Skocz do zawartości

Czołem wszystkim


jaro670

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie. Mam 48 lat ale jak mówią na naukę nigdy za późno, niedawno zakończyłem kastrujący związek z panną i szukając czegoś na pocieszenie trafiłem na Was. 

Od paru lat czytałem dużo o PUA ale skoro miałem pannę od 6 lat to po co się rozwijać i skończyło się jak zwykle. Co mnie urzekło w słowach Marka to jego całościowe podejście do tematu  a nie jak w PUA kręgach dylemat "jak zaruchać". Bycie w PUA kręgach nauczyło mnie (nie wszyscy , nie chcę generalizować) rozróżniać ludzi na ruchających czyli super mega nie wiadomo co i nieruchających czyli pizdy i zero chodzące. Tak na prawdę dzięki lekturze książek Marka zrozumiałem swój kompleks i że takie wartościowanie ludzi to kompletny idiotyzm bo u Was jak rzadko gdzie rozumie się że ktoś może być na dole i trzeba mu pomóc natomiast na PUA forum często ( nie wszyscy bo są super wyjątki ) dostaje się radę typu : " nie bądź pizdą , zachowujesz się jak cipka itp które jak wiadomo jak się jest na dnie nie wiele dają. Fajnie to Marek wytłumaczył że najpierw samoocena a dopiero potem rozrywki z posiadaczkami krągłości i wilgotności. Strasznie to ze mnie spuściło ciśnienie bo odkąd czytam PUA tematykę myślałem że po zaruchaniu połowy województwa dopiero wtedy będę miał mega samoocenę. Rozgadałem się trochę, fajnie że jesteście i fajnie Was czytać. Pozdro 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaro670 napisał:

u Was jak rzadko gdzie rozumie się że ktoś może być na dole i trzeba mu pomóc

 

Witaj, właśnie to samo urzekło mnie na tym forum i dlatego między innymi zarejestrowałem się. Nigdy nigdzie nie pisałem na żadnym forum.

 

To chyba efekt tego, że siedzą tutaj ludzie z doświadczeniem życiowym. Tacy oprócz zabójczej pewności siebie mają również pokorę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oświecony napisał:

Witaj!

 

To może również podzielisz się swoim doświadczeniem z pannami i ogólnie życiowym?

 

Wiesz dużo by opowiadać ale schemat typu niska samoocena , plus religijna rodzina,plus kobieta jako lek na wszelkie zło mówi wszystko. Były kłótnie,afery, zemsty, posuwanie mężatki (żony kuzyna- tak wiem...) plus rozprawy sądowe o uporczywe nękanie ( taka swoista zemsta że ją miałem w dupie a raz odpisałem) więc sporo tego by się nazbierało. Na szczęście nie miałem okazji stanąć na ślubnym kobiercu za co opatrzności dziękuję jak mogę. Nie uważam kobiet za naszych wrogów i nie chcę iść w tą uliczkę, tak na prawdę to "Kobietopedia" Marka pozwoliła mi na ich zrozumienie że układ z kobietą jest tak na prawdę wymianą handlową gdzie każdy chce zyskać jak najwięcej najmniejszym nakładem środków i nie można się dziwić że nam nie wychodziło skoro zachciało nam się traktować kontrahenta jak przyjaciela, człowieka do powierzania trosk i żalów.  I w tym kierunku bardzo bym chciał żeby to forum szło , żeby nie stało się miejscem klepania po ramieniu sfrustrowanych gości że baby to samo zło i nic z tym oprócz użalania się zrobić nie możemy  ale żeby iść w kierunku rozwoju (dla NAS a nie pod kobiety) Pozdrawiam serdecznie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SennaRot napisał:

 

Pomimo wieku? Facet ma 48 lat - to młody chłopak. Ja w Jego wieku będe celował w samiczki w przedziale 28 -35.

Tylko że z reguły na tym forum siedzą nieco młodsi od założyciela tematu. A co do twojego przyszłego targetu dotyczącego samiczek, to celuj w co chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @jaro670

 

 

11 godzin temu, Gintoki napisał:

Tylko że z reguły na tym forum siedzą nieco młodsi od założyciela tematu. A co do twojego przyszłego targetu dotyczącego samiczek, to celuj w co chcesz. 

 

Ja przesiaduję lub zaglądam tu prawie codziennie, a mam 45 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.