Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Selqet

Dotyczy: Dobry test osobowości z wyczerpującymi opisami oparty na MBTI

5 postów w tym temacie

Hej, 

polecam wykonanie testu ze strony - https://www.16personalities.com/pl/ Jak porównam go do innych, przy wielu próbach wychodził u mnie taki sam wynik odchylenie drobne widać tylko w szczegółowych wynikach procentowych. 

 

Jakie wam wyniki powychodziły? :) Czy zgadza się opis? 

 

U mnie jest "Pośrednik" INFP-T

 
Ostatnio też trochę badam Human Design (https://www.mybodygraph.com/), o którym pierwszy raz przeczytałam właśnie na forum. Parę rzeczy faktycznie jest ciekawych i może pomóc w życiu codziennym ale jeszcze co do całokształtu tej metody jestem sceptyczna. 

Przechwytywanie.PNG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Robiłem już kiedyś i wyszło mi co innego(nie pamiętam już co, tylko że odsetek występowania był duuużo niższy). Na każdym etapie życia będzie coś innego, zależne od rozwoju naszej osobowości i swoich przekona o sobie na dany moment(jedno zdarzenie może zmienić nasze postrzeganie świata, na chwilę, lub nawet na całe życie). Chociaż po wyniku mogę chyba uznać że dobrze się rozwijam :Dtyp.png

 

 

Edytowane przez seven

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to dyskutant (ENTP-A)

 

“Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.”

 

DEAL WITH IT B);) 

 

Cytuj

U Dyskutantów występuje pewne osobliwe zestawienie cech: są oni bezkompromisowo uczciwi, niezmordowanie jednak potrafią dowodzić racji czegoś, w co w istocie nie wierzą, przyjmując perspektywę kogoś innego, aby bronić prawdy z innego punktu widzenia.

 

Z tą uczciwością bym nie przesadzała, ale coś w tym jest. Ogólnie lubię dyskutować, w czasach gdy nie miałam jeszcze dzieci, za to miałam życie towarzyskie, stałym punktem imprez były rozmowy przy wódce ze szwagrem o polityce. Szwagier niegdyś lewak, dziś dość umiarkowany, ale cenię sobie wymianę zdań z nim ze względu na brak fanatyzmu. Co więcej, często zgadzaliśmy się w niektórych kwestiach, choć z zupełnie innych powodów ;) Ogólnie lubię dyskutować i faktycznie  (tu aż zdziwiona jestem, że to zostało wyłapane) często przyjmuję różne perspektywy. Przykładowo - dyskutując z elektoratem PiS mówię gdzie PiS dał ciała (narażając się na nazwanie lemingiem ;) ), a dyskutując z .Nowoczesną bronię PiSu (narażając się na nazwanie moherem) . Uważam, że nie ma prawdy absolutnej i wszystko ma dwie strony. Ciężko mi się rozmawia z ludźmi zacietrzewionymi w swoich poglądach, nie potrafiącymi spojrzeć szerzej niż jedyny słuszny punkt widzenia. Wszelkie radykalizmy uważam za objaw jakiegoś niedorozwoju umysłowego.

 

Cytuj

Znajdując swoistą przyjemność w zajmowaniu nieuprzywilejowanej pozycji, Dyskutanci lubią mentalne wyzwania związane z kwestionowaniem dominującego sposobu myślenia, przez co są niezastąpieni w przebudowywaniu istniejących systemów lub wprowadzaniu rewolucji, aby nadać rzeczom nowy, inteligentniejszy bieg.

 

To pogrubione bardzo na tak ;) Reszta mocno na wyrost ;)  

 

typosobowosci.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dotyczących tego "systemu" interesujące są rozkłady tego ile procent kobiet np. stanowi typ "esfj", a ile procent mężczyzn to "istj" (najpopularniejsze typy dla płci). Ogólnie strażników i odkrywców jest znaaaacznie więcej.

 

Ciekawa jestem jak to się przedstawia na tym forum wśród Pań, więc się dopiszę, jako iż znam swój typ do grupy analityków. 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.