalnie oblatane w manosferze, pua... Co tam tylko chcesz. Pełno takich hien pod filmami redpillowymi i z tego co widzę sporo osób daje się nabierać na to. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosa

12 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

mrugniesz Cie wykorzystać i zrobić skonczonego naiwniaka. Wrzucanie (głównie samej siebie) do kategorii ja jestem inna, normalna, ja was rozumiem i nawet współczuje...!

Idealnie sklejone. " Po czynach ich poznacie". 

 

13 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

wykorzystać i zrobić skonczonego naiwniaka.

Nie będę miał okazji wchodzić z nią w jakąkolwiek interakcję wykraczającą poza small talk.

 

Bynajmniej wspomniałem o tym, bo przeważnie jak spytany bardziej na poważnie o żeniaczkę, wspominam o tym, to spotykam się z kwikiem , oskarżeniem o paranoję i standardowo " jakąś mnie skrzywdziła".

 

 

Idealny przykład solipsyzmu miałem podczas rozmowy ze chrzestną ( wspominałem o tym na czacie kiedyś). Często sobie gadamy. Tak jak piszesz 

17 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

! I są takie które znają teorie redpilla,  generalnie oblatane w manosferze, pua... Co tam tylko chcesz.

Mógłbym powiedzieć, że jest " zredpillowana'". Sama mi powiedziała, że swojemu 18l Oskarkowi powtarzała kilkukrotnie " ta jedna- jedyna jest W TYM MOMENCIE, nie na całe życie". Jakoś czas potem nakłaniał mnie do brania się za rozwódki, ewentualnie SM i doklejenie jej swojego bąbelka. 

Teraz najlepsze - jak nie trudno się domyśleć - sama jest rozwiedziona.🤣🤣🤣

 

Generalnie to lubię czasem przypalić głupa, że niby wiem że dzwonią , ale nie wiem w którym kościele, aby potwierdzić wiedzę zdobytą na forum.😎

22 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

..! I są takie które znają teorie redpilla,  generalnie oblatane w manosferze, pua... Co tam tylko chcesz.

Napisałem na priv do OPki, znowu zgasiłeś moja nadzieję na Himalajkę.🤣🤣🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał(a):


No nieźle. Ustawowo wprowadzą zakaz wypowiadania się w złym świetle o kobietach?

 

Swoją drogą, zawsze mnie śmieszy jak feministki, twierdzące przecież, że kobiety w wielu kwestiach są równe a nawet i lepsze niż mężczyźni (co w wielu przypadkach ma potwierdzenie) stawiają w tym samym czasie siebie obok ludzi niepełnosprawnych. Byleby wyżebrać jakieś profity.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

O ile nie w pasiaki.

To ja od razu poproszę do damskiego więzienia, ponieważ co prawda urodziłem się jako mężczyzna, ale identyfikuję się jako kobieta, na dodatek identyfikuję się również jako murzynka wyznania tego samego co Palestyńczycy, gdyż noszę od lat brodę, co dodatkowo nadaje mi nadal męską aparycję.

 

Od razu korzystając z okazji poproszę do więzienia paczki prezerwatyw, albowiem fakt posiadania przeze mnie nadal penisa nie czyni mnie przecież biologicznym mężczyzną. Płeć jest konstruktem społecznym.

 

Ciekawe co te wszystkie, tęgie, lewicowe głowy na to?

 

57 minut temu, Mosze Red napisał(a):

#zejdziemydopodziemia

Przecież niejako już działamy w takim podziemiu. Chyba tylko dane własciciela tego forum są powszechnie znane. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.