Skocz do zawartości

Misiu, a my kiedy? Czyli, jak to wygląda, gdy podpiszesz kwity


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2024 o 10:32, bassfreak napisał(a):

"niech zgadnę, dieta z żabki, ciągle energetyki, mało snu itd

Wysnuwasz odważną teze - korelacja między ilością zjedzonych hot-dogów, a współczynnikiem rozwodów? 

Co do reszty się zgadzam, ludzie się zachowują jakby mieli już we wszystko wylane. 

6 godzin temu, mac napisał(a):

Średni wiek pracownika w 2022 roku to prawie 43 lata. Prognozuj to przy ujemnej demografii na kolejne 10 - 20 lat uwzględniając zapaść instytucjonalną. Będziesz miał kraj starców, biedaków i generalnie kraj cuchnący śmiercią. W przeciągu dekady zajdą tutaj zmiany niewyobrażalne, naturalnie tak chujowe dla obywateli, że pewnie mało kto ogarnie.

 

Nad tym też się zastanawiam, gdzieś mi się obiło o uszy, że jak tak dalej będzie, to w Pl za dekadę będzie tylko milion pracujących mężczyzn w wieku 18-30 lat, czyli kto będzie tyrał na to wszystko? Plus nie wiem dokładnie, ale Ukrainki dostały prawa emerytalne jak mają udokumentowaną pracę z UK, tylko bez wprowadzonych do PL składek. Tak jak kiedyś w jakimś poście pisał @absolutarianin, że ludzie będą dygać do końca życia, czy to pół etaty, czy coś takiego ale i tak do końca życia, i z tym się zgadzam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NiesamowitySzymi napisał(a):

Wysnuwasz odważną teze - korelacja między ilością zjedzonych hot-dogów, a współczynnikiem rozwodów? 

Po prostu odniesienie do niezdrowego, syfiastego żarcia a w konsekwencji niedbania o siebie. 

16 minut temu, NiesamowitySzymi napisał(a):

że ludzie będą dygać do końca życia, czy to pół etaty, czy coś takiego ale i tak do końca życia, i z tym się zgadzam.

To jest oczywiste, że emerytur nie będzie, albo będą śmiesznie niskie. Maszeruj(pracuj) albo giń 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Chłop normalny, poczciwy, ale przez brak wiedzy

Te ustawy "mieszkanie za pomówienie" czy o domniemaniu winy pisane są i wprowadzane , żeby właśnie takich typów wycisnąć jak cytryna.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2024 o 12:28, bassfreak napisał(a):

Ja już powiedziałem że CHUJA kładę na tych ludzi co żyją tak i nie potrafią mieć samoświadomości, niech zdychają na własne życzenie w męczarniach z torbą leków "bo każdy bierze leki na starość" CO ZA KURWA BZDETY JEBANE !!!

 

 

Zgadzam się, mam takie same podejście. Jedynie najbliższą rodzinę jeszcze naprostowuję, edukuję i robię co mogę by wyszli na tym jak najlepiej bo mi na nich zależy.

 

Na pozostałą resztę, którzy widzą we mnie szura, foliarza, nawiedzonego po prostu leję i mam ich w dupie.

 

Oni twierdzą, że pierdole głupoty, że jedzenie że sklepów nie może ich truć,  tak samo ze lekarze i leki z aptek leczą, że suplementacja to naciąganie bo wszystkie witaminy są w pożywieniu.

Tylko to oni/one mają wszelkie problemy ze zdrowiem jak zmęczenie, bezsenność, problemy pokarmowe, łuszczycę, wypadanie włosów,  trądzik, słabe libido, depresję, problemy hormonalne, hashimoto, nadwagę mimo głodówki, policystyczne jajniki, endometriozę i chuj wie co jeszcze.

7 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Do momentu wirusa jeszcze człowiek się łudził, że może jestem wariatem? Może to jednak ja i jakaś utajona choroba psychiczna. Niestety okazało się co się okazało. I tak demokratyczna większość wszystko wyparła i w przyszłości wyprze.

Dla mnie również rok 2019/2020 był takim przejrzeniem na oczy i wybudzeniem z Matrixa. Prawda jest bolesna, ale dalej lepsza niż kłamstwo.

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe wojny rozwodowe mają zazwyczaj jedno podłoże.

 

Kobieta walczy o:

 

1. Ustawienie się po rozwodzie

2. Kasa - wyłudzenie alimencików na dziecko/dzieci często nadmiernych, aby do ego doprowadzić trzeba ojca odciąć od dzieci - tu mamy pomówienia o molestowania i przemoce

3. Alimenciki na siebie - jak udowodni winę mężowi - fałszywi świadkowie, psiapsiułki itp

4. Przejęcie majątku w całości - walka o mieszkanie/dom - pomówienia o przemoce aby ojca/męża policja wystawiła z domu

 

 

Generalnie jedyna zmiana mogąca ukrócić takie zachowania to - brak wspólności majątkowej, brak alimentów na byłego małżonka, obowiązkowa opieka naprzemienna (brak alimentów) - i po temacie. Wszyscy by odetchnęli, ludzie sądy, policja.

 

Jedyni stratni to byliby prawnicy - adwokaci.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się na forum wielu młodych padawanów życia więc i dla was ta tajemna wiedza powinna być udostępniona przez starszyznę🙂

Chłońcie ile się da bo rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo jak wam propaganda, społeczeństwo, rodzina, media wmawiają.

 

W skrócie małżeństwo czyli umowa prawna to biznes dla kobiet, z którego ilość zysków dla mężczyzn równa jest zero.

Resztę znajdziecie w moim temacie i na blogu dwóch prawników znienawidzonych przez lewaczki/feministki za powiedzenie prawdy.

 

Miłej lektury😉

Blog dla mężczyzn (archive.org)

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Chłop normalny, poczciwy, ale przez brak wiedzy został wyruchany. 

Ja zawsze sobie powtarzam jedną historię w głowie zanim zdecyduje się na coś gdy mi ktoś inputuje pomysł, który podświadomie wydaje się podejrzany. 

Kiedyś pewien pilot w rządowym Tu-154M nad Smoleńskim lotniskiem też posłuchał się rady swojego dowódcy. Pewnie dobry normalny poczciwy pilot. 

Też został wyruchany. I na koniec chcieli uznać, że to jego wina. Bo przeciez był pilotem i on decydował. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rarek2 napisał(a):

Generalnie jedyna zmiana mogąca ukrócić takie zachowania to - brak wspólności majątkowej, brak alimentów na byłego małżonka, obowiązkowa opieka naprzemienna (brak alimentów) - i po temacie. Wszyscy by odetchnęli, ludzie sądy, policja.

 

Ale w tym filmiku pierwszym było o tym, co można zmienić - niestety nic, branżna ślubów i szczególnie rozwodów, to biznes, naczynia połączone. Terapeuci, psycholodzy, adwokaci. Tabele alimentacyjne, opieka naprzemienna by ukróciło całą tą patologię. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2024 o 10:18, DOHC napisał(a):

To jest operacja specjalna na gojach, czy ktoś ma co do tego wątpliwości po plandemii?

Bo nikt nienuczy w szkole co będzie z Polakami bez dzietnościci. Że arabowie przyjdą tu ścinać głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer nie koniecznie ścinać głowy, tu gdzie jestem ahmedzi mają wyjebane na swoje kraje, wolą bawić się tu gdzie są niż wracać do Turcji czy innych, przynajmniej mowa o młodych.

 

Ale. Coraz więcej firm szuka ludzi, rozmawiających nie po angielsku a po ich rodzimym języku! I to mi się podoba - bez tego to jakby skrzyżować owczarka z jamnikiem, a późnej dwa owczarkojamniki. Owczarek zostanie stracony, rasa zginie. 

 

A wracając do tematu: nikt nie uczy więc trzeba samemu dać świadectwo. Zapraszamy na:

https://plusujemy.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

On 4/13/2024 at 8:12 AM, NiesamowitySzymi said:

mqdefault.jpg

 

 

Prowadzący w tym programie to  jakiś biały rycerz, rzucający sloganami z lewicowego podręcznika.

Poza jednym odcinkiem (nie tym), cały ten program to jest jakaś tragedia. Co prawda, w  tym przypadku, temat ważny, i dla nieświadomych może to być lekki szok, to trochę mało, bo wcale, statystyk i konkretnych danych ale gość jest w dość dobry i nadrabia za tamtego.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wrotycz napisał(a):

rowadzący w tym programie to  jakiś biały rycerz, rzucający sloganami z lewicowego podręcznika

Gębura to kukold, pokazał to w tym odcinku że to niby 84% kobiet jest molestowanych, za to jego gość jeset ok, wszysteko co ustalisz z Żanetką zmieni się na sali rozpraw.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.