Skocz do zawartości

Czołem bracia!


Salsero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci.

Jestem studentem informatyki, mam 24 lata, mieszkam w Krakowie pochodzę z Pomorza Środkowego.

W skrócie moja historia wygląda standardowo. Brak sukcesów z kobietami - komputer i książki ważniejsze (można powiedzieć, że byłem kujonem). Potem miałem dość bycia stulejką - zainteresowałem się PUA, przeczytałem "Grę" i parę innych książek co przełożyło się na pierwsze sukcesy. Wiedzy dalej mi było mało - miałem dość inteligencji by stwierdzić że coś w tym pierdolniku jest nie tak, jednak nie na tyle by samemu znaleźć przyczyny. Ostatnio trafiłem na to forum zupełnie przypadkiem i wiedza (ta Marka i innych braci) bardzo dużo mi rozjaśniła. Postanowiłem skupić się na rozwoju osobistym zamiast "latać za dupami". Tutaj też natrafiłem na artykuł o Ayn Rand i zainteresowałem się filozofią obiektywizmu. Postanowiłem zarejestrować się tutaj aby w ramach wdzięczności wspierać innych braci i być może dołożyć swoją cegiełkę wiedzy.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Cytat

Brak sukcesów z kobietami - komputer i książki ważniejsze

 

I dobrze, cos takiego procentuje w zyciu i przynosi pozniej zyski, a zamoczenie kija czy chodzenie za raczke po parku co daje? Kazdy sobie odpowie sam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.