Skocz do zawartości

Misiu, a my kiedy? Czyli, jak to wygląda, gdy podpiszesz kwity


Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, z was, co jeszcze się zastanawiają :) Cieszy mnie fakt, że tego już się nie da dalej ukrywać, szambo ciekło od co najmniej 10 lat, wylało. Ponad połowa małżeństw się rozpada, połowa dzieci pochodzi z rozbitych domów, a samotne macieżyństwo to 20%-30%. Co raz mniej szans, że ktoś poda Tobie szklankę wody. 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się spodziewać jak dzisiaj połowa ludzi ma chujowe wzorce z domu? Kobiety jak i mężczyźni.

 

Do tego dodajmy całą karuzelę spierdolenia typu chujowe jedzenie, nie dbanie o siebie itd.

 

Jesteś tym co jesz, twoja głowa nie będzie działać prawidłowo jak wkładasz w siebie syf a nie jedzenie i mowa o całym stylu życia.

 

Wy nie macie pojęcia jak same huśtawki glukozy i insuliny potrafią działać na ludzi, jak my mieli borderline albo jakiś BI polar.

 

Wierzcie mi wiem co mówię bo sam kiedyś miałem 40 kg nadwagi i chujową higienę życia, do tego był matrix na pełnej kurwie i dziś bym pewnie skończył już pracując w kołchozie z alimentami na karku.

 

Schudnięcie to dopiero był większy puzzel w całej układance, za tym poszła cała reszta rzeczy. (mogłem to zrobić lepiej wtedy ale nie miałem tej wiedzy co dziś)

 

Ile tutaj już było tematów że laska nie ma libido albo jest ciągle zmęczona albo coś? a jak pisałem do autora tematu "niech zgadnę, dieta z żabki, ciągle energetyki, mało snu itd ? " to kurwa jak bym miał szklaną kulę bo miałem zawsze rację xDDD ale oczywiście byli spece którzy od razu pisali że kurwa i że już zdradza albo szuka nowej gałęzi xDDDD

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bassfreak napisał(a):

Do tego dodajmy całą karuzelę spierdolenia typu chujowe jedzenie, nie dbanie o siebie itd.

 

Jesteś tym co jesz, twoja głowa nie będzie działać prawidłowo jak wkładasz w siebie syf a nie jedzenie i mowa o całym stylu życia

Nie dostrzegam zbytniej korelacji tutaj.🤔🤔

 

23 minuty temu, bassfreak napisał(a):

niech zgadnę, dieta z żabki, ciągle energetyki, mało snu itd ? " to kurwa jak bym miał szklaną kulę bo miałem zawsze rację xDDD ale oczywiście byli spece którzy od razu pisali że kurwa i że już zdradza albo szuka nowej gałęzi xDDDD

Przecież jedno nie wyklucza drugiego w tym przypadku.

 

24 minuty temu, bassfreak napisał(a):

że laska nie ma libido

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Nie dostrzegam zbytniej korelacji tutaj.🤔🤔

 

Większość ludzi chociażby nie je normalnej ilości białka w ciągu dnia, już nie mówiąc o dobrych źródłach.

 

A białko to co? to są aminokwasy = hormony i neuroprzekaźniki.

 

np kluczowe 

 

l-tryptofan = Serotonina i melatonina

l- tyrozyna oraz l-dopa = Dopamina, adrenalina, noradrenalina i hormony tarczycy 

 

Do tego jak masz rozjebane mitochondria i jelita to nie zachodzi odpowiednia konwersja tego wszystkiego. 

 

Serio nie chce mi się rozpisywać na ten temat bo to jest taki matrix żywieniowy 40 razy większy od tego związkowego.

 

Myślisz że dlaczego krąży pierdolamento że dużo białka jest bebe? bo mafie i rządy dobrze wiedzą że odpowiednia podaż białka = zdrowy umysł przede wszystkim = zdrowa jednostka którą nie można manipulować no i leków nie kupi !!!

 

Masz polaczku wpierdalać tofu zamiast jajek (bo cholesterol !! ), oleje rafinowane roślinne super zdorwe rzepak i slonecznik, jakieś vege gówno z tablicą mendelejewa bo czerwone mięso to rak !!! , zamiast masła jakieś jebany margaryny bo też cholesterol !

 

 

Ja już powiedziałem że CHUJA kładę na tych ludzi co żyją tak i nie potrafią mieć samoświadomości, niech zdychają na własne życzenie w męczarniach z torbą leków "bo każdy bierze leki na starość" CO ZA KURWA BZDETY JEBANE !!!

 

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak pełna zgoda ci do żywienia i tego co " niedobra jest" obecnie a wcale nie jest i na odwrót.

 

 

Gdzieś tam "liznąłem" trochę wiedzy na przykład jakie produkty powinien facet spożywać aby utrzymać/ zwiększyć poziom teścia, itp.

Niemniej IMO to nadal nie ma aż tak dużego wpływu na zagadnienie omawiane w temacie.🤔

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

@bassfreak 

Niemniej IMO to nadal nie ma aż tak dużego wpływu na zagadnienie omawiane w temacie.🤔

Oczywiście że ma

 

Przejdź się ulica i zobacz sobie jak zachowuje się zdrowa para czyli zadbany gościu i laska a jakiś beciak albo zapuszczony typ z otyła Grażyna.

 

Ja jak byłem zapuszczony to zapewne prolaktyna i estrogen wyjebane w kosmos a dopamina teściu  były non exist.

 

Każda otyła kobeita ma nadmiar estrogenu i przewagę androgenową, jak to trwa latami powstaje tak zwana Helga aka Grażyna.

 

Zobacz sobie jakie potężne nogi mają takie baby (nie chodzi tylko że tłuste ale też łydka i udo) i np wąsa.  No i zachowują się jak babo chłopy.

 

To nawet idzie wyczuć na węch, jak taka baba się spoci to czuć prawie jak chłop na siłowni a nie taki przyjemny piżmowy zapaszek jak zadbane babeczki.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał(a):

Zobacz sobie jakie potężne nogi mają takie baby (nie chodzi tylko że tłuste ale też łydka i udo) i np wąsa.  No i zachowują się jak babo chłopy.

A chłopy przy tych babach to zwykle flepiarze. Masz jakieś badania w tej kwestii?

Pomyśl żeby jakiś temat nowy założyć, bo w sumie nikt tego nie porusza.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/13/2024 at 8:12 AM, NiesamowitySzymi said:

Dla tych, z was, co jeszcze się zastanawiają :) Cieszy mnie fakt, że tego już się nie da dalej ukrywać, szambo ciekło od co najmniej 10 lat, wylało. Ponad połowa małżeństw się rozpada, połowa dzieci pochodzi z rozbitych domów, a samotne macieżyństwo to 20%-30%. Co raz mniej szans, że ktoś poda Tobie szklankę wody. 

 

 

 

 

Nic sie w tym temacie nie zmieni bo Polin to panstwo satanistyczne. To nic innego jak druga komuna. Wszystko jest centralnie planowane i odgornie sterowane.

 

Najgorsze jest, ze tak naprawde nie wiadomo kto tym steruje bo z pewnoscia nie pojedyncze ministerstwa. Ktos tym steruje zakulisowo. Panstwo Polin jest przeciwienstwem Panstwa polskiego. Wszystko co sluzy Panstwu Polin nie sluzy Panstwu polskiemu i na odwrot. 

 

Bedzie jeszcze gorzej. W Hiszpani chyba juz sa alimenty od chlopaka na byla dziewczyne za sam fakt ze chodzili ze soba. 

 

 

  • Like 3
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lukasz11 napisał(a):

To nic innego jak druga komuna.

Być może. Nawet gdyby tu była głęboka komuna czy ustrój totalitarny. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. 

Żyje na lisa. Zawsze na dole są ludzie. Jest przemysł. Ktoś musi coś komuś dostarczyć żeby miał co jeść i w co się ubrać. Zawsze komuś coś trzeba załatwić i zrobić. Polityka polityką ale na dole w powiecie, gminie, mieście, samorządzie ludzie muszą żyć. 

Najważniejszym celem dla nas mężczyzn jest życie na lisa. Trzeba zawsze kogoś poznać kto pomoże. Pomoc komuś kto pomoże nam. Znaleźć dziewczynę chociaż na chwilę by naładować baterie. 

Zawsze trzeba umieć się dostosować do realnych warunków życiowych. 

Lis wejdzie wszędzie. Swoje robi. Zarobi i wszyscy zadowoleni. 

Skoro system kreuje nam rzeczywistość to trudno.

 

Na koniec. Polityka samorządowa jest dla mnie ważniejsza niż parlamentarna. Tu jest prezydent miasta i rada miasta, która może realnie wpłynąć na moje niszowe życie. 

Wybory samorządowe są ważniejsze niż parlamentarne. I ubolewam nad faktem, że tak mało ludzi chodzi na wybory samorządowe. Wychodzi na to, że nie interesują się tym co się dzieje na ich podwórku. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2024 o 10:18, DOHC napisał(a):

To jest operacja specjalna na gojach, czy ktoś ma co do tego wątpliwości po plandemii?

Po wirusie nabyłem świadomości, że rząd życzy mi śmierci i już jestem gotowy chyba na wszystko. Była historia ostatnio z kolesiem, co w Szczecinie przejechał ludzi samochodem na przystanku. Okazało się, że chciał się leczyć, ale ze szpitala go wyjebali. Mamy ludobójcze instytucje w tym kraju, dosłownie wszystkie życzą Ci śmierci. ZUS się chwalił, że emerytura się uśredniła po trupach - 200 000. Tyle chyba nawet w konflikcie rusko ukraińskim do tej pory nie zginęło, ile nas wykończyli. Tylko nienawiść została, nic więcej.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Zupełnie mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. 

A mi troszkę ciąży.

Policjant mało kiedy da upomnienie, a zazwyczaj mandat.

Drobna pomyłka w skarbówce to standardowo mandat.

Zupełnie jakbym był pod rządami jakichś okupantów...

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Policjant mało kiedy da upomnienie, a zazwyczaj mandat.

Drobna pomyłka w skarbówce to standardowo mandat.

Policjant realizuje politykę przełożonych. A tamci swoich przełożonych. 

 

Skarbówka bezlitosna fakt. 

 

No ale to są nasze wybory. Społeczeństwo wybiera władze, która stanowi prawo. 

Nasi rodzice, znajomi, koledzy i koleżanki. Oni wybierają tych co rozdają kasę na lewo i prawo. A dziurę trzeba latać naszym kosztem. 

 

Pretensje ja mam do moich ziomali co głosują na lewicę itp. Jestem skłócony z rodziną i znajomymi przez swoje poglądy. 

 

Moja rodzina i ziomale chcą rozdawnictwa i nic nie dociera. 

 

Rozumiem, że my wymieramy jako Polacy. Szkoda. Więc rząd chce jakoś te braki uzupełnić. No ale wg mnie nie jest to dobrze zbilansowane.

 

Głosowanie samorządowe pokazało, że mamy to w piździe. 

 

A u mnie w mieście jedna z partii prawicowych chciała zmienić prawo. Chciała coś ruszyć żeby nam Polakom było lżej. 

 

I co? I chuj. Nikomu się nawet nie chce ruszyć dupy i iść na wybory. 

Edytowane przez Dowódca plutonu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Rozumiem, że my wymieramy jako Polacy.

Bez przesady... na razie stoimy w miejscu, jedynie emigracja psuje statystykę.

 

 

30 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Więc rząd chce jakoś te braki uzupełnić

Ale po co?

Gdyby nawet to nie wystarczyłoby by Polsce te 25-30 mln ludzi? To i tak dużo.

Szwecja ma większą powierzchnię a tylko 10mln.

Finlandia zbliżoną do PL, a tylko 5,5 mln i nawet całkiem sprawnie funkcjonuje...

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, Dowódca plutonu said:

Być może. Nawet gdyby tu była głęboka komuna czy ustrój totalitarny. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. 

Żyje na lisa. Zawsze na dole są ludzie. Jest przemysł. Ktoś musi coś komuś dostarczyć żeby miał co jeść i w co się ubrać. Zawsze komuś coś trzeba załatwić i zrobić. Polityka polityką ale na dole w powiecie, gminie, mieście, samorządzie ludzie muszą żyć. 

Najważniejszym celem dla nas mężczyzn jest życie na lisa. Trzeba zawsze kogoś poznać kto pomoże. Pomoc komuś kto pomoże nam. Znaleźć dziewczynę chociaż na chwilę by naładować baterie. 

Zawsze trzeba umieć się dostosować do realnych warunków życiowych. 

Lis wejdzie wszędzie. Swoje robi. Zarobi i wszyscy zadowoleni. 

Skoro system kreuje nam rzeczywistość to trudno.

 

Na koniec. Polityka samorządowa jest dla mnie ważniejsza niż parlamentarna. Tu jest prezydent miasta i rada miasta, która może realnie wpłynąć na moje niszowe życie. 

Wybory samorządowe są ważniejsze niż parlamentarne. I ubolewam nad faktem, że tak mało ludzi chodzi na wybory samorządowe. Wychodzi na to, że nie interesują się tym co się dzieje na ich podwórku. 

 

 

Dlatego wlasnie ze to jest komuna to komunistyczny sad np. odebral mi prawo do ogladania moich dzieci po rozwodzie a nic nie zrobilem nikomu wiec wybacz ale wolalbym aby sad orzekal sprawiedliwie a nie wedle odgornych polecen. To po pierwsze.

 

Po drugie w Polsce nie ma zadnych wyborow ani w parlamencie ani nizej. Nic. Stalin mawial, ze obywatele moga sobie glosowac w wyborach pod warunkiem glosowania na wlasciwa alternatywe. Ta wlasciwa alternatywa to byli ludzie podstawieni przez Stalina na listy wyborcze. Tak samo jest teraz. Glosujesz na ludzi, ktorych w ogole nie znasz, na ludzi podstawionych przez wladze partii. Czyli niczego Ty nie wybierasz. Wybierasz juz wczesniej przez kogos wybranych. Czyli oszustwo a nie demokracja. Slowem komuna. Oni na listy wyborcze dostaja sie po znajomosciach i za lapowy i potem partia podsuwa ci tych ludzi i mowi masz glosuj. Brac udzial w wyborach to trzeba albo nie rozumiec systemu albo celowo go wspierac czyli byc kolaborantem z bandytami. Ja tych ludzi, ktorzy nie glosuja wlasnie szanuje bo to sa myslacy ludzie.

 

Gdyby wszyscy nie poszli kiedys na wybory to moze by sie cos zmienilo kiedys dla nas ale to nigdy nie nastapi z prostej przyczyny. Bo kazdy obywatel ma rowne prawo glosu. Innymi slowy pijak i recydywista lub jakis degenerat ma takie samo prawo jak inzynier lub uczony w jakiejs dziedzinie. Ten prosty fakt stanowi o tym, ze zyjemy obecnie chyba w najgorszym ustroju politycznym w dziejach swiata.

 

Zeby chociaz odebrali prawo glosu babom to cos by sie zmienilo ale jak baby maja prawo glosu to zawsze beda glosowac na tych usmiechnietych panow z plakatow wyborczych bo tacy ladni sa i maja ladne garniturki. A te plakaty sa retuszowane w komputerze. Pilsudskiemu Polska zawdziecza przyznanie praw wyborczych babom i od tamtego czasu jestesmy caly czas w d.pie. 

 

Biorac powyzsze pod uwage trzeba miec rozum malego dziecka zeby twierdzic ze druga komuna jest taka fajna bo zyje jak dzikus walczac o przetrwanie z innymi. No ale jak sie wierzy, ze czlowiek pochodzi od malpy to roznymi dziwnymi rzeczami mozna sie zachwycac. Nic nie jest wazne poza tym by byl zapas bananow w lodowce. 😉

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Bez przesady... na razie stoimy w miejscu, jedynie emigracja psuje statystykę.

 

 

Ale po co?

Gdyby nawet to nie wystarczyłoby by Polsce te 25-30 mln ludzi? To i tak dużo.

Mylisz się moim zdaniem. Średni wiek pracownika w 2022 roku to prawie 43 lata. Prognozuj to przy ujemnej demografii na kolejne 10 - 20 lat uwzględniając zapaść instytucjonalną. Będziesz miał kraj starców, biedaków i generalnie kraj cuchnący śmiercią. W przeciągu dekady zajdą tutaj zmiany niewyobrażalne, naturalnie tak chujowe dla obywateli, że pewnie mało kto ogarnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Brat Jan said:

A mi troszkę ciąży.

Policjant mało kiedy da upomnienie, a zazwyczaj mandat.

Drobna pomyłka w skarbówce to standardowo mandat.

Zupełnie jakbym był pod rządami jakichś okupantów...

 

 

Bo jestes pod okupacja tylko taka niewidzialna na pierwszy rzut oka. Polska miala trzech okupantow w czasie zaborow ale grozniejszym byl jeszcze czwarty okupant, ukryty, wrog wewnetrzny, ktory jak rak zamieszkal na zdrowym ciele narodu gdzies w siodmym wieku i zrzera go od srodka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/14/2024 at 10:32 AM, bassfreak said:

Ile tutaj już było tematów że laska nie ma libido albo jest ciągle zmęczona albo coś? a jak pisałem do autora tematu "niech zgadnę, dieta z żabki, ciągle energetyki, mało snu itd ? " to kurwa jak bym miał szklaną kulę bo miałem zawsze rację xDDD ale oczywiście byli spece którzy od razu pisali że kurwa i że już zdradza albo szuka nowej gałęzi xDDDD

 

 

Nie przypominam sobie twojego postu aby takie coś miało miejsce. 

Na libido ma wpływ raczej kaloryczność pokarmu niż jego jakość. Niska kaloryczność (np. okres redukcji) to często niskie libido. Śmieciowe żarcie jest kaloryczne i raczej podnosi libido. Można żreć fast foody i ruchać się jak królik. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Ale po co?

Po to by miał kto płacić emerytury dla przyszłych emerytów. Bo niestety im będzie mniej pracujących tym system emerytalny będzie nie wydajny. 

Dlatego niestety trzeba sprowadzać różne nacje. 

Jest alternatywa. 

Zapłacimy emerytury jakieś głodowe lub w ogóle nie zapłacimy i niech zdychają. Ja rozważam każdą opcje. I cóż robić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał(a):

Mylisz się moim zdaniem. Średni wiek pracownika w 2022 roku to prawie 43 lata. Prognozuj to przy ujemnej demografii na kolejne 10 - 20 lat uwzględniając zapaść instytucjonalną.

No jak młodzież musi zrobić jakiekolwiek studia zanim wkroczy dumnie na rynek pracy...to ja się nie dziwię...

 

8 minut temu, mac napisał(a):

Będziesz miał kraj starców, biedaków i generalnie kraj cuchnący śmiercią. W przeciągu dekady zajdą tutaj zmiany niewyobrażalne, naturalnie tak chujowe dla obywateli, że pewnie mało kto ogarnie.

Ale ja już widzę na okolicznych wioskach, szkoły zlikwidowane bo dzieci za mało. Młodzież albo zagranica albo w dużych miastach. Zostają nieliczne młode rodziny, ludzie w wieku średnim i emeryci. Sąsiedzi wzajemnie sobie pomagają ci zdrowsi tym mniej zdrowym.

Ale nie jest wcale jakoś tragicznie.

Owszem gospodarka man się skurczy, ale i tak nie będziemy zapowiadaną drugą Japonią, ani nie prześcigniemy Niemców.

Nie musimy być lokalnym napinaczem na jakiego kreują nas obecnie rządzący.

 

Ciekawi mnie przyszłość Ukrainy po wojnie. Podobnie może  być i w PL tylko później.

4 minuty temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Po to by miał kto płacić emerytury dla przyszłych emerytów. Bo niestety im będzie mniej pracujących tym system emerytalny będzie nie wydajny. 

Dlatego niestety trzeba sprowadzać różne nacje. 

A miała być robotyzacja i dochód gwarantowany...

 

6 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Zapłacimy emerytury jakieś głodowe

I tak większość dostanie minimalną.

Markety zatrudniają na 3/4 etatu, inni płacą najniższą krajową reszta "pod stołem".

Każdy taki emeryt sprawny fizycznie będzie musiał dorabiać jeśli zechce samodzielnie lub we dwójkę utrzymać dom czy mieszkanie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

Ale ja już widzę na okolicznych wioskach, szkoły zlikwidowane bo dzieci za mało

Jest w tym drugie dno - dziś każda "madka" po prostu musi swojego bombelka wozić do "tej szkoły w mieście".

Musi, albo się udusi.

Nieważne kompetencje, liczy się moda - a potem i tak szkoła (w praktyce) nie ma możliwości wydalenia dziecka spoza rejonu.

1 hour ago, Brat Jan said:

Markety zatrudniają na 3/4 etatu, inni płacą

Nieważne kto ile zarabia, czy kto ile płaci.

Za te 20+ lat, ZUS i tak będzie miał do podziału pulę X kasy na Y osób - niezależnie co kto teraz płaci, na dzisiejszych emerytów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Zapłacimy emerytury jakieś głodowe

 

13 minut temu, Kespert napisał(a):

a te 20+ lat, ZUS i tak będzie miał do podziału pulę X kasy na Y osób - niezależnie co kto teraz płaci, na dzisiejszych emerytów.

Pójdzie w górę akcyza na paliwo, alkohol, tytoń i się wyrówna...

W dodatku skoro obecnie stać PL na finansowanie świadczeń oraz miliardowych pomocy dla Ukr to jest to bogaty kraj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

wioskach, szkoły zlikwidowane bo dzieci za mało.

Cytując klasyka. "I bardzo kurła dobrze". Wtedy Ty wchodzisz cały na biało i kupujesz posiadłość gdzie nikt nie chce mieszkać. Oczywiście dywersyfikujesz wszystko pod swoją pracę. 

Znajomy sprzedał mieszkanie w Krakowie w centrum za gruby milion i kupił dom na zadupiu z wielką działką i zostało mu jeszcze na życie. 

Facet miał łeb do tego interesu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zasłyszana historia z lokalnego podwórka: 7 letnie małżeństwo, z dwójką małych dzieci, mąż inwestował większość swoich zarobków w dom w którym mieszkali, miało być pięknie, mieli dożyć w nim starości to co będzie żałował, nie zbierał żadnych kwitów ani paragonów, bo po co, lepiej skupić się na pracy i powiększaniu zdolności zarobkowej. Trwa sprawa rozwodowa którą oczywiście ona zainicjowała, on nie chciał się ciągać po sądach tylko dogadać, podzielić majątek na pół i rozejść się. Co wyszło w sądzie? Zarówno dom jak i wszytkie dokumenty posiadanych ważniejszych rzeczy były na nią (co za przypadek), uzgodnili sprzedaż domu i gość podczas finalizowania transakcji mówi do kupca - przelej mi połowę, drugą połowę żonie, bo się rozwodzimy, kupiec odpowiada, że nie może, bo jego będą ścigać, że zapłacił tylko połowę, musi przelać wszystko na konto żony.

 

Więc póki co nie ma ani domu, ani pieniędzy (których mniejszą część zobaczy za długi czas jak się wszystko skończy, reszty w ogóle).  Chłop normalny, poczciwy, ale przez brak wiedzy został wyruchany. 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.