Skocz do zawartości

Podrywanie dużo młodszej


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Baxton77 napisał(a):

Mylisz się, zarówno angażowanie się w temat na forum jak i z nią jest po prostu nauką. Owszem poświęcam na to czas i energie, ale na tym chyba polega uczenie się relacji

To weź jeszcze pod uwagę w relacjach z paniami zmienną w postaci fazy okresu.

Oraz to, że co ustalone na pisaniu nie koniecznie będzie na spotkaniu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 16:15, Maxivoice napisał(a):

True kurwa story. Przez osiem miesięcy się spotykałem z 18letnia Ukrainką. Chciala mieć wszystko na gotowe. Nigdy nie zapłaciła za siebie. Mieszkanie. Pierścionek i ślub i potem utrzymywanie nas. A najgorsze co było w tym to fanatyczka religijna dziewica i sex i mieszkanie z partnerem dopiero po ślubie. Z daddy issues I trzeba było ojcować cały czas. Po 8 miesiącach miałem dość i posłałem ją na chuj. I tak długo wytrzymałem

 

Przynajmniej chciała się z Tobą spotykać. Ja bym wiele dał ,żeby mieć 18 letnią dziewczynę . Sam mam 29 lat , mam wygląd bardziej chłopaka niż mężczyzny bo wyglądam na jakieś 23 lata ,ale to nic nie pomaga. Polki mające 18 czy 21 lat nie chcą 8 czy 10 lat starszego. Ciekawi mnie czy Ukrainki na ogół są bardziej tolerancyjne na różnice wiekowe typu 8-12 lat.  Ile masz lat?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj ją:

Napisz jej że śniło Ci się że ją dusiłeś i posuwałeś a potem obróciłeś wbijając twarz w poduszkę, ciągnąc za włosy.

 

Jak będziesz w jakimś procencie na jej seksualnym celowniku to pociągnie temat.

Jak nie to napisze żeś zbok i tyle.

 

W tym drugim raczej wiesz co robić a co do pierwszej opcji mam wątpliwości.

 

 

Swoją drogą łatwo wyrwać takie małolatki.

Przykładowo takie koleżanki od córki kumpla od 17 do 24 które poznałem zawsze zarzucają aluzje

(odważne są 😛)

Taką łatwiej wychować do poważnego związku i nawet jak się zostawi taką to jest nauczona odpowiedzialności i wierności.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Everson napisał(a):

mam wygląd bardziej chłopaka niż mężczyzny

Idź w gruby trzydniowy pijacki maraton. Nie myj się. Zaczep na mieście jakiegoś typa w celu bójki. Załóż koszulkę z jakimś prowokoacyjnym wielkim napisem w stylu "jebać biedę", "pokaż cycka mała", "lubię bobry". Po takich trzech dniach z rozczochrą fryzurą, limem pod okiem, worami pod oczami oraz zajechanym stanem fizycznym idź do Lidla na zakupy w godzinach szczytu, kiedy każdy człowiek wraca z pracy na szybkie zakupy. Zapakuj koszyk po brzegi. Zrób awanturę przy kasie, że ten jogurt nie jest wagański tylko z dodatkiem nitrozaminy, lektyny, karagenu oraz zawiera siarczyny Zrobisz duży zator w kolejce. Gwarantuje, że dla każdej kobiety będziesz obiektem westchnień. Przecież one lubią chłopaków przebojowych. Na pewno nie zostaniesz NIEZAUWAŻONY! 😋

Edytowane przez Dowódca plutonu
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Everson napisał(a):

 

Przynajmniej chciała się z Tobą spotykać. Ja bym wiele dał ,żeby mieć 18 letnią dziewczynę . Sam mam 29 lat , mam wygląd bardziej chłopaka niż mężczyzny bo wyglądam na jakieś 23 lata ,ale to nic nie pomaga. Polki mające 18 czy 21 lat nie chcą 8 czy 10 lat starszego. Ciekawi mnie czy Ukrainki na ogół są bardziej tolerancyjne na różnice wiekowe typu 8-12 lat.  Ile masz lat?  

 

Daj spokoj, nie jestem w gimnazjum aby spotkanie się i potrzymanie za ręce miało jakaś wartość. Jestem starszy bo 35, więc różnica jeszcze większa niż zakładasz bo 15 lat. I to druga 20stka w tym miesiącu z którą się umówiłem, choć tej jakoś nie umiałem przepuścić, ale powoli wrzuciłem sobie w głowie na luz.

Umówienie się z 8-10 lat młodszymi nie sprawia dużego problemu na samym etapie umawiania tylko u mnie to przedział 25 vs 35, a nie jak u Ciebie 19 vs 29.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Idź w gruby trzydniowy pijacki maraton. Nie myj się. Zaczep na mieście jakiegoś typa w celu bójki. Załóż koszulkę z jakimś prowokoacyjnym wielkim napisem w stylu "jebać biedę", "pokaż cycka mała", "lubię bobry". Po takich trzech dniach z rozczochrą fryzurą, limem pod okiem, worami pod oczami oraz zajechanym stanem fizycznym idź do Lidla na zakupy w godzinach szczytu

Śmiechem żartem takie podejście działa. Najlepszą dupę w życiu wyrwałem, kiedy nie goliłem się jakieś 2 miechy i z ujebanymi ciuchami poszedłem do klubu, bo myślałem, że będzie męski wieczór, a zabrudzenia zauważyłem dopiero po wyjściu z chaty. Panienkę tydzień później pukałem w domku na krótkim urlopie + nazywała mnie później często wilkołakiem, już nawet ogolonego xD

 

A w dresie zawsze mam 19 lat, więc wyjebane xD Dodałbym do tego kombo jeszcze przykuc słowiański oraz zawsze piwko, najlepiej żuberka lub tyskie w łapie + tatuaż wychodzący na szyję.

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Everson napisał(a):

Polki mające 18 czy 21 lat nie chcą 8 czy 10 lat starszego.

 

Żyjemy chyba w innej Polsce - poważnie :) Takie dupeczki wyrywa się najłatwiej, ale po kilku takich doszedłem do wniosku, że nadają się tylko do ONS. Po godzinie przebywania z takimi małolatami miałem już psychicznie dość, za duża różnica jeśli chodzi o doświadczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię starsze kobiety. Są świetne do small talków. Takie od 50 w górę. Serio. Czasem zagaduje takie kobiety. Mają ciekawe rzeczy do powiedzenia. Duże doświadczenie życiowe itp. W jakichś windach, kolejkach etc zawsze staram się zagadać. Mówię zupełnie poważnie. Mam wrażenie, że taką rozmową mogę sprawić wielką przyjemność takiej pani. I przy okazji sam mam zaliczoną dzienną gadkę z babeczkami :D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SuperMario napisał(a):

celuj w młodsze

Staram się.

Opowiem piękną historię...Młodzi ludzie ok 18/19 lat. Ale zazdrościłem typowi takiej koleżanki czy tam dziewczyny. 
Byłem miesiąc temu w muzeum lotnictwa w Krakowie. (Swoją drogą są tam nowe eksponaty) np Ling Temco Vought A-7 "Corsair II", 1965. I stałęm i podziwiałem ten paskudny samolot amerykański. I Dziewucha zaczełą rozmawiać z typem. Zobacz jakiej piasty użyli w tym kole. Przecież ona ma wadę taką, że powoduje szybkie zużycie poprzez duży nacisk na przednie koło. Mogli dac mocniejszą piastę jak w innym samolocie ... Osłupiałem z wrażenia. Taka dziewczyna to złoto :D

Edytowane przez Dowódca plutonu
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Dowódca plutonu said:

I Dziewucha zaczełą rozmawiać z typem. Zobacz jakiej piasty użyli w tym kole. Przecież ona ma wadę taką, że powoduje szybkie zużycie poprzez duży nacisk na przednie koło. Mogli dac mocniejszą piastę jak w innym samolocie ... Osłupiałem z wrażenia. Taką dziewczyna to złoto :D

 

Panowie, uwaga, one istnieją, to nie pusta legenda - najprawdziwsza Himalajka pojawiła się miesiąc temu w muzeum lotnictwa 😉 ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, dawać info, rysopis, wymiary 😁

 

Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SuperMario napisał(a):

 

Panowie, uwaga, one istnieją, to nie pusta legenda - najprawdziwsza Himalajka pojawiła się miesiąc temu w muzeum lotnictwa 😉 ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, dawać info, rysopis, wymiary 😁

 

Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach.

Istnieją w zależności jak je wychowasz/wytresujesz sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SuperMario napisał(a):

toż to geriatria, celuj w młodsze, tutaj zaraz wjedzie aktualizacja listy leków, itp. z drugiej strony, w pewnym wieku takie info może się przydać

 

E tam, starsza da Ci zupy, a młodsza da ...upy..

Godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

Istnieją w zależności jak je wychowasz/wytresujesz sobie.

 

Psa sobie możesz wychować / wytresować, jednakże trzeba jeszcze umieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

history-update

 

Dziś chwile pogadaliśmy, coś tam stwierdziła że jak ktoś ją chce pocałować na pierwszej randce to redflag, bo z gory zakłada ze chłopak wtedy chce się tylko zabawiać - puste gadanie, babska logika. Że na drugą randkę nie chce na wyjazdu z noclegiem który sugerowałem bo wiadomo że nie skończy się "tylko na całowaniu" - dobrze że chociaż z gory cos dopuszcza do myśli. I teraz albo takie zasady ma albo nie chce wyjść na łatwą. Poflirtowałem dwuznacznościami jak polecaliście, powiedziałem jej żeby sobie nie myślała że jestem taki łatwy że mnie na keks zaciągnie... takie pieprzenie... które jej się podobało. No i dała się namówić i zgodziła się... może stracę drobniaki na domek z jaccuzi + jakies winko dla podbicia klimatu... rozumiem i szanuje że dla wielu z Was to gra nie warta zachodu, dla mnie natomiast jest to tego warte spróbowania.

W połowie następnego tygodnia wstępnie ustawieni o ile mnie do tego czasu nie wystawi czy czegoś nie wymyśli - bo wtedy ma najbliższy wolny dzień.

Może ktoś z Was już z góry ma jakieś predykcje że nic z tego nie będzie albo że znów dałem przy czymś dupy - nie wiem, bawię się, testuje, próbuje i staram się korzystać z waszych rad.

Edytowane przez Baxton77
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Idź w gruby trzydniowy pijacki maraton. Nie myj się. Zaczep na mieście jakiegoś typa w celu bójki. Załóż koszulkę z jakimś prowokoacyjnym wielkim napisem w stylu "jebać biedę", "pokaż cycka mała", "lubię bobry". Po takich trzech dniach z rozczochrą fryzurą, limem pod okiem

To ma sens - taki badboy kręci sporo pań...

 

10 godzin temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Po takich trzech dniach z rozczochrą fryzurą, limem pod okiem, worami pod oczami oraz zajechanym stanem fizycznym idź do Lidla na zakupy w godzinach szczytu, kiedy każdy człowiek wraca z pracy na szybkie zakupy. Zapakuj koszyk po brzegi. Zrób awanturę przy kasie, że ten jogurt nie jest wagański tylko z dodatkiem nitrozaminy, lektyny, karagenu oraz zawiera siarczyny Zrobisz duży zator w kolejce.

To już typowo dla beki...

9 godzin temu, Dowódca plutonu napisał(a):

A ja lubię starsze kobiety. Są świetne do small talków. Takie od 50 w górę. Serio. Czasem zagaduje takie kobiety. Mają ciekawe rzeczy do powiedzenia. Duże doświadczenie życiowe itp. W jakichś windach, kolejkach etc zawsze staram się zagadać. Mówię zupełnie poważnie. Mam wrażenie, że taką rozmową mogę sprawić wielką przyjemność takiej pani. I przy okazji sam mam zaliczoną dzienną gadkę z babeczkami :D:D

Zgadzam się.

Ale 50-ki tylko do small talków, nic ponadto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.