Skocz do zawartości

Obrazki


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Martius777 said:

Romans, presja zawodowa i psychiczna, przeprowadzki po świecie, ciągłe zmiany klubów, wiesz, że przez 2004 i 2005 roku miał zmiany co kilka mc? Miał różne grzywny, po 50 tys funtów,  otrzymywał groźby śmierci. Ma jebnietą żonę co ciągle go filmuje i próbuje ośmieszyć. To nie dziwię się,  że ma ponad 50 tatuaży.

 

Dużo prawdy w tym co piszesz 👍

Edytowane przez fruit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lethys napisał(a):

Moda przychodzi i odchodzi. Kiedyś modne były kolczyki w pępkach, a teraz dziary.

Dawno temu modne były wąsy, kolczyk w uchu i blond włosy u mężczyzn. Dobrze napisane z modą. 

 

Co do kobiet da się zauważyć, że coraz więcej mają tatuaży. Znam nawet wdowę co ma wnuczkę, blisko 50tki i zrobiła sobie tatuaż. 

 

Idąc gdzieś miastem nie patrzę na tatuaże za bardzo, a bardziej się rozglądam na wygląd pań czy np. jakaś normiczka, z nadwagą czy taka typowa rakieta typu Megan Fox czy Margot Robbie nie idzie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma jakiś mały tatuaż typowo babski czy nawet dwa/trzy to ok. Nie jest to dla mnie problem. Natomiast jeżeli jest wypisana jakby zasnęła pierwsza na imprezie to chuj z nią. Separacja i bilet w jedną stronę do Choroszczy. Tu nie ma polemiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w pracy taką. Ma całą rękę od ramienia po nadgarstek z kilkoma tatuażami kompletnie ze sobą nie związanymi. Jakieś stado gołębi, płacząca gejsza i bogowie wiedzą co tam jeszcze Jigglypuff jej namalował. Rok temu na wiosnę zrobiła sobie smoka na nodze. Zaczyna się na pośladku głową, na udach ma rozłożone skrzydła, a ogon kończy się gdzieś niżej kolana. Kunszt wykonania doceniam, ładnie zrobiony. Ale po tym przestała chodzić w krótkich spodenkach czy spodniczkach żeby się ludzie na nią nie gapili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 12:11, Arghor napisał(a):

Powiedzcie, czy rzeczywiście tak jest, czy tylko mnie się takie sztuki w ostatnim czasie trafiły?

Tak, taka moda przyszła, mam nadzieje, że szybko minie.

W dniu 5.01.2024 o 12:11, Arghor napisał(a):

Powiedzcie, czy rzeczywiście tak jest, czy tylko mnie się takie sztuki w ostatnim czasie trafiły?

To nie są obrazki, tylko brudnopis, i to jak popatrzysz na te tatuaże,m często powielają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 10:16, b4ry napisał(a):

Ale po tym przestała chodzić w krótkich spodenkach czy spodniczkach żeby się ludzie na nią nie gapili...

W takim razie po co sobie zrobiła? Przecież takie dziary robi się tylko i wyłącznie dla atencji, innego powodu nie ogarniam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za tatuażami u kobiet. Nie wiem co to ma dać? Nie rozumiem tego. 

Według mnie to takie trochę oszpecenie się. 

Czy ma to podłoże psychiczne? Tego nie wiem, chociaż jakby się nad tym zastanowić, trochę tak. Wszystkie kobiety, które znam i mają tatuaże, mają mniejsze lub większe zaburzenia. Czy to przypadek? Nie mnie to oceniać. 

 

Możesz ktoś zna jakieś badania na ten temat? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pejo napisał(a):

Nie mnie to oceniać. 

A jednak oceniłeś. 

 

Ten temat pokazuje nasze męskie chciejstwo. 

 

A świat leci swoim torem. 

3 minuty temu, Pejo napisał(a):

Wszystkie kobiety, które znam i mają tatuaże, mają mniejsze lub większe zaburzenia.

Ja wszystkie które znam mają zaburzenia. I co? Nic. A może to ja jestem zaburzony? 

 

 

Chłopy naprawdę ogarnijcie się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

A jednak oceniłeś. 

 

Ten temat pokazuje nasze męskie chciejstwo. 

 

A świat leci swoim torem. 

Ja wszystkie które znam mają zaburzenia. I co? Nic. A może to ja jestem zaburzony? 

 

 

Chłopy naprawdę ogarnijcie się. 

 

 

Dlatego napisałem :

 

 

"Może ktoś zna jakieś badania na ten temat?" 

To chyba rozwiało by wszelkie wątpliwości? 

 

 

Edytowane przez Pejo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.