Skocz do zawartości

Plany treningowe Diet & Training by Ann


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

macie doświadczenie z treningami Lewandowskiej? 

Kupiłam sobie dostęp do treningów na 30 dni.

Mogę się później podzielić z Wami opinią jeżeli będę ćwiczyć. :>

Jak mi siądą treningi z nią, to może później i dietę od niej przetestuję.

 

Z tego co widzę to można wybrać liczbę treningów w tygodniu, oraz czas ich trwania, poziom trudności.

Można wybrać też program treningowy typu joga, stretching, pośladki. Nie wiem, czy zestaw ćwiczeń będzie wymieszany w treningu, czy jak. Ja wzięłam Whole Body, Stretching, Yoga, Pośladki.

 

No i dobra, skleiło mi z moich wyborów taki trening:

Tydzień 1:

Cardio i smukłe nogi

Całe ciało

Całe ciało na start

Treningi trwają do 20 min, ale tak też zaznaczyłam, poniżej 30 min.

Tydzień 2:

Tabata- całe ciało

Cardio i smukłe nogi

Całe ciało

 

I w sumie się to powtarza, nie wiem, gdzie w tym jest Yoga czy Stretching, okaże się, jak zacznę ćwiczyć.

Takie 20 minut to spoko na rozruch, odpuściłam ostatnio bardzo dużo spraw, warto się znów rozruszać z tym wszystkim.

 

W aplikacji jest też dostępna zakładka społeczność, coś w formie motywacji.

Ćwiczycie coś aktualnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze nie wydałaś zbyt duzo kasy na to. Żona ma na plycie treningi z Chodakowską. Szajs nie z tej ziemi za kupę kasy.

Bardziej oplaca sie na yt skorzystać z vlogow tej dziewczyny

U ma trening w domu.  Ma tez treningi na silowni. Ogólnie dziewucha ma sporą wiedzę praktyczna i zwraca uwage na szczegóły. Bardziej sie oplaca niz treningi od Lewandowskiej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lambert napisał(a):

Mam nadzieję ze nie wydałaś zbyt duzo kasy na to.

Chyba, że 47 zł wyszło.

32 minuty temu, Lambert napisał(a):

Szajs nie z tej ziemi za kupę kasy.

Czemu szjas? Ćwiczyłam kiedyś z nią.

32 minuty temu, Lambert napisał(a):

Bardziej sie oplaca niz treningi od Lewandowskiej.

Nie chcę budować sylwetki, po prostu dla zdrowia trochę ruchu. W dni bez lewej i tak wjeżdża joga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lalka napisał(a):

Czemu szjas? Ćwiczyłam kiedyś z nią.

 

Ze wzgledu na to, ze reklamy obiecują nie wiadomo jaki efek koncowy, a trening jest zupełnie nie skrojony pod jakiekolwiek rezultaty. Po drugie część z ćwiczeń byla zle wyjasniona i moja żona nie za bardzo wiedziala jak ma  cos zrobic i robila to źle.

Ogólnie duzo lepsze efekty zona miała jak trenowałem ja na silowni 2 razy w tygodniu niż codzienne treningi z Chodakowską

2 minuty temu, Lalka napisał(a):

Nie chcę budować sylwetki, po prostu dla zdrowia trochę ruchu. W dni bez lewej i tak wjeżdża joga.

To w mojej ocenie nie ma sensu robic takich treningów.  Lepiej wyjść na dwor pobiegać albo pojeździć na rowerze/ rolkach czy co tam masz po ręką. Pogoda narazie nie zacheca ale z kazdym dniem bedzie lepiej.

Joga zawsze na plus.

 

Ogolnie to trening z dodatkowym obciazeniem ma bardzo duże wlasciwosci prozdrowotne, szczegolnie dla kobiet. Oczywiście nie zmuszam nikogo do wykupienia karnetu na siłownię. Decyzja nalezy oczywisice do Ciebie, uwazam jedynie, że dużo bardziej racjonalne jest takie podejście niż trening z Lewandowska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lambert napisał(a):

Po drugie część z ćwiczeń byla zle wyjasniona i moja żona nie za bardzo wiedziala jak ma  cos zrobic i robila to źle.

Tutaj też to zauważyłam, stretching dla osób, które nie ćwiczą jogi np może być nie zrozumiały.

8 minut temu, Lambert napisał(a):

To w mojej ocenie nie ma sensu robic takich treningów

Ja sobie wzięłam łatwy plan treningowy, przysiady itd.

8 minut temu, Lambert napisał(a):

Lepiej wyjść na dwor pobiegać albo pojeździć na rowerze/ rolkach czy co tam masz po ręką.

Chodzę dużo, pobiegać pójdę, jak wytrzymam tu te 30 dni.

 

8 minut temu, Lambert napisał(a):

Ogolnie to trening z dodatkowym obciazeniem ma bardzo duże wlasciwosci prozdrowotne, szczegolnie dla kobiet.

Ja się do tego nie nadaję, nie moje klimaty. :D Z obciążeniem to jedynie hula- hop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalka napisał(a):

tego nie nadaję, nie moje klimaty. :D Z obciążeniem to jedynie hula- hop.

To jest łatwiejsze niz sie na pierwszy rzut oka wydaje, wystarczy dobry trener. Ale jak celem nie jest zbudowanie sylwetki to nie ma sie co spinać.

Ruch na świeżym powietrzu zawsze bedzie najlepsza opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lambert napisał(a):

To jest łatwiejsze niz sie na pierwszy rzut oka wydaje, wystarczy dobry trener.

Wyjście z domu na taki trening nawet jakbyś mnie przekonał i tak jest poza moim zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczyłam już chyba ze wszystkimi możliwymi trenerkami online. Chodakowska, mel B, pamela, Monika kolakowska, przez lata przerobiłam tego bardzo dużo, ale nigdy nie było mi po drodze z Lewandowską. Ma w sobie jakąś manierę, no niestety bariera nie do przeskoczenia. Najlepiej jednak ćwiczyło mi się z Moniką, laska daje kopa i ma dużo energii pozytywnej w sobie. Aż chce się przeć do przodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalka napisał(a):

@Adri Ja też za lewą średnio, ale odpowiadał mi dzisiejszy, pierwszy trening. 

Jak jesteś chętna to rzucam Ci 30 dniowe wyzwanie. 😅

 


Z chęcią 🙂 a tam są takie wyzwania już gotowe czy po prostu tydzień po tygodniu zmieniają sie treningi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adri napisał(a):


Z chęcią 🙂 a tam są takie wyzwania już gotowe czy po prostu tydzień po tygodniu zmieniają sie treningi?

Zmieniają, ale ustalane są wg Twoich preferencji i trwać mogą do 30 min. Super opcja dla mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.