Skocz do zawartości

,,Wojna atomowa" na szczytach Polskiej władzy


Rekomendowane odpowiedzi

A teraz temat poważny - dotyczy każdego z nas. 

 

Już są ostre bitki na szczytach władzy. Do belwederu wkroczyła policja i zatrzymała Kamińskiego i Wąsika. 

Prezydent się nie zgadza i zwraca się do innych państw, że nowy rząd nie dotrzymuje konstytucji. 

 

Mam złe przeczucia, mimo, że prezydent nie jest tak samo u nas ważny, jak Putin w Rosji to jednak jest zwierzchnikiem sił zbrojnych... 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zadymy, to na pewno. PiS robi swoją narrację, według nich to jest zamach stanu, rząd dyktatury, a Kamiński i Wąsik są więźniami politycznymi. 

 

Takich jazd nie było nigdy, konflikt będzie mocno zaostrzony. Ciekawe, co się będzie działo w następnych dniach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

A teraz temat poważny - dotyczy każdego z nas. 

 

Już są ostre bitki na szczytach władzy. Do belwederu wkroczyła policja i zatrzymała Kamińskiego i Wąsika. 

Prezydent się nie zgadza i zwraca się do innych państw, że nowy rząd nie dotrzymuje konstytucji. 

 

Mam złe przeczucia, mimo, że prezydent nie jest tak samo u nas ważny, jak Putin w Rosji to jednak jest zwierzchnikiem sił zbrojnych...

 

Dla mnie to jest "szopka dla tłumu", odpowiednio wyreżyserowana tak, by wszyscy się tym podniecali.

Przypominają mi się afery z Romanem Giertychem. Zatrzymania, wyroki. A teraz proszę, z powrotem w sejmie. :)

Rozgrywają politykierzy obydwu stron ludzi jak dzieci, a Ci się tym podniecają.

Edytowane przez Hubertius
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcholstwo to nasza tradycja narodowa :)

 

 

 

Cytat

 

Prezydent

zapowiedział, że zwróci się do głów państw i instytucji międzynarodowych z pismem, że mamy do czynienia z łamaniem prawa i Konstytucji.

 

 

Już tak robiliśmy w XVIII wieku. Ościenne państwa chętnie mogą nam ustabilizować sytuację wewnętrzną :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał(a):

Pan Tusk złamał niepisaną od trzech dekad w polskiej polityce zasadę: wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych ;)

 

 

Ziobro osrał się aż po pachy. Jego konstrukcja 8 lat aresztu ( areszt wydobywczy), oby została zastosowana wobec niego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda stan wojenny wprowadzi? xDD

Chyba w Simsach.

 

Ale zagrali ostro, przyznaję. Na pewno na razie nie zdają sobie sprawy z precedensu i potencjalnych konsekwencji. Jak się zmieni władza, od razu starzy dostaną już nie protestem, ale pałą przez łeb i wywlekaniem z urzędów.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 Sytuacja eskaluje, a moje przeczucia, rzadko mnie mylą. Mam nadzieje, że oby teraz myliły.

2 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

Duda stan wojenny wprowadzi? xDD

Chyba w Simsach.

Oczywiście, że może. Może wyprowadzić wojska na ulicę po prostu. 

Jest zwierzchnikiem sił zbrojnych - szef sztabu generalnego jest jeszcze za PiS.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

@Perun82 Sytuacja eskaluje, a moje przeczucia, rzadko mnie mylą.

Chyba raczej zawsze. :)

P.S Rozumiem, że ukraińska kontrofensywa z zeszłych wakacji już odbiła cały obwód zaporoski zgodnie z Twoimi przewidywaniami? :D 

5 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Duda stan wojenny wprowadzi? xDD

Chyba w Simsach.

Ej nie no, Duduś to nie, Duduś to "silny facet" z władzą jest. :P

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armie kontroluje pan Kosiniak - Kamysz. Brzmi zabawnie ;), no ale tak jest. Duda jest zwierzchnikiem SZ RP, ale bardziej tytularnym. Szczególnie w czasach pokoju.

 

@$Szarak$, patrz, jak by się teraz panu prezydentowi te polskie czołgi przydały, co do banderlandu pojechały xD

 

Zrobiłby sobie może LARP-a z puczu Janajewa ;)

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śmiać się z człowieka od którego zależy czy będziecie mieć dach nad głową, czy pójdziecie w kamasze czy nie, jest po prostu żałosne. 

 

Żeby ten wasz ,,Duduś" nie sprawił, że będzie mówili ,,Pan prezydent Andrzej Duda". ;)

 

Edytowane przez $Szarak$
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Sytuacja eskaluje,

Już po - elektorat Cachystów to głownie dziadki ze wsi. Sprawa z TVP pokazała jak bardzo w głębokim poważaniu ludzie mają poprzedni rząd. 

11 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Oczywiście, że może. Może wyprowadzić wojska na ulicę po prostu. 

Jest zwierzchnikiem sił zbrojnych - szef sztabu generalnego jest jeszcze za PiS.

Przecież autobus MPK nawet go paraliżuje. Wejście do Pałacu to był pokaz siły i wskazanie mu miejsca w szeregu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perun82 napisał(a):

Już po - elektorat Cachystów to głownie dziadki ze wsi. Sprawa z TVP pokazała jak bardzo w głębokim poważaniu ludzie mają poprzedni rząd. 

Nic po, dopóki mają prezydenta nic jeszcze po nie jest. Mają trybunał konstytucyjny - mogą ,,rozwiązać parlament" 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, $Szarak$ napisał(a):

mogą ,,rozwiązać parlament" 

I to było wiadome po jesiennych wyborach.  Co w tym dziwnego. Proszę Cię, nie wprowadzaj atmosfery napięcia. Po póki co napięcie to mają tylko pewni goście na Grochowie..

 

Pamiętasz jaki miał być rajwach na Bliskim Wschodzie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał(a):

Pamiętasz jaki miał być rajwach na Bliskim Wschodzie? 

Pamiętam też, jak wojny na Ukrainie miało nie być a część z tego  wątku pisało ,,teatr dla ludu" - a chwilę później zaczął się atak na Ukraine. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i 11.stycznia Sąd Najwyższy wyda orzeczenie o ważności wyborów :P 

 

Teraz, $Szarak$ napisał(a):

Pamiętam też, jak wojny na Ukrainie miało nie być a część w tym wątku pisało ,,teatr dla ludu" - a chwilę później zaczął się atak na Ukraine. 

 

No i masz zamieszanie na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.