Skocz do zawartości

Słoneczne Dzień dobry dla społeczności forum


Enigmato

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Zasady na forum wskazują, że aby nie dostać bana w ciągu 24h od rejestracji trzeba się przywitać - co niniejszym się tu odbywa. Witajcie czytelnicy tego wątku (dzięki) oraz Wy, psombracia, którzy Go olejecie... Mam nadzieję, że skoro Pan Marek (Big Boss) nakazał wszystkim owieczkom napisać taki wątek to osobiście się u mnie wypowie.

 

Mam 22 lata i nigdy nie miałem większych problemów z kobietami, być może dlatego, że od małego ciągnęło mnie do nich i przebywałem z nimi relatywnie dużo. Konsekwencją tego było naturalne zainteresowanie ich psychiką oraz psychologią związkową co później rzutowało na relację, które z wiekiem stawały się bardziej zaawansowane i głębsze (:)).

 

Na forum trafiłem jakiś czas temu czytając wątek prawnika, który opisywał jak babeczki przygotowują się do rozwodu (z Wykopu bodajże trafiłem) no i zacząłem czytać informacje, które pokrywały się z moimi spostrzeżeniami, co pozwoliło mi podłechtać swoje ego oraz uzmysłowić sobie, że jest to bardzo wartościowe forum (pozdrowienia dla co udańszych samców stąd, którzy dzielą się cenną wiedzą z innymi elementami otoczenia niejednokrotnie wyciągając ich z roli podnóżka jakiejś hetery / dominy itp.).

 

Gdybyście mieli jakieś pytania - walcie śmiało tutaj lub na PW, uwaga, jako że spodziewam się zalewu wiadomości, zastrzegam sobie prawo do selekcji osób, którym odpowiem.

 

Z pozdrowieniami,

Enigmato

Edytowane przez Enigmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał.

 

27 minut temu, Enigmato napisał:

 

Mam 22 lata i nigdy nie miałem większych problemów z kobietami, być może dlatego, że od małego ciągnęło mnie do nich i przebywałem z nimi relatywnie dużo.

 

   I pewnie przesiąknąłeś ich sposobem myślenia, coś bardzo roszczeniowy jesteś. 

 

Skromność to zaleta.:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adolf napisał:

I pewnie przesiąknąłeś ich sposobem myślenia, coś bardzo roszczeniowy jesteś.

Czy ja wiem... Po prostu w pewnym momencie zacząłem czytać treści podobne do tych skupionych na tym forum oraz wprowadzać je w życie (np. brak wiary w romantyczną miłość, reakcje na typowe zachowania kobiet itp.). Gdzie te roszczenia?

 

20 minut temu, Adolf napisał:

Skromność to zaleta.

Okej. Niektóre fragmenty w moim poście wyżej są żartobliwe.

 

13 minut temu, Drizzt napisał:

Hehe, kolejny młody, wszystkowiedzący? Kilku takich było

Mamy jakieś przykłady? Chętnie się zapoznam, żeby wiedzieć jakich błędów nie popełniać.

 

Dzięki Panowie za odzew :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.